Dodaj do ulubionych

Odkurzacz dyson v11 nie działa

27.03.20, 22:59
Tzn działał. Dopóki dziecię nie umyło filtra. Filtr suszył się kilka godzin i dziecię złapało i włożyło. Efekt odkurzacz nie działa sad Nie włącza się choć na wyświetlaczu wszystko się pokazuje. Po wyjęciu filtra też. Ehhh, to nie jest dobry moment na naprawę/ wymianę odkurzacza. Miał tydzień... szlag mnie trafił sad

--
Nie podchodź do byka od przodu; do konia od tyłu, a do idioty...w ogóle.
Obserwuj wątek
    • mava Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 28.03.20, 00:15
      ale że co? po tygodniu prałaś nowiutki filtr (naprawde już trzeba?) ?
      Udaj sie do sprzedawcy, w ramach reklamacji.
      Ja (akurat) zakupilam dentystyczny irygator. Dzialal. Dopoki nie zaczęlam go odkamieniać (wg instrukcji, po miesiacu). Przestał dzialać. Oddałam do reklamacji - w sklepie, w ktorym dokonałam zakupu i ktory załatwil też reklamację. Odebrałam sprzęt, po wymianie czegos tam, już sprawny, z tegoż sklepu.
      • heca7 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 28.03.20, 08:07
        Nie ja tylko dziecko sad Bo się pokazał komunikat - wyczyść filtr. To nie było akurat problemem tylko założenie filtra jeszcze wilgotnego. Super moment na zepsucie sprzętu. I to nowiutkiego uncertain

--
        • heca7 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 23.05.20, 18:35
          ???? Upadłeś na głowę?! Myśmy im zgłosili co dziecko zrobiło , sami zawiezlismy go do serwisu. Gdzie niby mieliśmy go zawieźć skoro dyson ma swój serwis, do Januszex naprawy AGD.pl??? 🤦‍♀️ tam uznali, że powód zepsucia był inny. Choćby to , że prawie pusty odkurzacz wolał o wymianę filtra. Myślisz, że to kretyni i nie zauważyli by zalanego filtra?!

--
      • heca7 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 24.04.20, 22:07
        Nie zadziałał. Oddaliśmy do serwisu ale ze względu na epidemię wszelkie naprawy są wydłużone. Na razie nie wiemy czy da się naprawić.

--
        • ewxxxx79 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 24.04.20, 22:53
          Dziękuję bardzo. sad
          Trochę niewiarygodne, że przy tylu bajerach, ten odkurzacz psuje się od wilgotnego filtra. Tym bardziej że jest na nim kranik sugerujący żeby go umyć Szkoda że nie dodali na filtrze informacji, że należy go jeszcze suszyć min 24h.
    • heca7 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 23.05.20, 12:33
      Wyciągam wątek bo sprawa ma swój finał smile Odkurzacz oddaliśmy do naprawy. Po ponad miesiącu przyszedł enigmatyczny mail, że reklamacja zostanie uwzględniona zgodnie z zasadami gwarancji (?). Do serwisu dodzwonić się nie mogliśmy. Po czym 3 dni później o 7 rano sms- kurier DPD dziś dostarczy państwu paczkę (?). I tak oto bez żadnego wyjaśnienia co tam się zepsuło i jaki wpływ na to miał wilgotny filtr staliśmy się posiadaczami nowego egzemplarza. Tym razem działającego. Odkurzamy od tygodnia, opróżniamy pojemnik ze śmieci, filtr na razie nie krzyczy, że wymaga czyszczenia (tamten dziwnie wołał o czyszczenie już trzeciego dnia, hmmm). Oby tak dalej bo limit pecha w kwestii odkurzaczowej mamy wyczerpany tongue_out

--
      • crazyyyyy83 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 31.05.20, 11:47
        Witam, natrafiłam na Pani wątek bo mam ten sam problemsad mój "krzyczał" o wyczyszczenie filtra po 2 miesiącach ale w sumie się nie dziwię bo przy moim psie odkurzam często..... wymyłam filtr pod bieżącą wodą i po paru godzinach założyłam, jeszcze wilgotny. Odkurzyłam wtedy jeszcze podłogę i dwa dni odkurzacza nie używałam. Wczoraj biorę i zero reakcji..... mimo, że te dwa dni był bez filtra bo jeszcze go "dosuszałam". Jutro pojadę do sklepu, w którym kupiłam tylko boję się, żeby uznali gwarancję.... ale pani powiedziała co się stało?
        • marszawka Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 31.05.20, 12:21
          Ja mam z kolei problem ze filtr po każdym odkurzaniu krzyczy by go umyć. Nie mam zwierząt, kurzu trochę się zbiera ale 1/3 pojemnika nigdy nie zapełniłam a co tu o całym mówić. I też nie wiem, to się nadaje do reklamacji? Czy ten filtr musi być non stop myty?
        • heca7 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 31.05.20, 12:47
          My oddaliśmy do serwisu dysona. Tak , powiedzieliśmy co się stało. Nowy działa , na razie nadal nie chce wyczyszczenia filtra, dwa razy wyrzucałam tylko śmieci.

--
          • heca7 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 23.05.20, 18:48
            Poprzedni dyson na kabel wytrzymał 11 lat. Po czym spalił się w dniu 18 urodzin córki. Akurat przyjść miała rodzina, babcie, dziadkowie itd ( spotykamy się na co dzień , mieszkamy obok siebie). Kupiliśmy ten ręczny, 3 dni po dostawie się zepsuł. Zostaliśmy z samobieznym. Dzień po tym jak dysona oddaliśmy do serwisu zepsuł się...samobiezny 😀 😳Sam, w połowie odkurzania stanął i nie ruszył. Zawiozlam i jego do naprawy. A tam pani do mnie- ooo vorwerk! Rzadko widujemy bo one się praktycznie nie psują 😀🤦‍♀️ Tym sposobem przez miesiąc prawie odkurzalismy przemyslowym karcherem z piwnicy. Szczególnie schody było fajnie odkurzać...we dwie osoby... 😉

--
            • kokosowy15 Re: Odkurzacz dyson v11 nie działa 31.05.20, 12:43
              Rzeczywiście, nowoczesny (napewno) i niezawodny (ha, ha) sprzęt. Błędne komunikaty, dwa dni suszenia przed użyciem, ciągle oddawanie do serwisu. Iła tych odkurzaczy jest użytkowanych? Pół procenta, mniej? A tu cały wątek o uszkodzeniach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka