Dodaj do ulubionych

A ja sie ciesze

29.03.20, 12:28
ze w obecnej sytuacji wygra A.Duda. Bedzie kryzys, bezrobocie i ogolnie kicha. Niech "rzadzi" w tych czasach. W ogole dobrze, ze w tej pis wygral nie maja na kogo zwalac. Uwazam, ze jest duzo gorzej niz nam mowia. Rozdali cala kase to nich teraz rzadza.
Obserwuj wątek
    • bei Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 13:46
      Przecież będą mieli na kogo zwalić- na pandemię, która w każdym kraju przyczyni się takiego stanu.
      U nas zawoaluje grzechy gospodarzy☹️
    • alicia033 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:06
      jesteś idiotką.
      W ciężkich czasach tym bardziej potrzebne są mądre rządy, żeby szybciej z nich wyjść.
      A ty się cieszysz, że dalej będzie tu rządzić banda tumanów i złodziei.

--
      black_halo napisała:
      >Piłsudski to największa tragedia w polskiej historii a pomnik ma w każdej dziurze i się >go prawie na ołtarze wynosi jako symbol patriotyzmu.
      • beata985 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:27
        A masz pomysł kto ten syf posprząta?
        Ja już dawno pisałam, że niech wygrają i spijają to co nawarzyli...czyżby miało się ziscić...?

--
        Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
      • lot_w_kosmos Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:42
        Pokaż tych mądrych.
        To jest najtragiczniejsze w tym wszystkim, że nie wiadomo na kogo głosować....
        Nk bo ba kogo?
        Ja vhyba nawet nie pójdę, wszystko mi jedno kogo wybiorą, każdy wybór w tym rozdaniu jest fatalny. Pogodzę się z każdym po prostu na 5 lat.
        • alicia033 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 19:32
          lot_w_kosmos napisała:

> Pogodzę się z każdym po prostu na 5 lat.

a nie przyszło ci do głowy, że po tych 5 latach możesz w ogóle już nie mieć jakiegokolwiek wyboru?
          Nie mówiąc o lepszym, skoro nawet teraz, w kiepskiej sytuacji, spowodowanej przez piss-partię ze swoją marionetką jako głową państwa, uważasz, że nikt nie jest godzien twojego głosu?

Ale cóż, głupich nie żal, więc życzę ci kolejnych tu lat w czarnej dudzie. Na nic lepszego, jak widać, zwyczajnie nie zasługujesz.

--
          bo_ob napisała:

>W wioskach powszechnie dostępne są chyba tylko okresowo cytryny i pomarańcze, jeśli >chodzi o owoce egzotyczne, no, może jeszcze banany.
      • 1elka26 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:46
        Masz rację, że rządzi banda tumanów.
        Przeciez wzorując sie na wspaniałym rządzie Platformy obecny minister finansów powinien powiedzieć:

Obywatele!! Pieniędzy nie ma i nie będzie!!

Taka wspaniała recepta, w dodatku sprawdzona a te tumany pisowskie nie chcą z niej korzystać.
        No po prostu skandal!! Przecież wszystkie lemingi czekają na takie oświadczenie!!
        • bistian Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:50
          1elka26 napisał(a):

> Masz rację, że rządzi banda tumanów.
          > Przeciez wzorując sie na wspaniałym rządzie Platformy obecny minister finansów
          > powinien powiedzieć:
          >
          > Obywatele!! Pieniędzy nie ma i nie będzie!!

Oj tam, znam lepsze teksty.
          Może powiedzieć, że nie ma maseczek i respiratorów, ale jest MIAŁ WĘGLOWY! big_grin
          • 1elka26 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 15:19
            Jakich respiratorów??? Chyba inspiratorów!!

Ciekawe, że jakoś nie chcesz zauważyć, że braki jezeli chodzi o maski i respiratory występują w wszystkich krajach, nawet w tych które są bardziej zasobne od Polski, i z tym nie masz problemu?
            Lepiej oczywiście robić aferę z rodzimych problemów?

• bistian Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 15:36
              1elka26 napisał(a):

> Jakich respiratorów??? Chyba inspiratorów!!

Po co nam inspiratorzy w szpitalach, zamiast respiratorów? Czyżby jakiś nowy genialny pomysł PiS?

> Ciekawe, że jakoś nie chcesz zauważyć, że braki jezeli chodzi o maski i respira
              > tory występują w wszystkich krajach, nawet w tych które są bardziej zasobne od
              > Polski, i z tym nie masz problemu?
              > Lepiej oczywiście robić aferę z rodzimych problemów?

I nie mają do tego MIAŁU WĘGLOWEGO! Powinni się wstydzić braku miału! wink

Nie znam żadnego innego kraju europejskiego, gdzie pielęgniarka nie ma na stanie żadnej maski ochronnej, nawet takiej byle jakiej na godzinę. Tylko w Polsce taki eksperyment rządowy. Uczcie się inni i podziwiajcie!
      • bistian Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:47
        alicia033 napisała:

> W ciężkich czasach tym bardziej potrzebne są mądre rządy, żeby szybciej z nich
        > wyjść.

Masz rację, żeby uratować kraj, potrzebne są mądre rządy.
        Ale, zapytam, dla kogo? Polacy nie są mądrzy jako zbiorowość, bywają sprytni i pracowici, ale mądrzy obywatelsko już niekoniecznie. Powinniśmy dostać mocno po tyłku, inaczej, nic się nie zmieni.
        Opatrzność Boska nam zsyła taką próbę, żeby naprawić nasz naród, a Ty chcesz z tym walczyć? wink
        • ira_08 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:52
          >Jak pokazuje historia, do dobrobytu prowadzą lata spokoju, a nie ustawicznego dostawania po tyłku.

Rządy wymienione w ostatnich wyborach byłyby bezsilne, bo kasa pusta. I po kryzysie wróciłby piss jako zbawca. Niech rządzą i piją piwo, które nawarzyli.
            • janja11 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 15:25
              Nie wyprowadzi nikt gospodarki na prostą, ale osoba spoza układów może ukrócić złodziejstwo partyjnych towarzyszy, co im się NALEŻY!!!! , jak darła mordę pisia gwiazduchna.
              • akseinga1975 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 15:35
                Wszystki co bylo to juz rozdali i rozkrali. Wciskali ludzim kit ja to sie budzet dopina, ale przyszedl wirus i "powiedzial" sprawdzam i wyszlo nome omen szydlo z worka. Wykoncza firmy bo ta cala tarcza to g..o Zeby pracownik dostal dofinansowanie pensji nalezy wykazac spadek obrtow w porownaniu za styczniem i lutym 2019 . Firmy zaczely realnie tracic od marca. Kpina.
                • bistian Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 15:41
                  akseinga1975 napisała:

> Wykoncza firmy bo ta cala tarcza to g..o

Nie przesadzaj! To jest nasze rządowe osiągnięcie piarowe.
                  Jak pięknie brzmi! Prawie jak tarcza Mister America! Jeszcze dołożą Młot Thora i będzie komplet!
                  A wszystko z tektury, jak ten cały rząd w jego niekompetencji.
            • znowu.to.samo Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 15:27
              Otóż to
              Ta dziura i w ogóle demolka jest głęboka jak rów Mariański.
              Nie zazdroszcze temu kto się podejmie odkręcania tego wszystkiego, bo to robota na dziesięciolecia

--
              *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
              • janja11 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 15:42
                znowu.to.samo napisała:

> Otóż to
                > Ta dziura i w ogóle demolka jest głęboka jak rów Mariański.
                > Nie zazdroszcze temu kto się podejmie odkręcania tego wszystkiego, bo to robota
                > na dziesięciolecia
                >

No to dajmy dalej kraść partyjnym trutniom.
        • alicia033 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 19:25
          bistian napisał:

> Powinniśmy dostać mocno po tyłku, inaczej, nic się nie zmieni.

cóż, skoro najwyraźniej zbiorowo uważacie, że dalej za mało oberwaliście, to faktycznie, nie zostaje wam życzyć niczego innego, jak dalszych kadencji piss-nierządu.

Ja na szczęście z tego burdelu wypisałam się 5 lat temu, będę dalej sobie spokojnie patrzeć z oddali.

--
          z wątku "Kto z was emigruje gdy pis wygra?"
          volta2: "mam nadzieję , że mój mąż. Dlatego z całą premedytacją będę głosowała na pis, i nawet wszystkich dookoła namawiam, bo strasznie potrzebuję wybyć na paroletni kontrakt jako osoba towarzysząca".
    • janja11 Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:07
      A mi tam nie wszystko jedno. Ta patologia utrzymywana jest z naszych podatków.
      Kryzys to będzie dla zwykłych ludzi i jest potrzebny mądry prezydent na takie czasy, a nie pazerny pasożyt.
    • ultimate.strike Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 14:18
      Masz się z czego cieszyć, zwłaszcza, że oni akurat już nie muszą zwalać, zwyczajnie będą rządzić aż lud się wkurzy na tyle żeby zorganizować rewolucję, najprawdopodobniej taka krwawą, ze strzelaninami na ulicach i placach.

--
      Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
    • mia_mia Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 20:01
      W takich warunkach nawet praca sprzątaczki w urzędzie będzie obstawiana przez partyjniaków.
      Ta kicha plus dyspozycyjny prezydent to będzie totalna katastrofa, nacjonalizacje, zabieranie oszczędności, dodatkowe podatki, wszystko jednym podpisem z dnia na dzień, a po uspokojeniu nowe pisie fortuny. Ta sytuacja z wyborami ma wiele wątków, powodów i skutków.
      Pozostaje nadzieja, że wirus Do czasu wyborów przewietrzy wierchuszkę i że ludzie mają instynkt samozachowawczy i nie będą narażać życia siedząc w komisjach.
      • bistian Re: A ja sie ciesze 29.03.20, 20:44
        mia_mia napisał(a):

> Ta kicha plus dyspozycyjny prezydent to będzie totalna katastrofa, nacjonalizac
        > je, zabieranie oszczędności, dodatkowe podatki, wszystko jednym podpisem z dnia
        > na dzień, a po uspokojeniu nowe pisie fortuny. Ta sytuacja z wyborami ma wiele
        > wątków, powodów i skutków.

Tak może być, jak piszesz. Teraz jest ewidentna gra na wydrę, nie liczą się już z żadną opinią. Zabiera się sprzęt ochrony osobistej na granicach i trzyma na wybory. Co tam obywatele? Dla władzy się nie liczą. Własny prezydent z długopisem gotowym do podpisania wszystkiego, to jest obecnie cel najważniejszy dla PiS.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka