Dodaj do ulubionych

mus zakładania rodziny w wieku 30+

31.03.20, 22:04
Wypisuje sie tu na forum (myslalam postepowym) tego typu komenatrze ze juz po 30ce trzeba zakładać rodzinę, bo czasu coraz mniej. A ja jak patrze na te poza sie Boze związki, małżeństwa znajomych z pracy, kolezanek zawarte w wieku 20kilku lat to mi przykro bo wiem, ze za kilka lat beda rozwody. Tu jakis palant z pracy, ktory ma dwuletnie dziecko mnie podrywa, tam inny palant umawia sie z inna kolezanka majac tez zone i dzieci! Ja chce dziecko koło 40ki za jakies 5-8lat smile. Jesli nie bede miała dziecka to nie. Bede podróżowac, a mezczyzne mozna sobie w kazdym wieku przygruchac. Czemu w Polsce nadal jest tak, ze 6rok mija a ja niczyja i jest istny armagedon, płacz ze sama. W Czechach dopiero w moim wieku czyli wlasnie 30+ zazwyczaj ludzie tworza powazne zwiazki, rodziny, a nie w wieku 20kilku. Skąd taki strach w kobietach, ze beda same. Ja się tym wogóle nie martwie. Nigdy nie miałam kłopotów ze znalezieniem faceta. I myślę, że wiek nie gra roli mozna miec 20, 40 czy 60lat i poznawac nowych mezczyzn/ kobiety jesli jest sie interesujaca osoba, jesli ma sie swój świat i nie osacza drugiej osoby.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka