Dodaj do ulubionych

Gowin ucieka z tonącego okrętu?

02.04.20, 14:25
Czy po prostu jest facetem z jajami, który potrafił wyrazić swoje zdanie?
Jak uważacie?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25840666,koniec-rzadu-pis-rmf-fm-gowin-odrzucil-ultimatum-kaczynskiego.html#s=BoxMMt2
Obserwuj wątek
    • attiya Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 14:35
      facet z jajami? no proszę, jakoś tego nie zauważyłam przez ostatnie 4,5 roku
      po prostu boi się, że zostanie postawiony szybciej czy później przed trybunałem, próbuje się jakoś bronić ale gdyby rząd miał poparcie to dla Gowina można byłoby głosować poprzez wysłanie smsa

--
      Ale ksiądz powiedział: "Ula, takie jest życie. Do budowy hospicjum wrócimy, teraz mamy przed sobą budowę Chrystusa Króla".
    • joanna_poz Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 14:53
      pytanie czy tylko Gowin ucieka...
      czy moze PIS bez Gowina rozłozy raczki, ze sam nie moze rzadzić i niech sobie tym bajzlem rzadzą inni.
      zakąłdam (moze naiwnie) że w tych czasach i rzeczywistosci to moze i Pisowi się rzadzić ode chciało.
      kasiora sie skonczyła, krol jest nagi...
      • asfiksja Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 19:15
        Jarosławowi się rządzić nie odechciało, to można uznać za pewnik. Po pierwsze on w ogóle zawsze był bardzo pazerny na władzę, a po drugie oddawanie władzy na samym dnie jest zwyczajnie głupie, następca przychodzi wtedy jako zbawca na białym koniu.
        • kora.bez.loginu Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 23:31
          Ale spójrz na to w ten sposób, że słaba opozycja wyłoży się na zarządzaniu czasem epidemii. A PiS zacznie wtedy użalać się nad katastrofalną sytuacją w szpitalach i obciążać winą Tuska, UE i Chińczyków.. Po epidemii doprowadzi do wyborów, gdzie suwerenowi jasno się wskaże kto wrogiem narodu i kościoła..
          Dziś to wymyśliłam, gdy mąż po południu streścił mi dzień w polityce.
          • aankaa Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 23:55
            pisowi pewnie by pasowało przekazanie władzy tylko nie ma komu
            a jako opozycja - ho, ho !! toby nam dopiero pokazali jak walczyć z pandemią big_grin

--
            jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
      • tiszantul Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 03.04.20, 15:34
        "kasiora sie skonczyła, krol jest nagi..."

Przecież jak Platformie skończyły się pieniądze, to zawiesiła progi ostrożnościowe zabraniające nadmiernego zadłużania państwa i zadłużała dalej. PiSowi to jak na razie nie przyszło do głowy.
        I co się stało, ze Platforma nowelizowała ustawy zabraniające zadłużania się ponad pewna miarę i zadłużała się dalej już bez miary, skoro PiS, któremu podobno skończyły się pieniądze, tego nie robi?
        W latach 18-19 NBP kupił 125 ton złota, jakoś wyjątkowo szybko przepuścili to złoto smile

gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/601903,zloto-polska-nbp.html

Społeczeństwo jest tak rozczarowane PiSem, ze kandydatka największej partii opozycyjnej zaraz zostanie przescignięta przez kandydata PSL, który swoją drogą w drugiej turze byłby znacznie groźniejszy dla Dudy niż kandydatka PO. Całą prawda o dzisiejszej sytuacji "najsilniejszej partii opozycyjnej". Ale wiecie, "pisowska łódka tonie", Platforma wprawdzie dopiero co zebrała epickie lanie w wyborach parlamentarnych, ale nastroje społeczne już się odwróciły smile
    • bywszy W naszym kraju cud to normalka... :) 02.04.20, 15:05
      asfiksja napisał:

> Czy po prostu jest facetem z jajami, który potrafił wyrazić swoje zdanie?
      > Jak uważacie?

To tu, to tam regularnie nawiedzają nasz kraj przeróżne zjawiska eucharystyczne.

Dlatego nie wykluczamy, że "człowiek honoru" mógł ostatnio (baaardzo ostatnio suspicious) wyhodować jaja, i to pokaźnych rozmiarów.

Ostatnio, bo wcześniej miał duuużo okazji, żeby się nimi wykazać. I... nic. Obecności jaj stwierdzono. uncertain
    • livia.kalina Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 15:09
      Nie ma jaj- dowód to "klaskałem ale sie nie cieszyłem". Natomiast boi się Trybunału Stanu, który niechybnie czeka wszystkich którzy urządzą parodię wyborów 10.05.

--
      super_hetero_dyna:
      "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
        • livia.kalina Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 22:40
          Gowin jest wiceministrem, członkiem rządu.
          Zadanie Trybunału Stanu polega na egzekwowaniu odpowiedzialności najwyższych organów i urzędników państwowych za naruszenie Konstytucji lub ustawy, w związku z zajmowanym stanowiskiem lub w zakresie swojego urzędowania.

--
          super_hetero_dyna:
          "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
            • taniarada Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 23:08
              livia.kalina napisała:

> A że odpowiedzialność nie dotyczy głównego podżegacza do łamania Konstytucji- k
              > aczyńskiego- to wiem.
              >
              Nazwiska piszemy z dużej .Nawet jak kogoś nie lubimy.Kaczyński jest za twoją jurysdykcją .Wiesz co możesz kalina vel livia?Sama sobie odpowiedz.Amen.
      • tiszantul Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 03.04.20, 15:47
        "Natomiast boi się Trybunału Stanu, który niechybnie czeka wszystkich którzy urządzą parodię wyborów 10.05"

PiS rządzi, opozycja gawędzi o trybunale stanu. Wyborów wygrać nie możecie, a przeciez od wygrania wyborów do trybunału stanu bardzo daleka droga. Widzę tu niestety prawidłowość, ze im mniej ktoś może, tym bardziej się odgraża.

I trybunał stanu dopiero za zorganizowanie wyborów? To już chyba piąty trybunał stanu, jaki zapowiada opozycja. Do końca PiSu nazbiera się z 50 trybunałów stanu. Budka ze Szłapką zorganizują. Znacie Budkę i Szłapkę? Liderzy opozycji. Mają ogromne poparcie społeczne.

Pamiętacie, jak ematka fantazjowała w 2015, 2016, 2017, 2018, ze antydemokratyczny reżim PiS nie będzie organizował wyborów? Dzisiaj ematka grozi trybunałem stanu za zorganizowanie wyborów.

Muszę się natomiast sam przyznać, ze kiedy lekceważąco pisałem o opozycyjnych wizjach, jak to PiS będzie odbierał nam wolność, nigdy mi nie przyszło do głowy, ze krwawy reżim Kaczyńskiego zabroni ludziom wychodzić z domów. Co prawda opozycji też to wcześniej nie przyszło do głowy
        • alicia033 Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 15:28
          po pierwsze milicyjne pały to się masowo kwarantannują i nawet jakby miały jakieś chęci walczyć za władzuchnę, to je szybko owe siły opuszczają. kamiński a wcześniej jojo doskonale ich zniechęcili do swojej formacji.
          po drugie: większość sejmowa pissu wynosi 235 posłów, jak się posypią, to nie tylko jednym g.winem.

--
          45rtg o muzykach:
          "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
      • alicia033 Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 15:30
        koko8 napisała:

> Zawsze w scenariuszu może być też wprowadzenie stanu wyjątkowego uncertain

ale tego, to akurat właśnie próbują uniknać wszelkimi sposobami.

--
        triss_merigold6 o pomyśle obsadzenia majowych komisji wyborczych przez wot:

> Żołnierze WOT jeden z drugim dostaną ścierką przez łeb od matek i polecenie nie
        > wygłupiania się.
          • mdro Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 15:49
            Napiszę, dlaczego:
            - automatyczne przesunięcie wyborów
            - delegowanie części zadań do samorządów
            - odszkodowania dla tych, którym np. zarekwirują samochód czy inny sprzęt (albo zmuszą zakład do określonej produkcji)

--
            "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 (vel andrzej585858) na forum emama
            • koko8 Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 16:12
              To co napisałaś, to są przeszkody marginalne dla polityki pis. Główną przeszkodą przy stanie wyjątkowym jest niemożność zmiany władzy w organach władzy publicznej typu SN, no może wybory też.
              Ale nie ma co przewidywać, co w głowie prezesa siedzi. Bedzie chciał ograniczyc prawa i wolność obywatelską, to to zrobi.
          • alicia033 Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 16:38
            koko8 napisała:

> nie wiem czemu z ich punktu widzenia mieliby go unikać.

Ty serio???
            Stan wyjątkowy = żegnajcie majowe wybory = adieu własna kukiełko prezydenta, bo zaraz będą musieli ostro ciąć po wydatkach.

--
            www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=YFs7-MQ-sug
    • anorektycznazdzira Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 15:46
      Poczekajmy, aż Gowin to potwierdzi, bo o ile wiem to obecnie informacja nieoficjalna, czyli: plotka.
      Byłby to duży sukces po tym, jak deptanie konstytucji "załatwiał" zrobieniem miny fakty.interia.pl/polska/news-jaroslaw-gowin-mialem-wsciekla-mine,nId,2429503

--
      zasady są po to, by je zobojętniać
    • cruella_demon Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 17:08
      Jaj może i nie ma, ale widać że ma silnie rozwinięty instynkt samozachowawczy wink

--
      Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
      (35wcieniu)
      • solejrolia Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 19:44
        Ja też tak uważam, próbuje coś ugrać, ale pisiory go przez moment przyduszą, i w końcu Gowin zrobi co mu nakażą.

--
        W 1672 wściekły tłum Holendrów rozerwał na strzępy i zjadł premiera swego rządu. Nie namawiam. Po prostu pokazuję możliwości.
        • taniarada Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 20:42
          solejrolia napisała:

> Ja też tak uważam, próbuje coś ugrać, ale pisiory go przez moment przyduszą, i
          > w końcu Gowin zrobi co mu nakażą.
          >
          Kto przy zdrowych zmysłach odrywa się od koryta.Tym bardziej że sezon dla Gowina się zaczął.A co miesiąc za nic nie robienie,kasa wpłynie na konto.A czasy ciężkie .Pozdrawiam.
    • stasi1 Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 21:10
      Tak po prostu ten Gowin sam już nie wie co robi, odbija mu jak Kaczyńskiemu. Sam Gowin bez Kaczyńskiego nie istnieje. W ostatnich wyborach dostali minimalną ilość głosów, mniej niż wynikało z miejsc z których startowali. Sam uważa się za inteligenta i niby chce do pisowców takich przyciągnąć, tylko który inteligent chciałby sam z siebie głosować na nich?
    • aankaa Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 02.04.20, 23:11
      gdyby prezespan pogonił Gowina i jego współpartyjnych (m.in. Emilewicz) to miałby kłopot kto zechce teraz wziąć taki gorący kartofel
      z kolei oni mogliby rozsiąść się wygodnie w fotelach i, korzystając z rad o samoizolacji, oglądać w TVPiS jak to ich następcy sobie radzą big_grin

--
      jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
      • taniarada Święte słowa Anka 03.04.20, 15:27
        aankaa napisała:

> gdyby prezespan pogonił Gowina i jego współpartyjnych (m.in. Emilewicz) to miał
        > by kłopot kto zechce teraz wziąć taki gorący kartofel
        > z kolei oni mogliby rozsiąść się wygodnie w fotelach i, korzystając z rad o sam
        > oizolacji, oglądać w TVPiS jak to ich następcy sobie radzą big_grin
        >
        Koryto przede wszystkim.Gdzie taką fuchę znajdzie przez parę lat .A może i dłużej .Amen.
    • alicia033 Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 03.04.20, 13:00
      borusewicz odleciał:
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25843307,borusewicz-tylko-z-premierem-gowinem-mozemy-odsunac-pis-od.html#s=BoxOpImg1

ja wiem, że to jest swego czasu bardzo zasłużony człowiek ale czy nie ma nikogo bliskiego, kto powstrzymałby przed wygadywaniem głupot?

--
      "Do wierzących, jazda samochodem"
      "Zawsze jak wsiadam do samochodu odmawiam krotka modlitwe.Wiem,ze nie raz zawierzenie uratowalo mi/nam zycie.Jak kiedys jadac na slasku, ruszajac na zielonym, kierowca z lewej z ogromna predkoscia wjechal na czerwonym i smignal nam przed maska.[...] I wiele innych pomniejszych." (ortografia oryginalna by mama.nygusa)
      • asfiksja Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 03.04.20, 14:55
        Czy ja wiem? Wcale nie uważam, żeby miłe łechtanie Gowina w tej chwili było takie całkiem głupie. Sama bym chłopa poklepała teraz po plecach i powiedziała mu, że może jak urośnie zostanie premierem. W tej chwili nie warto go zawracać z dobrej drogi.
        • alicia033 Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 03.04.20, 15:23
          z jakiej dobrej drogi???
          I ile razy borusewicz musi jeszcze dostać nożem w plecy (przenośnia), żeby nauczyć się, że z takim gowinem nie wchodzi się w żadne porozumienia?

--
          volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
          "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
          czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
    • solejrolia Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 03.04.20, 13:16
      Z facebooka:

" Ponoć poziom hipokryzji w Krakowie mierzy się w Gowinach, tak jak poziom depresji w Cohenach. Nie mieszałbym jednak obu tych panów w żaden sposób."

big_grin big_grin big_grin

--
      W 1672 wściekły tłum Holendrów rozerwał na strzępy i zjadł premiera swego rządu. Nie namawiam. Po prostu pokazuję możliwości.
    • alicia033 Re: Gowin ucieka z tonącego okrętu? 03.04.20, 15:21
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25843813,gowin-proponuje-wprowadzenie-7-letniej-kadencji-prezydenckiej.html#s=BoxOpImg3

teraz pytanie brzmi: ilu peeselowców i konfederatów nie pójdzie na deal z pissem?

--
      www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=YFs7-MQ-sug

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka