Dodaj do ulubionych

Zamknac ludzi i przepchac każdy syf

07.04.20, 06:38
Faktycznie kiedy juz wyjdziemy z domów to znajdziemy sie w inej rzeczywistości. Ale nie tylko ekonomicznej. Pisielce przepchaja wszystko co chcą. A o ilu kwiatkach nie wiemy...
Obserwuj wątek
    • asfiksja Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 09:02
      Wyjdzie Szumowski w połowie kwietnia i coś powie. To na bankbig_grin
      Kaczyński wymyślił więc, że wyjdzie tego samego dnia i zrzuci jakąś bombę typu aborcja. I w TVP puszczą tylko Kaczyńskiego.
      Bo tak w ogóle to przewiduję, że przed końcem kadencji parlamentu przy złych sondażach PIS wygrzebie jeszcze aborcję i okopie się na pozycjach żelaznego elektoratu (10-12%). Ale to jeszcze nie ten moment.
    • woman_in_love Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 10:33
      Aborcja być może ma ukryć ostatnie oszustwo PiS:

"Pod projektem ws. przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych dla wszystkich obywateli, który jest głosowany w Sejmie, podpisali się posłowie PiS, których nie było w Warszawie."
      Tylko, że "według regulaminu Sejmu podpis pod projektem ustawy nie może być elektroniczny, a jedynie odręczny."

To wszystko pic na wodę i padnie w sądzie, chyba że przejmą sądy. Gorzej, że wtedy może dojść do wojny domowej. Apeluję do patriotów ochraniających Kaczyńskiego niech coś zrobią z tym zamachem stanu.
        • iwoniaw Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 11:27
          1elka26 napisał(a):

> A świstak siedzi i zawija je w te sreberka - doprawdy na wypisywanie takich bzd
          > ur powinna być jakaś kara.
          > Może jednak warto pomysleć o wizycie u specjalisty? Jaki zamach stanu i jakie
          > fałszerstwa? -

Pomyśl Andriusza, ponyśl koniecznie! Teleporady na NFZ ponoć działają!

--
          'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
          'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
        • snajper55 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:11
          1elka26 napisał(a):

> A świstak siedzi i zawija je w te sreberka - doprawdy na wypisywanie takich bzd
          > ur powinna być jakaś kara.

Niedługo zapewne będzie. 3 lata? Obóz reedukacyjny? Zaraz ktoś napisze - nie, ONI do tego się przecież nie posuną...

S.
          --
          Ave, Praeses, morituri te salutant! (by witek.bis)
          • 1elka26 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:25
            Za rozpowszechnianie fałszywych informacji i tworzenie nastroi paniki powinna być kara.
            Zwłaszcza jeżeli rozpowszechnia się informacje o rzekomym oszustwie i zamachu stanu.
            Jezeli posiada się takie informacje to należy zgłosić się z nimi do prokuratury a nie wypisywać brednie na forum
            Zwłaszcza, że art 304 § 1 KPK nakłada taki obowiązek. Trzeba przy tym pamiętać, że fałszywe zawiadomienie art. 238 może oznaczać 2 lata w więzieniu.
    • malia Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 10:47
      Kaczy dziad wie co robi. On nie ma czasu odkładać planów na później, młody nie jest, więc dla niego to jest opcja TERAZ ALBO NIGDY. On się chce pobawić jeszcze we władcę i teraz bedą przepychać swoje najbardziej durne i śmierdzące pomysły. Tak jak ten wyborami i przekrętami towarzyszącymi tej szopce, a tysiąc innych jeszcze wyjdzie po drodze
      • ola5488 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 11:11
        joanna_poz napisała:

> tego co PiS odpie...ala zaczynam sie bac bardziej niz koronawirusa.
        > przeciez oni sa teraz kompletnie bezkarni.
        > sejmu praktycznie nie ma.
        > sady i jakiekolwiek instytucje nie działają.
        > a ludzie mają siedziec w domu.

To przeraża. My czekamy na koniec epidemii i wyjeżdżamy.
      • rozwiane_marzenie Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:06
        Zgadzam się całkowicie z Tobą. Jaki przykład dają ludziom? Że my mamy siedzieć w domach, a oni mogą się gromadzić i udają, że "pracują". Masakra, niech się wreszcie od#$%^&* od tego, co kto ma między nogami.
        Rozumiałabym, że muszą się zebrać, żeby ustalić coś ważnego w sprawie koronawirusa, w sprawach zdrowotnych... ale aborcja? To może poczekać. A oczywiście najlepiej jakby nie wtrącali się do tego tematu.
        Obrzydliwe.
    • hanusinamama Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 11:13
      Zaczynam mieć to w dudzie, bo inaczej ćiśnienei mnie zabije. Mnie stać zeby jechać do Czech do kliniki. A czy stać na to głupią Kryne ktora zagłosuje na PIS mam w dudzie. Za chwile bedzie sie trzeba ewakuować z tego kraju. a szkoda bo ko kocham. Jak bedzie trzeba to spakuje rodzine, koty i wyjade. Niech sie tu męczą ci co bezmyślnie na debili głosują.

--
      "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
        • 1elka26 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 11:20
          Może przestaniecie bić pianę i pisać brednie? Rozumiem - najważniejszy przekaz dnia, ale tzw. "obrońcy praworzadnosci" powinni wiedzieć, że taki jest prawny wymóg.

"Szkopuł w tym, że projekt musiał znaleźć się w porządku obrad właśnie teraz ze względu na przepisy ustawy o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli.

Projekt ustawy, w stosunku do którego postępowanie ustawodawcze nie zostało zakończone w trakcie kadencji Sejmu, w której został wniesiony, jest rozpatrywany przez Sejm następnej kadencji bez potrzeby ponownego wniesienia. Jego pierwsze czytanie przeprowadza się wtedy nie później niż w terminie 6 miesięcy od daty pierwszego posiedzenia Sejmu. Przypomnijmy, że w bieżącej kadencji odbyło się ono w dniach 12, 13, 19 i 21 listopada 2019 r."
          wiadomosci.onet.pl/kraj/aborcja-w-polsce-zaraz-aborcji-wraca-projekt-kai-godek/c76xycy

Ale lepiej oczywiście wypisywać bzdury?
          • paskudek1 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 11:30
            No popatrz jak oni dbają o przestrzeganie przepisów. Może bym się nawet rozczuliła gdyby to nie było takie obryzdliwie kłamliwe i cyniczne. Prawo to oni mają w DUDZIE.

--
            nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
            • 1elka26 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 11:41
              Aha - w sytuacji gdy prawo mówi coś co nie podoba się "totalnej opozycji" wtedy prawo jest złe.
              Filozofia Kalego w rozkwicie.
              Prawo w przysłowiowej , jak to okreslcie - dudzie. Ma "totalna opozycja" która w trakcie swoich rządów łamała notorycznie prawo poczynając od wrzucania do niszczarek obywatelskich projektów poprzez niezgodny z prawem wybór swoich sedziów do TK.
              Zachowanie opozycji świetnie podsumował wczoraj w Sejmie J. Kaczynski mowiąc o demagogii w wykonaniu "totalnej opozycji".
              Warto posluchać:
              www.youtube.com/watch?v=pPoycY8Wgp0
              • iwles Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 11:52

Andżej nie pier...nicz.
                Ja nie rozumiem- macie cudowna mozliwosc przedluzenia kadencji waszemu pozalsieboze ale jednakprezydentowi, potem wg was na pewno wygralby druga kadencje, a wy mu robicie pod gorke.
                No, przeszedlby do historii, pomniki by mu stawiali !

--
                Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
                • 1elka26 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:27
                  Nie. To ty nie wypisuj bredni, podobnie jak zdecydowana większość osób w tym wątku.
                  Sejm ma obowiązek zająć się tymi projektami. Na szczęście Platforma teraz nie rządzi, wtedy nie było problemu. Po prostu wrzucano taki projekt do niszczarki. A że to bnyło niezgodne z prawem?
                  No przecież "obrońców praworzadnosci" ten obowiązek nie dotyczy.
                  • paskudek1 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:33
                    Jasne, teraz to terminy ważne prawda? Jakoś przy zmianie kodeksu wyborczego mimo że termin już minął się jakoś nie przejowlai. Nie mydl tu oczu umiłowaniem przepisów przez PiS bo Ty możesz udawać że w to wierzysz, ja nie. Szuje, gnidy, wszelkie plugastwo wyłazi z PiS na każdym kroku.

--
                    • 1elka26 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:38
                      Umożliwienie w obliczu epidemii głosowania korespondencyjnego to taka wielka zbrodnia?
                      W jaki sposób został złamany kodeks wyborczy? Jakie istotne prawa zostały odebrane? Jakim więc cudem wybory korespondencyjne moga odbywać się w innych krajach i nikt tam nie rozdziera szat i nie wyzywa od gnid i szui?
                      Odpowiedź jest prosta - tam po prostu nie ma chorej na korytowirus opozycji.
                      • iwoniaw Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:57
                        Tak, andriusza, to taka wielka zbrodnia, odbierać wyborom tajność, równość, powszechność i bezpośredniość. Wiem, że u ciebie za Uralem to takietam ozdobniki bez znaczenia, ale tu jest Polska i tu jeszcze ludzie nie łykają bez popitki tych putinowskich wrzutek, które wklejasz bez opamiętania i sensu.

--
                        "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
                        • 1elka26 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 19:27
                          Aha - czyli rozumiem, że ostatnio w Bawarii, o zgrozo , odebrano wyborom tajnośc, równość, powszechnośc i bezpośredniość. Za chwilę to samo zostanie zrobione w Korei Płd oraz w szwajcarskich kantonach.
                          No cóż - rozumiem, że musisz pisac zgodnie z przekazem dnia - taka praca.
                          I jeszcze jedno w Polsce przyzwoici ludzie nie posługują sie pomówieniami, gdyż są niezgodne z "wartościami europejskimi". Jest to zachowanie typowe dla osób które są mentalnymi spadkobiercami ideologii popularnej właśnie za Uralem.
                          • sumire Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 19:35
                            "Aha - czyli rozumiem, że ostatnio w Bawarii, o zgrozo , odebrano wyborom tajnośc, równość, powszechnośc i bezpośredniość."

Ostatnio?
                            Poważnie?
                            Przestań już pierdziulić z tą Bawarią, bo z tuzin razy pisano ci, od jak dawna funkcjonuje tam system wyborów korespondencyjnych, pani kucharko, której fartuszek przeszkadza. I tradycyjnie:
                          • iwoniaw Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 20:15
                            Wszystko to wiemy, andriusza, dlatego tak ciężko ci się maskować, ty nasza gołębico ze szpitala na rubieży. Te twoje pomówienia i bełkotliwe wklejki są jednak zabawne tylko do pewnego momentu, więc pozwól, że przetrę sobie oko i zaakceptuj przekaz.

--
                            "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
          • ritual2019 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 13:20
            hanusinamama napisała:

> A ja nie pisałam ze teraz. Zaraza kiedys sie skonczy.
            >
            Ale w ciazy mozesz byc teraz. Poza tym ta opcja Czechy i Slowacja jako rozwiazanie problemu jest zenujaca - mnie stac pisza wunskie specjalistki, ktorym sie wydaje ze sa lepsze od karyn.
              • ritual2019 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:18
                sofia_87 napisał(a):

> Ale to głównie Karyny w różnym wieku i różnej plci zgotowaly nam ten los w post
                > aci rządów pisu

Co znaczy zgotowaly WAM ten los? Wam czyli komu? Polska ma demokratyczny system wiec skoro wybory wygral kto wygral to znaczy ze tak glodowalam wiekszosc czyli wiekszosc to karyny, na tym forum tez, czas sie drogie pranie z tym pogodzic.
                • hanusinamama Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:20
                  Jakby nie zauważyła to jednak spora częśc tego forum to lewaczki (jak nas pięknie nazywają pisowcy tutaj). Poza tym na szczęscie smile częśc Karyn wyemigrowała...to tu to tam (do UKeja tez).

--
                  "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
                  • ritual2019 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:24
                    hanusinamama napisała:

> Jakby nie zauważyła to jednak spora częśc tego forum to lewaczki (jak nas piękn
                    > ie nazywają pisowcy tutaj). Poza tym na szczęscie smile częśc Karyn wyemigrowała..
                    > .to tu to tam (do UKeja tez).
                    >

A czesc karyn zamierza emigrowac, tylko jeszcze nie wie gdzie no I musi poczekac az granice otworza, ale karyny kochaja swoj kraj 🤣🤣
                • sumire Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:35
                  Nie, nie większość. Na PiS w 2015 zagłosowało trochę ponad 5 milionów obywateli z ponad 15 milionów, którzy w ogóle głosy oddali. To, że uzyskali 51 procent mandatów, wynika z ordynacji wyborczej, ale nie będziemy ci tłumaczyć zawiłości metody D'Hondta, bo i tak nie skumasz. W 2019 z 18 milionów głosujących większość tak naprawdę NIE zagłosowała na PiS - o losach 38 milionów Polaków zadecydowały głosy 8 milionów. A na forum od zawsze dominuje centrum i lewica, wyjąwszy garstkę zagorzałych zwolenniczek PiS i trolle, więc twoje twierdzenia są po prostu, za przeproszeniem, z doopy wzięte.
                  • ritual2019 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:43
                    sumire napisała:

> Nie, nie większość. Na PiS w 2015 zagłosowało trochę ponad 5 milionów obywateli
                    > z ponad 15 milionów, którzy w ogóle głosy oddali. To, że uzyskali 51 procent m
                    > andatów, wynika z ordynacji wyborczej, ale nie będziemy ci tłumaczyć zawiłości
                    > metody D'Hondta, bo i tak nie skumasz. W 2019 z 18 milionów głosujących większo
                    > ść tak naprawdę NIE zagłosowała na PiS - o losach 38 milionów Polaków zadecydow
                    > ały głosy 8 milionów.

Metode to ja znam, problem w tym ze wielu nie glosowalo albo glosowalo na partie nie znaczace a teraz ma pretensje. W Polsce frekwencja wyborcza nie jest wysoka a niezadowoleni zwlaszcza na forum najczesniej obwiniaja emigrantow o to ze wygral nie ta partia. Znane od lat. A fakty sa takie ze jakie spoleczestwo taki wynik wyborow.
            • hanusinamama Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:13
              Tak jestem wunsko specjaliustko (przykro mi ze cie to tak boli), zawód mam taki ze moge sie wyprowadzić do kazdego kraju w EU bez wiekszego problemu. Może nie wierzysz ale w POlsce żyje nie dlatego ze nie miałam możliwosci wyemigrować do UKeja ale daletgo ze kocham ten kraj. Za chlebem jechać nie muszę. Natomiast jak sie tu zrobi syf nie do życia i wychowywania dzieci to wyjade. Jak karynom dobrze z PISem niech sie z nim męczą.
              Teraz to bym sie bała być w ciąży, akurat nie ze wzgledu na ograniczenie dostepu do aborcji.

--
      • mid.week Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 11:23
        Kiedy sie skonczy to pierdzielenie o Czechach...? Wystarczy zamknac granice, gdzie sobie dziś pojedziemy? Tak samo jak wystarczy kolejna zmiana chorych ustaw i za samo podejrzenie będzie komisyjne badanie piczy celen weryfikacji - pojechała zwiedzac Prage czy chlastac plód. Mało prawdopodobne? A jak realnie brzmialy wybory pocztowe miesiąc temu?
      • madami Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 22:43
        hanusinamama napisała:

> Zaczynam mieć to w dudzie, bo inaczej ćiśnienei mnie zabije. Mnie stać zeby jec
        > hać do Czech do kliniki. A czy stać na to głupią Kryne ktora zagłosuje na PIS m
        > am w dudzie. Za chwile bedzie sie trzeba ewakuować z tego kraju. a szkoda bo ko
        > kocham. Jak bedzie trzeba to spakuje rodzine, koty i wyjade. Niech sie tu męcz
        > ą ci co bezmyślnie na debili głosują.
        >

jeju tyle osób TEŻ? Ja pierwszy raz w życiu mocno chcę uciec z tego dusznego kraju, od tego oczadziałego społeczeństwa, debili w rządzie i debili, którzy na nich głosują

wirusa nie lekceważę ale nie wpadam w histerię, nie mogę patrzeć na to co się dzieje dokoła
        • hanusinamama Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:22
          Ona ma bardzo źle. Z tej złości żółc ją zalewa a to co sie ulewa to własnie to co ona proponuje. Przeciez widać jak bardzo nieszliwa jest ta kobieta. Jakby kto sie zastanawiał czy chce miec dziecko z ZD to bym jako przykłąd pokazywała Panią Godek, do czego to prowadzi.

--
          • paskudek1 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:28
            Ale on CHCIAŁA tego dziecka. Pamiętam jak w jakim programie z oburzeniem świętym mówiła jak to chcieli ja nakłonić do decyzji o aborcji. A podejrzewam że to nakłanianie było tylko informacją że ma takie prawo.

--
            • hanusinamama Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 14:40
              A co ma teraz mówić. Poza tym sporo par chce bo im sie widzi słodki bobas ze skośnymi oczkami, ktorego tak zrehabilitują ze pójdzie na politechnikę i załozy rodzine.

--
              • hamerykanka Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 15:26
                Jestem niestety swiezo w temacie, bo znajomemu wlasnie zmarlo dziecko, 10 letnie z ZD. Oprocz opoznienia w rozwoju (ledwie mowila, musiala miec pomoc w wyciewraniu sie po uzyciu toalety, wkladaniu ubran itp), miala tez powazna wade serca.
                Znajomy znalazl ja sina i nie oddychajaca w lazience. Probowal resuscytacji, ale nie dalo rezultatu.
                Nikomu nie zycze wiedziec, ze dziecko moze odejsc w kazdej chwili...

--
                Jak za posiadanie penisa będą przyznawać rentę, to ja będę wtedy honorować wyjaśnienia "czego ty oczekujesz, to przecież facet".by falka32
      • nenia1 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 15:32
        bo_ob napisała:

> ale o co chodzi?
        > niedawno, na jesieni były wybory i Polacy chcą takiego rządu - zdaje się, że Pi
        > S-owi poparcie nie spada
        >
        > my, Polacy, po prostu tacy jesteśmy

Może ty. Ja nie. Nie odpowiadam za to jaki jest system wyborczy.
    • saszanasza Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:11
      Słuchajcie, ja przez całe życie myślałam, że nie pewnych granic nie przekroczę, ale przekroczę.
      Życzę im żeby pozdychali w męczarniach na ten covid.

--
      Gdy tysiąc ludzi przez miesiąc wierzy w jakąś zmyśloną opowieść, jest to fake news. Gdy miliard ludzi wierzy w nią przez tysiąc lat, jest to religia ...Y.N.Harari
      • paskudek1 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:35
        A to fakt. Najgorsze. Od wczoraj mnie z nerwów nosi i wiem, że NIC nie mogę. Że w zasadzie NIC tym lajzom zrobić nie można. Nijak zatrzymać bo zatrzymać można kogoś kto gra chociaż TROCHĘ według reguł i CHOCIAŻ trochę przestrzega prawa. Oni jadą walcem.

--
        • 1elka26 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:46
          Aż tak źle życzysz Polsce? Chcesz aby PIS grał zgodnie z regułami narzucanymi przez "totalną opozycję"? To jakiś żart?
          PIS powinien brac przykład z Platformy i wyrzucać projekty obywatelskie do niszczarki? Bez procedowania? Łamiąc prawo? Pomyliłaś epoki.

• bo_ob Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 16:51
          paskudek1 napisała:

> A to fakt. Najgorsze. Od wczoraj mnie z nerwów nosi i wiem, że NIC nie mogę. Że
          > w zasadzie NIC tym lajzom zrobić nie można. Nijak zatrzymać bo zatrzymać można
          > kogoś kto gra chociaż TROCHĘ według reguł i CHOCIAŻ trochę przestrzega prawa.
          > Oni jadą walcem.

cierpliwości
          nic nie jest wieczne, nawet PiS

przyjdzie czas na wystawienie rachunków
          • ola5488 Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 17:16
            bo_ob napisała:

> paskudek1 napisała:
            >
            > > A to fakt. Najgorsze. Od wczoraj mnie z nerwów nosi i wiem, że NIC nie mo
            > gę. Że
            > > w zasadzie NIC tym lajzom zrobić nie można. Nijak zatrzymać bo zatrzymać
            > można
            > > kogoś kto gra chociaż TROCHĘ według reguł i CHOCIAŻ trochę przestrzega p
            > rawa.
            > > Oni jadą walcem.
            >
            > cierpliwości
            > nic nie jest wieczne, nawet PiS
            >
            > przyjdzie czas na wystawienie rachunków

Tylko kto ich rozliczy i kiedy...
    • umi Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 07.04.20, 18:23
      No przeciez nie trzeba isc na czarny marsz. Mozna wyslac protesty internetowo. Albo w ramach protestu nie przyjsc do pracy (zwlaszcza te z branzy strategicznych i najlepiej wszystkie na raz wziac zwolnienie. Za dlugo w obecnych warunkach nie pociagna przy takim protescie suspicious )..

Generalnie podziwiam glupote tej pani, a jeszcze bardziej tych co ja popieraja. Przewiduje, ze jesli to przeglosuja, nawet 1000+ nie pomoze na wzrost dzietnosci suspicious Zadna normalna kobieta nie bedaca 100% okazem zdrowia nie zaryzykuje. Dobrze miec dzieci, ale umrzec i nie moc ich wychowac to juz slabo. Meczyc sie z jakimis strasznymi powiklaniami tez.
    • ultimate.strike Re: Zamknac ludzi i przepchac każdy syf 08.04.20, 00:23
      Paczpani, Ematki zaczynają powoli i w bólach dochodzić do tego, co ja im piszę od 2 tygodni. rzykro m, drogie feministki, nie chwaląc się, wyjątkowo czesto okazuje sie że mam rację. Na Waszm miejscu zacząłbym sie juz rozglądać za wygodnymi kiltami dla męża, synów, wnuków, zięcia, ojca, wujka Czesia i kogo tam jeszcze macie w swoich okolicach.

--
      Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka