Dodaj do ulubionych

Mam być okropna dla lokalnej prasy czy nie

08.04.20, 12:45

Rozwaliła mnie przed chwilą wymiana komentarzy pod wrzutką z mojej lokalnej prasy w mediach społecznościowych. Wrzucili post wysoce dramatyczny "Pierwszy przypadek koronawirusa w naszym mieście! Zostańcie w domu" + ilustracja przedstawiająca mężczyznę i kobietę w białych maskach, za dramatycznymi grubymi czarnymi prętami.

Ktoś się w komentarzach zapytał uprzejmie, czemu mają służyć te dorobione w Paincie kraty, a na to jeden z dziennikarzy chyba, bo zalogowany jako ta gazeta, czyli elita intelektualna narodu, człowiek zarabiający na życie używaniem języka polskiego, odpisuje "To zdjęcie podglądowe". Muszę przyznać, że klawiatura mnie świerzbi.

To co prawda nie jest ich szczytowe osiągnięcie, "płetfonurków" z największego tytułu na pierwszej stronie gazety nieprędko przebiją (w elektronicznym wydaniu poprawili, ale przesłane przez koleżankę zdjęcie papierowego wciąż mam), no ale litości jednak, litości.

--
The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka