Dodaj do ulubionych

apartament na doby w sąsiedztwie

15.04.20, 07:52
czy macie w swoim sąsiedztwie apartamenty wynajmowane na doby, jeżeli tak to czy przeszkadza wam to, czy jest wam to obojetne?
Obserwuj wątek
      • mava Re: apartament na doby w sąsiedztwie 15.04.20, 12:03
        akurat nie musi być wynajmowany we "wlaściwych" celach, wystarczy, że jest traktowany jako hotelowy.
        Przypomnę, że ludzie (a szczególnie faceci) zerwani z (domowej) smyczy czesto zachowuja się tam jak na wakacjach. czyli chlanie i imprezowanie przez pół nocy, lub całą - dopoki nie padną.
        Czytałam kiedys cały artykuł o takim bloku, gdzie wiekszośc mieszkań była "hotelowa". Stali mieszkańcy szału dostawali, wielu je sprzedawało, ukrywajac że obok są mieszkania "hotelowe".
        Mój syn wynajmował mieszkanie, jak sie okazało w takim bloku, głównie hotelowym. Kilka razy tam bylam i zawsze krążyły tabuny mlodych ludzi z walizami, w wiekszosci anglojezycznych. Ale też zdarzało mi sie spotykać mocno opalonych 40-letnich mięśniaków - choc grzecznych, nawet taki jeden bezposredni sąsiad syna, powiedział "dzień dobra pani", spacerujac w bermudach w styczniu po ulicy - bo widziałam go potem na ulicy, z kumplami, równie opalonymi mieśniakami....
        Jednak dosyć głosni byli, słychać ich było zza sciany.
        Tyle, ze syn w domu siedział głównie w słuchawkach a poza tym on taki bardziej nieprzejmujacy sie jest - mnie by szlag trafil pewnie. Zreszta po roku wyniósł sie stamtąd.
        Nie, nigdy w zyciu nie zamieszkałabym, na stałe, w takim sąsiedztwie.
          • mava Re: apartament na doby w sąsiedztwie 15.04.20, 12:37
            no raczej nie 80% mieszkań....
            Niektore budynki były budowane wprost z takim założeniem.
            Trzeba zrobić dobry research przed zamieszkaniem.
            Jesli wieszkosc mieszkań to są jednopokojowe kawalerki, z ktorych wiekszosc ma jednego własciciela to wiadomo, ze są to hotelowe pokoje.
            Jesli w budynku wielorodzinnym, ktory stoi od lat, ktos zacznie wynajmować mieszkanie w trybie hotelowym to, w przypadku uciążliwosci, latwiej spacyfikowac takiego pojedyńczego własciela
    • volta2 Re: apartament na doby w sąsiedztwie 15.04.20, 12:45
      nie wiedziałam, że mam, dopóki brodaty czeczen się z rodziną do warszawy nie wybrał, spotkałam ich jak się dobijali do mieszkania mając w ręku papiery z booking.
      w podsumowaniu nijak to uciążliwe nie jest, bo to sąsiednia klatka albo jeszcze dalej, za ścianą bym nie chciała mieć, na szczęście mieszkania po sąsiedzku są bardzo duże i mieszkają tam docelowi mieszkańcy, mniej wiecej tacy jak my.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka