Dodaj do ulubionych

Jak się odizolowac? Inspiracji poszukuję...

18.04.20, 16:35
Od roku walczę z nowotworem, może ktoś z was pamiętasmile. W grudniu zakończyłam chemiotrapię. Potem mastektomia i wszystkie węzły. Wczoraj koniec radioterapii. Wg lekarzy wszystko jest ok, prognozy optymistyczne. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie obawa przed wirusem. Domyślam się, że w starciu nie miałabym szanssad Odczuwam bardzo duże osłabienie, badania krwi nie miałam z wiadomych względów. Mąż pracuje zdalnie, dzieci w domu, wiadomo. Ale wszelkie informacje o poluzowaniu rygorów powodują u mnie szybsze bicie serca. Nie wiem, co będzie jak mąż wróci do pracy- nie ma szans na pracę zdalną, jeśli cała firma wróci do pracy. Przedszkolaka mogę do przedszkola nie puszczać, ale młodszego nastolatka.... Nie wiem jak by miało wyglądać to postulowane przez wszystkich izolowane chorych i starszych. Może ktoś ma jakiś pomysł? Nie mam komu dzieci "podrzucić ", obie babcie odbiegające 80 również zagrożone. Przeraża mnie też myśl, że 80% społeczeństwa musi przechorować. Dla mnie to jak wyrok. Całą terapię onkologiczną przeżyłam bez użalania się nad sobą, ale teraz już psychicznie nie wyrabiam...
Obserwuj wątek