Dodaj do ulubionych

Nastolatki i wyjścia z domów

21.04.20, 22:15
Mowa o nastolatkach 13+. Pozwalacie na wyjścia z rówieśnikami na rolki, rower czy spacer?
Obserwuj wątek
      • hukop Re: Nastolatki i wyjścia z domów 23.04.20, 16:19
        liliawodna222 napisał(a):

> Ja tez pozwolilam, ale moja jest juz prawie dorosla 🙂 Kisila sie biedna w domu
        > od niemal miesiąca i nie mialam serca jej odmowic. Poszla z kumplem do lasu i
        > dotlenila sie tak, ze padła potem na kilkanaście godzin 😂
        >
        Ciekawe co to było za dotlenienie smile skoro tak padła.
    • ritual2019 Re: Nastolatki i wyjścia z domów 22.04.20, 08:47
      Co znaczy z rowiesnikami, czyli ile osob? Ja jestem przeciwna lockdown I jego zasadom, uwazam ze nie byly potrzebne no ale sa I wg zasad na spacery, aktywnosc fizyczna mozna wychodzic ale nie skupiac sie wiecej niz 2 osoby lub wiecej jesli mieszkaja razem czyli np rodzina dwoje doroslych plus dwoje dzieci jest ok , dwie kolezanki sa ok, corka I jej chlopak sa ok ale juz grupa kolegow czyli wiecej niz 2 osoby nie. Tak wiec wychodzic moga ale zachowujac zasady social distance. Mamy za ogrodem boisko (normalnie w niedziele odbywaja sie mecze lokalnych football teams) I syn (12) wychodzi, biega, czasem kopie pike z kolega ale to tyle. Corka (17) nie widziala sie z chlopakiem od konca marca bo jego mama ma astme i wolalaby nie zachorowac.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka