Dodaj do ulubionych

Jak się czujecie?

25.04.20, 14:02
Czy od początku epidemii jesteście zdrowe, czy przyplątały się jakieś infekcje? Widzicie różnice w radzeniu sobie z nimi u siebie i dzieci w porównaniu do czasów sprzed epidemii?
Obserwuj wątek
  • andaba Re: Jak się czujecie? 25.04.20, 14:07
   Zdrowa jestem, ale ja chora to ostatni raz byłam jak miałam ospę, podobnie moje dzieci. A nie, one jeszcze po ospie świnkę miały. Nawet katar się nikogo nie ima.
  • gliminstory Re: Jak się czujecie? 25.04.20, 14:13
   Lepiej niż przed epidemią. Mniej wirusów przywleczonych do domu, więc mniej infekcji, a drobne problemy z przeziębieniem jeszcze sprzed epidemii na spokojnie w domu doleczone, z domu rzadko się wychodzi mniej kontaktów z zawirusowanymi ludźmi. Do pracy na piechotę kilka kilometrów przez zielony teren więc jest niezbędny ruch, i tylko 2-3 razy w tygodniu, reszta zdalnie z domu, więc jestem wyspana, wypoczęta, nie czuję presji by się zrywać rani i jechać do pracy jeszcze nieobudzona i tam dogorywać. Mogłabym taki tryb pracy sobie zostawić na zawsze. No i jeszcze jedna zaleta - oprócz wyjścia do pracy cały pozostały czas chodzę bez stanika i to bardzo przyjemne jest.
  • gaskama Re: Jak się czujecie? 25.04.20, 15:34
   Mam pewne problemy, którymi nie mogę się zająć przez corone. Obawiam się, że będzie to miało negatywne skutki dla mojego zdrowia.

   --
   "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • chabry.polne Re: Jak się czujecie? 25.04.20, 16:19
   Dzisiaj? Dzisiaj to ja padam z nóg i zasypiam na stojąco. Rano cieplutko i słońce, potem burza, temp.+9 i deszcz. Muszę wyjść na spacer mimo wszystko.
   Mój pies widząc smycz w moich rękach chowa się pod łóżko.
  • pani-nick Re: Jak się czujecie? 25.04.20, 16:28
   I’m doing just fine...
   I’m lying... I’m dying inside...


   --
   frequenter.light: "....aha, jesteśmy osobami rzadko zmieniającymi auta, jedno - to które musimy zmienić jeździmy już 16 rok - a drugie, które kupiliśmy nowe już 7."
  • karotka_plus Re: Jak się czujecie? 25.04.20, 17:14
   Byłam przeziębiona w marcu, alergia dokucza, wizyty u specjalistów odwołane a czekałam długo. Jestem przemęczona pracą, ogarnianiem domu, zdalnych lekcji do tego budowa więc dużo się dzieje. Bez wirusa było by łatwiej np. wybrać kolory farb czy drzwi a tak przez neta wszystko co nie do końca mi odpowiada. Ciągle smarkam krwią, mój alergolog nie przyjmuje, laryngolog nie przyjmuje więc się męczę i martwię bo nie wiem co to. Mam dość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka