Dodaj do ulubionych

Mały, ale dobry - odkurzacz.

06.05.20, 19:13
Mamy teraz papużkę i musimy częściej sprzątać. Kupiłam taki i się nie sprawdził allegro.pl/oferta/maly-bezprzewodowy-odkurzacz-reczny-7-2-v-menuett-7066022018 Słabo ciągnie, szybko się napełnia, no po prostu g... nie odkurzacz. Polecicie coś lepszego, sprawdzonego. Nie musi być tani.
Obserwuj wątek
    • leann32 Re: Mały, ale dobry - odkurzacz. 06.05.20, 19:41
      Podpinam sie. Ale mnie interesuje taki patyk na alumulator zeby nie latac z wezem i wielkim odkurzaczem dwa razy dziennie. Moze ktos ma polecony i sa twz chyba takie kombo ze jest i dlugi i krotki jak w poscie autorki.
      • mysiulek08 Re: Mały, ale dobry - odkurzacz. 06.05.20, 19:52
        jak wyzej, zlego slowa nie powiem na Athleta Boscha:
        www.bosch-home.pl/poznaj-marke-bosch/innowacje/czysty-dom/odkurzacze-pionowe-athlet

bo dla odmiany ich 'zwykly' bezworkowy to porazka totalna

--
        Dlaczego TO zrobiłeś???człowieku

Ludzkość musi wyginąć! MUSI!
    • mysiulek08 Re: Mały, ale dobry - odkurzacz. 06.05.20, 19:50
      to sie nadaje do okruszkow w aucie tongue_out

nie jest tak may wprawdzie ale sie sprawdza przy szybkim sprzataniu zwirku, Bosch Athlet, mam najwyzszy model (bo tylko taki byl dostepny) bez rozlaczanej 'bazy", bateria trzyma dlugo, ssie mocno

przerabialam tez elektroluxa, malego, recznego, cos podobnego to tego co pokazalas, wytrzymal rok, padla bateria, sluzy jeszcze ale musi byc caly czas pod ladowaniem

--
      Dlaczego TO zrobiłeś???człowieku

Ludzkość musi wyginąć! MUSI!
    • huexido Re: Mały, ale dobry - odkurzacz. 06.05.20, 19:55
      Kolega ma ręczny pionowy Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner i bardzo zachwala, opowiadał mi o jakiejś funkcji turbo z jakimś megassaniem 20tys Pa i w ogóle zachwycony. Nie widziałam na żywo, ale mam z xiaomi samojezdny i jest rewelacyjny, więc śmiem przypuszczać, że ta "podróbka dysona" też daje radę. I w sumie ja mam kilka rzeczy od nich i do tej pory wszystko się sprawuje bdb, więc gdybym była na kupnie, to pewnie padłoby na ten. Natomiast nie polecam philipsa tego z turboszczotką i przystawka myjacą, drogi, po 2 latach wysiadła całkowicie turboszczotka, teraz mam go jako ręczny do okruszków a i tak jest jakiś taki niespecjalny do manewrów. Przystawka myjąca i ta baza była nieporęczna, problemy z dojechaniem do ściany. A cena kosmiczna jak na to co w praktyce. Szczerze żałuję zakupu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka