Dodaj do ulubionych

jak nisko trzeba upaść

07.05.20, 08:06
żeby nawet kraść kontrkantydatom sekundy w trakcie debaty.

fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-debata-prezydencka-2020-zegar-gubil-sekundy,nId,4481875

Zawsze jak myślę, że pis nie może już upaść niżej, to jednak mnie zaskakują i przesuwają dno poziom w dół.
Obserwuj wątek
    • leann32 Re: jak nisko trzeba upaść 07.05.20, 09:20
      A ja myslalam, ze ludzie dawno zrozumieli ze dziennikarze na kwarantannie to ostatnio znudzeni stażyści, ktorzy pisza co popadnie. Wiecej rztelnosci ma pudel niz interia czy onet, bo oni juz tyle spraw w sadzie przegrali ze sie gleboko zastanawiaja zanim cos napisza.
      Natomiast w topowych mediach - plotą trzy po trzy. Nie tak dawno nad ustapieniem Dudy z urzędu co sie finanie okazalo zwykla bzdurą.
      I tak samo podniecali sie tymi sekundami az w koncu jeden madry wpadl na pomysl, zeby nagrania obejrzec ze stoperem i okazalo sie ze sekundnik pomijal kilka liczb ale za kazdym razem te same i przy kazdym kandydacie i Dudzie obcieli rowniez.
      Ale fama poszla,
      Slowo sie rzeklo i wszyscy robią w gacie - kolejny spisek!
      I jk tak to czytam, to zauwazam taka prawidlowosc, ze pisowcy to banda oszolomow idacych slepo za prezesem - ale opozycjonisci, szczegolnie ci skrajni, majacy niezdrowa obsesje na punkcie pisu to ludzie ktorych umysly dzialaja Dokladnie tak samo, tylko stoja po drugiej stronie. Miedzy jednymi i drugimi to jakby postawic bande kiboli dwoch druzyn i zadac pytanie ktorzy madrzejsi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka