Dodaj do ulubionych

Korporacje v pandemia

10.05.20, 19:19
Praca zdalna do kiedy...info z jednej z dużych korpo ze do uwaga ...marca!!!

Na razie zwolnienia nie sa planowane.
Obserwuj wątek
  • gulcia77 Re: Korporacje v pandemia 10.05.20, 19:29
   A dziwisz się? Brak kosztów papieru toaletowego, wody, spinaczy, ręczników, mydła, to już potężne oszczędności. Jeśli do tego mają jakąś obniżkę czynszów, etc, to naprawdę idzie w ogromne sumy.
    • agniesia331 Re: Korporacje v pandemia 10.05.20, 20:12
     Mi spadły na benzynie. Mialam 2 do 3 dni tele w tygodniu a w miesiącu korzystałam że 3,4 dni. Tylko że względu na benzynę. Teraz nie jeżdżę od 10.03 i mam oszczędności ok 600 zł. Do końca maja. A ile na lunchyki z koleżankami, na chińczyka, KFC, pizze wydawałam. Albo ile syn na swoje. A pracę zaczne może po 3 etapie, tak na 2,3 dni co 2gi tydz. Znowu mniej beznzyny. Baterie w laptopie i tel mam nówki sztuki trzymają cały dzień.
    • krypteia Re: Korporacje v pandemia 10.05.20, 20:51
     glanaber napisała:

     > Prąd, ogrzewanie, w biurach i szkołach te koszty spadły, zgadnijcie gdzie wzros
     > ły

     Prąd prąd i jeszcze raz prąd. U nas każdy ma dwa monitory i laptopa plus drukarka. Teraz ten cały majdan mam u siebie w domu. Drukarkę musiałam dokupic, dobrze ze za służbowe.
     Pomnozcie to sobie razy kilkaset osób po co najmniej 8h dziennie. W piątek firma wysłała ankietę nt pracy z domu. Chyba zaczęli liczyć i policzyli ze im sie to opłaca.
     • glanaber Re: Korporacje v pandemia 10.05.20, 21:07
      U mnie 4 osoby, czyli 4 laptopy, 3 lub 4 rutery wifi, też podłączone do prądu, drukarka, skaner, telefony służbowe ładowane w domu. Marzec, kwiecień były częściowo zimne, więc ogrzewanie w ciągu dnia, gdy normalnie nie chodzi, kiedy w domu nikogo nie ma.
  • zazou1980 Re: Korporacje v pandemia 10.05.20, 20:45
   U mnie od poczatku jest podzial zespolow na pol. Zmiana jest co 2 tygodnie - pierwsza grupa moze chodzic do biura, ale nie musi, a druga ma nakaz wfh. Po 2 tyglach odwrotnie. Ja na swojej zmianie chodze na ok. 4h zeby pogadac z tymi co przychodza i zrobic to co pilne, w przerwie na lunch spadam do domu i glownie jestem na czuwaniu, czyli leseruje 😝
  • nimaletko Re: Korporacje v pandemia 10.05.20, 20:54
   U mnie wszyscy pracują z domu, częściowo otwarte jest tylko biuro w Chinach, ale tam też większość ludzi nadal z domu. Europejskie biura będą się powoli otwierały od czerwca, ale w proporcjach 10-15% osób w biurze, reszta pracuje z domu. Jeszcze długo nie wrócimy do regularnej pracy w biurze, więc mnie akurat ten marzec nie zbulwersował.
   No ale u nas praca zdalna to norma, przed pandemią łączyliśmy pracę z biura z pracą z domu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka