Dodaj do ulubionych

jak się błyskawicznie odkochać

18.05.20, 09:09
No właśnie, bez wdawania się w zbędne szczegóły - wieloletni związek (ponad 20 lat), miłość od pierwszego wejrzenia, podła zdrada (nie pierwsza), rozwód - macie jakieś pomysły jak przestać kochać, albo chociaż nauczyć się kochać mniej?
Obserwuj wątek
            • ritual2019 Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 10:36
              Nie znam tych badan, moze cos wiecej? Oczywiscie ze nie jest latwo spotkac kogos fajnego ale tez nie jest to niemozliwe. Nie trzeba tez od razu zakladac ze to ma byc do konca zycia i na powaznie, mozna zobaczyc jak sie rozwinie bez mocnego angazowania sie. Jednak najgorsze co mozna zrobic to zyc rozmyslajac jakby moglo byc pieknie, bo ja go wciaz kocham...ale on nie kocha skoro zdradzal.
              • inka754 Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:27
                Poszukaj sobie jeśli cię to interesuje. Dużo kiedyś czytam na ten temat i nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich źródeł. Nic nie pisałam o rozmyślaniu chociaż w pierwszej fazie jest to nieuniknione. Wybraź sobie że można nawet płakać. Romans na siłę jak dla mnie jest złym rozwiązaniem, a facet w którym bohaterka się zakochuje po tygodniu po rozstaniu, to tylko w kiepskich romansach.
                • ritual2019 Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:40
                  inka754 napisał(a):

> Romans na siłę jak dla mnie jest złym rozwiązaniem,

A kto twierdzi ze na sile? Poza tym co dla ciebie jest zlym rozwiazaniem dla kogos innego moze byc wlasciwym.

a facet w którym bohaterkasię zakochuje po tygodniu po rozstaniu, to tylko w kiepskich romansach.

Tylko kiepskie romanse znasz?
                  Rozwod oznacza koniec zwiazku, autorka zwiazku potrzebuje sie odkochac, podejrzewam ze to nie milosc ja trzymala w zwiazku ze zdradzajacym wielokrotnie mezem. Moze sprobowac yoga, moze cycling albo cokolwiek a moze tez poprostu zaczac randkowac. Stracila juz sporo zycia w marnym zwiazku, moze czas to zmienic?
              • trampki-w-kwiatki Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:31
                Ja też jestem zwolenniczką takiego rozwiązania, ale niestety zdaję sobie sprawę z tego, że mnóstwo kobiet wpada w ten sposób z deszczu pod rynnę, bo zaczynają obdarzać tę wielką miłością kolejnego patafiana. Więc nie radziłabym tej pani się z nikim wiązać.
                  • trampki-w-kwiatki Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 12:38
                    Programujecie ja na 'to moja wina', 'jestem pechowa', 'tylko dupkow przy
                    > ciagam'...

Dalibóg, to nie jej wina! Przeciwnie!
                    Jeśli jakiś gniot urabiał ją tyle lat, że tylko ona dbała o związek i wybaczała zdrady, to jest to tylko jego wina, że teraz kobieta jest uzależniona i może mieć fatalne poczucie własnej wartości, a przez to być zbyt ufna, może nie zauważać sygnałów ostrzegawczych. To jego wina, tego ciula, co jej pozbawił ewentualnie sił.

Bo jeśli czuje się na siłach, jeśli jest świadoma, że ten dureń nie był jej wart, to ja bym na jej miejscu też poszła w tango. Nic mi tak nie pomogło po zdradach męża jak właśnie pójście w tango i ten zachwyt innych facetów. Och, jakże to tango osłodziło mi ból rozwodowy, jakże mi dobrze zrobiło na żałobę to tylko ja wiem big_grin
                    • kura17 Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 13:25
                      > Nic mi tak nie pomogło po zdradach męża jak właśnie pójście w tango i ten
                      > zachwyt innych facetów. Och, jakże to tango osłodziło mi ból rozwodowy

a jak nie bedzie tego "zachwytu innych facetow"?
                      to moze zdolowac jeszcze bardziej.

--
                      "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
                      • black_halo Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 10:07
                        Po slynnym watku Pig Woman jestem pewna, ze chetnych facetow znalazlaby na peczki. Natomiast jesli nie popracuje nad swoimi schematami zwiazkowymi to jest wiecej niz pewne, ze wiekszosc z tych facetow ucieknie albo co gorsza zacznie ja zdradzac tak jak i byly maz.

--
                        memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
      • ola_fatyga Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 09:50
        > Miłość w końcu jako wypływ hormonów już minął. z 18 lat temu

Nie myl zakochania z miłością. Nie każde zakochanie przeradza się w miłość. W przestaniu kochać pomogłoby mi przeświadczenie, ze skoro zdradza, to mnie nie kocha...Nie umiałabym kochać kogoś, kto mnie nie kocha i ma mnie głęboko...bo to masochizm. Chyba, że jestes masochostką- to nie mam rady. Zbyt daleki to dla mnie stan
          • ola_fatyga Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 10:52
            >Tyko tak ci się wydaje, bo nigdy nie byłaś w toksycznym związku. Kiedyś też byłam mądra w stylu „ja to nigdy....” teraz już tak bym nie powiedziała. Życie nauczyło mnie pokory.

Otóż - na toksyczny związek się napatrzyłam, że tak powiem, na moim podwórku i powiedziałam sobie, że nigdy nie dam się w takie coś wkręcic. Dalej podtrzymuję, trzeba być masochistą, borderem, ewentualnie urodzoną ofiarą, by w takim czyms tkwic.
            • pani_tau Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:09

> Otóż - na toksyczny związek się napatrzyłam, że tak powiem, na moim podwórku i
              > powiedziałam sobie, że nigdy nie dam się w takie coś wkręcic. Dalej podtrzymuję
              > , trzeba być masochistą, borderem, ewentualnie urodzoną ofiarą, by w takim czym
              > s tkwic.

Dokładnie to samo usłyszałam od znajomej, która komentowała toksyczny związek koleżanki. Dowcip polega na tym, że znajomą pomiata mąż, co według niej jest dowodem na siłę jego charakteru. Poza tym mąż bardzo ją kocha, czego z kolei dowodem jest ślub i dziecko.
              • ola_fatyga Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:38
                >Dowcip polega na tym, że znajomą pomiata mąż, co według niej jest dowodem na siłę jego charakteru. Poza tym mąż bardzo ją kocha, czego z kolei dowodem jest ślub i dziecko.

Znajoma komentuje toksyczny związek znajomej, a sama jest jest w toksycznym związku, pomiatana prze toksycznego męża? Ciekawe.
                • triismegistos Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 12:44
                  Ależ normalne. Zapewne powtarza sobie "ja przynajmniej nie pozwoliłabym sobie na [wstaw dowolne], a w ogóle to trzeba być masochistą, borderem, ewentualnie urodzoną ofiarą, by w takim czym tkwic"

--
                  policja udddaremniła przemyt papieru toaletowego ukrytego w kokainie!
                  • pani_tau Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 16:46
                    triismegistos napisała:

> Ależ normalne. Zapewne powtarza sobie "ja przynajmniej nie pozwoliłabym sobie n
                    > a [wstaw dowolne], a w ogóle to trzeba być masochistą, borderem, ewentualnie ur
                    > odzoną ofiarą, by w takim czym tkwic"
                    >
                    >
                    > W ten deseń właśnie. Ponieważ byłam świadkiem tego, jak mąż się do niej odnosi, to jej ocena związku koleżanki wprawiła mnie w niezłą konsternację. Przez moment myślałam, że to może ironia, której nie łapię, ale nie, ona naprawdę tak uważa.
              • ola_fatyga Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:39
                >To nie to samo. Patrzeć na chorego np. na raka człowieka to nie do końca to samo co być samemu chorym. Wybacz porównanie

A urodzić się w takiej rodzinie i widziec od urodzenia toksycznych rodziców i nauczyc sie na ich bledach to można, czy tez to niemozliwe wg Ciebie?
                • inka754 Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 13:04
                  Trzeba to przeżyć samemu, nie jesteśmy w stanie wejść w czyjeś emocje, bo każdy pewne spraw przeżywa inaczej niż my - nawet mama czy tata. Na tym forum wiele z nas wychowało się w toksycznych rodzinach, wiele przeżyło i widziało. I jakoś nie uchroniło nas to przed kiepskimi związkami.
            • triismegistos Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 12:41
              ola_fatyga napisała:

> powiedziałam sobie, że nigdy nie dam się w takie coś wkręcic.
              Też tak sobie kiedyś powiedziałam, życie zweryfikowało wink

Dalej podtrzymuję
              > , trzeba być masochistą, borderem, ewentualnie urodzoną ofiarą, by w takim czym
              > s tkwic.

Tak, tak, na pewno wink

--
              Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
        • kultowa_kobieta_ed.2.0 Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:22
          No właśnie dlatego, że nie jestem masochistką wystąpiłam o rozwód. Dlatego też szukam sposobu, żeby zabić w sobie miłość do niego. Mam bolesną świadomość, że on mnie nie kocha a mimo to i mimo wszystkich podłości, których od niego doświadczyłam, nie potrafię go nie kochać. I jakby jutro potrzebował nowej nerki bez wahania oddałabym mu swoją.
      • liberica1 Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 11:24
        Pomijając cała kwestie zdrad itd. To właśnie miłość zaczyna się po tych 2 latach. Wcześniej mowa o zakochaniu. To o czym piszesz czyli hormonalna fascynacja to zachowanie. Ale to nie jest miłość. Miłość zaczyna się po ustaniu hormonalnego szaleństwa.
    • bei Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 10:51
      porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/10-sposobow-na-to-jak-sie-odkochac/gmnpzn4

Uwierz w siebie, to nie Twoja wina, ze tak się podziało, otwórz się na normalne koleżeńskie znajomosci, nie szukaj zastępcy, nie porównuj innych do eksa. Przepracuj z terapeutą rozstanie.
    • pani_tau Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 10:59
      Przegadać sprawę z terapeutą.
      Jestem zwolenniczką tezy, że miłość do zdradzającego i to wielokrotnie, byłego, co ważne, partnera, jest przejawem uzależnienia, które jako żywo z miłością nie ma nic wspólnego.
      A z uzależnienia, wiadomo, należy się leczyć.
        • pani_tau Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 17:13
          Z moich obserwacji wynika, że to bardzo popularna postawa, zwłaszcza wśród kobiet - kocham go, więc będę przy nim tkwić, poniewaz miłość wszystko zwycięża. Prawdziwa, bezinteresowna, oparta na szacunku miłość zapewne tak, ale nie układ sadomasochistyczny, który nic, ale to nic z miłością nie ma wspólnego.
          Świat wyglądałby inaczej gdyby przy pierwszym akcie agresji (zdrada też jest jej przejawem) ze strony partnera kobieta robiła w tył zwrot i odchodziła nie oglądając się za siebie. Tyle, że często otoczenie jej na to nie pozwala, bo gdy tylko o tym napomknie to się zaczyna "ale przecież on o ciebie dba" (moja koleżanka tłumaczyła mi, że jej pogardzajacy nią mąż ma mnóstwo dobrych stron, których ja nie widzę, np. gna rano po świeże bułki dla niej, i było po dyskusji), "jest takim dobrym ojcem", "o małżeństwo trzeba walczyć", "nad związkiem trzeba pracować" i mnóstwo podobnych bzdetow.
          Matki powinny tego uczyć swoje córki, tylko niby jak, skoro same nie widzą jak są traktowane przez męża.
          Znam dziewczynę, która z nabożnym szacunkiem mówi o tym, jak jej siostra nawet nie pomyślała o porzuceniu męża, który kłamie, oszukuje i do tego narobił potężnych długów, które ta siostra spłaca z nędznej pensji, bo on z tych, dla których nie ma pracy nie uwlaczajacej jego godności.
          Patrzę na te historie i mnie fizycznie boli to jak kobiety w tym grzęzną. I nie, nie tylko te, które są uwiązane wspólnym kredytem, mają kiepsko płatną pracę i brak perspektyw. Koleżanka od bułek radziła sobie znakomicie zanim poznała męża.
          Coś się zmienia, bo zdarzyło mi się słyszeć deklaracje młodych dziewczyn, że one nie pozwolą aby ich mąż traktował je tak jak ojciec traktował matkę, ale nie wiem czy to nie jest przypadek córki alkoholika wychodzącej za alkoholika, mimo, że sobie przysięgała, że nigdy przenigdy....
          • 3-mamuska Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 12:10
            Z moich obserwacji wynika, że to bardzo popularna postawa, zwłaszcza wśród kobiet - kocham go, więc będę przy nim tkwić, poniewaz miłość wszystko zwycięża. Prawdziwa, bezinteresowna, oparta na szacunku miłość zapewne tak, ale nie układ sadomasochistyczny, który nic, ale to nic z miłością nie ma wspólnego.

Bo niestety tak się dzieci
            uczy ze miłość wszystko zwycięża, nadstaw drugi policzek, itp.

--
            -----------------
            Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
            • znowu.to.samo Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 14:53
              ogólnie moje obserwacje są takie że znaleźdz normalnego faceta to niemal jak trafić na loterii.
              Ja nie przypominam sobie aby chociaż jeden znany mi facet jako tako wszystko ogarniał. Zawsze coś: albo despota, nałogowiec ew babiarz

--
              *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
              • pani_tau Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 17:34
                znowu.to.samo napisała:

> ogólnie moje obserwacje są takie że znaleźdz normalnego faceta to niemal jak tr
                > afić na loterii.
                > Ja nie przypominam sobie aby chociaż jeden znany mi facet jako tako wszystko og
                > arniał. Zawsze coś: albo despota, nałogowiec ew babiarz
                >
                To są wzorce wyniesione z domu. Zauważyłam to kiedy studiowałam kierunek zdominowany przez dziewczyny za to mieszkałam w męskim akademiku. Schematy zachowań biły po oczach.
            • pani_tau Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 17:31
              3-mamuska napisała:

> Z moich obserwacji wynika, że to bardzo popularna postawa, zwłaszcza wśród kobi
              > et - kocham go, więc będę przy nim tkwić, poniewaz miłość wszystko zwycięża. Pr
              > awdziwa, bezinteresowna, oparta na szacunku miłość zapewne tak, ale nie układ s
              > adomasochistyczny, który nic, ale to nic z miłością nie ma wspólnego.
              >
              >
              > Bo niestety tak się dzieci
              > uczy ze miłość wszystko zwycięża, nadstaw drugi policzek, itp.
              >
              Zwłaszcza dziewczynki. Chłopcom nikt nie powtarza "bądź miły i wyrozumiały, bo żadna cię nie zechce".
    • mary_lu Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:23
      Iść na terapię. Po tylu latach złego związku, mając pełna świadomość tęgi, co się działo, nie jesteś już zakochana, ale masz w sobie zupełnie inne uczucia i mechanizmy. Musisz je nazwać, przegadać. odetchniesz.
    • trampki-w-kwiatki Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 11:35
      Terapia. Koniecznie. Na już.
      Bo racjonalnie rzecz ujmując, nie masz żadnych powodów, żeby go wciąż kochać. Przyczyny, dla których się to dzieje są czysto emocjonalne i tkwią głęboko w twojej psychice. I robią ci krzywdę. On jest jak narkotyk - nic ci nie daje, krzywdzi cię, ale pragniesz go, boś uzależniona.
      Zaprawdę powiadam Ci, idź do terapeuty.
      • 3-mamuska Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 12:02
        trampki-w-kwiatki napisała:

> Terapia. Koniecznie. Na już.
        > Bo racjonalnie rzecz ujmując, nie masz żadnych powodów, żeby go wciąż kochać. P
        > rzyczyny, dla których się to dzieje są czysto emocjonalne i tkwią głęboko w two
        > jej psychice. I robią ci krzywdę. On jest jak narkotyk - nic ci nie daje, krzyw
        > dzi cię, ale pragniesz go, boś uzależniona.
        > Zaprawdę powiadam Ci, idź do terapeuty.

Hehehe niby powodów nie ma nie go kochać ,pewnie tylko tak myśli.
        Jeśli to świata sprawa to musi przejść różne etapy żłoby po związku ,dopiero potem może iść na terapie. Nie na wszystkie problemy jest od razu potrzebna terapia.
        Bo niektóre rzeczy trzeba po prostu przeżyć,

Dopiero nad sobą pracować.
        --
        -----------------
        Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
    • 12gram Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 12:27
      Mnie przeszło dopiero po paru latach osobno, jak próbował się do mnie znowu doklejać, nawijać makaron na uszy wielkiej miłości - a dzięki mediom społecznościowym zobaczyłam, że równocześnie zarywa do innych lasek, nawet do co ładniejszych moich znajomych.. Zamiast czułego faceta "zakochanego we mnie do szaleństwa" zobaczyłam oślizgłego erotomana manipulanta co wali konia przed ekranem komputera. Blech. Miłość odeszła w pięć minut. Jakby mi ktoś maskę z oczu zdjął.

Dziewczyny wyżej mają rację - to uzależnienie. Zapewne wynikające z jakichś Twoich osobistych niedostatków emocjonalnych które ci zapewne dom rodzinny zafundował i weszłaś w taki układ jak w idealny puzzel...
    • lumeria Re: jak się błyskawicznie odkochać 18.05.20, 17:09
      Jak? Rozróżnić miłość od więzi.

To jest tak, jak się mówi, ze dzieci kochają rodziców bezwarunkowo mimo ze rodzic bije, pije i znęca się nad nimi. To nie prawda. Dziecko instynktownie, mentalnie i emocjonalnie jest PRZYWIĄZANE do takiego rodzica. Nie ufa rodzicowi, nie lubi go, boi się go, a nadal pójdzie za nim, chce być z nim. To nie jest miłość. To jest więź, która dziecku pozwala przetrwać, bo byle jaki rodzic jest lepszy niż brak rodzica (instynkt nie bierze pod uwagę opieki socjalnej, rodziców zastępczych, etc).

Wiec natychmiast możesz zacząć myśleć "To co czuje, to jest przywiązanie oraz przyzwyczajenie 20tu lat do tego człowieka. Moj mózg wyrobił sobie nawyk, więź z tą osobą."

Teraz jesteś w procesie odwyku od tego człowieka. To długi i bolesny proces. Tak jak dziecko, które szaleje i rozpacza by nie być oderwane od (przemocowego, złego) rodzica.

Zycze Ci powodzenia. ♥
    • epicentryczka Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 08:00
      Myślę, ze przede wszystkim potrzebujesz czasu dla siebie, posłuchać siebie, być ze sobą z dala od niego. Wchodzenie z relacji w relacje uważam za błąd tj szukanie kogoś nowego.
      Bądź dla siebie, posłuchaj tego czego potrzebujesz, zastanawiałaś się czego chcesz od życia? Teraz jest źle, a w jakiej sytuacji byłoby dobrze? Czy to czego chcesz jest Ci potrzebne? Czy chcesz to po prostu mieć? Co przyniesie Ci spokoj?
      Ja to trochę znam. Chciałam zostać przy mężu ale tak na prawdę potrzebowałam spokoju, wierności, stabilizacji, pewności. On nie mógł mi tego dać, a ja nie mogłam z tego zrezygnować. Nauczyłam się być ważną dla siebie. Ciagle się uczę rozpoznawać czego potrzebuje.
      Miłość jest prosta jeśli jesteś z właściwa osobą. Mój mąż nie był dla mnie właściwa osoba a ja dla niego...
    • znowu.to.samo Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 09:09
      Nie widze żadnego powodu, dla którego miałabyś nadal tego człowieka kochać. Ma ladne oczy czy co?. Odcięcie się od źródła uczucia i czas- to są najlepsi lekarze. W myśl zasady- co z oczu to z serca. Tu juz nie ma czego szukac więc zostawiasz cały majdan i idsiesz dalej

--
      *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
      • nelamela Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 18:25
        Rozumiem Cię.Ja też nie potrafię się odkochać.Wrócił po 10 latach.Kolejne 1.5 roku razem i znowu to samo.Zdrady nie można wybaczyć.Bo będzie kolejna.U mnie była...I najgorsze w tym wszystkim jest to że on kompletnie nie ma wyrzutów sumienia.chce mieć ciasto i zjeść ciastko.Zaczęłam sprawdzać,kontrolować i wychodziły kolejne kwiatki.On też już miał dość.To świeża sprawa,kilka dni zaledwie ale wiem że sama z tym sobie nie poradzę.Zapisałam się na psychoterapię.Mam nadzieję że tym razem będę silna i dam radę czego i Tobie życzę.Trzymaj się i jak chcesz napisz.Razem będzie łątwiej to przejść.
        nelamela@gazeta.pl

--
        O Dzizasss, gdyby glupota mogla fruwac, to Pani Plastyczka lunche jadalaby ze Swietym
        Piotrem....crying
        • hrabina_niczyja Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 22:51
          Po ilu???? Szkoda, że swojej sygnaturki nie przeczytałaś jak po 10 latach wróciłaś do niego. Ale jak to możliwe? Dekadę go kochałaś? Niewyobrażalne. Przepraszam, że może złośliwie trochę, ale nie umiem zrozumieć co tobą kierowało. U mnie mija dokładnie 10 lat w tym roku i jakby mi stanął w drzwiach to jedyne co bym zrobiła to napluła w twarz i zamknęła drzwi. Więc dla mnie niepojęte.
    • hrabina_niczyja Re: jak się błyskawicznie odkochać 19.05.20, 22:31
      Nijak, trzeba czekać. A masz już fazę nienawiści czy jeszcze nie? Faza nienawiści pomaga na pierwszy ból. Potem przychodzi obojętność. A na teraz i na złagodzenie bólu nie rozmyślać, nie idealizować, spisać wszystkie źle rzeczy, które ten człowiek ci zrobił, powiesić na lodówce. W chwilach rozpamiętywania iść do lodówki. I jak chcesz i nie masz z tym problemu fuckfriend wskazany. Ale tak wiesz, ma być miło, nie inwestujesz, ale też nie szmacisz się. Randeczki są miłe, czyli winko, jakaś kolacyjka, seksik, ale do pana problemów to ja głowy nie mam. No i kwiatki można dostać i komplemencik jakiś. Najważniejsze to mieć świadomość, że dopóki stare łzy nie wyschły człowiek sobie życia nie powinien układać, bo dojdą nowe, dlatego z nowym na lajcie. Dasz radę 😊
      • kultowa_kobieta_ed.2.0 Re: jak się błyskawicznie odkochać 20.05.20, 14:11
        Jeszcze nie. Na razie jestem rozdarta i nawet czasem jeszcze nachodzą mnie wątpliwości, czy decyzja o rozwodzie była słuszna. Po chwili sama siebie walę w łeb, bo wiem że to jedyna słuszna decyzja w mojej sytuacji i nie ma innej możliwości. A jednak ciągle gdzieś tam tli się taki malutki płomyk nadziei, że może przeprosi, może zacznie błagać o wybaczenie ... Wiem, to głupie ale gdzieś ciągle poza moją kontrolą. Tzn, stawiam się szybciutko do pionu i wiem że nie ma już opcji "znowu razem", ale to jeszcze zbyt często wraca ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka