Dodaj do ulubionych

Jak już jesteśmy przy prenumeracie...

18.05.20, 15:21
To, że pracownicy portalu nie potrafią zdania sklecić po polsku to już wszystkim wiadomo od dawna. Teraz okazuje się, że matematyka też u nich mocno kuleje. A wydawało mi się, że oba te przedmioty są obowiązkowe na maturze.

Prenumerata

Czyli jeśli wybiorę płatność comiesięczną to za cały rok zapłacę 219,90 (bez promocji byłoby to 238,80). A jeśli wybiorę "zapłać jednorazowo ze zniżką 20%" to zapłacę... 240 zł smile

Nie mam do Was żadnego pytania, tak tylko chciałam zauważyć.
Obserwuj wątek
      • z_lasu Re: Jak już jesteśmy przy prenumeracie... 18.05.20, 16:17
        Czy za pół czy za cały jest ta sama zasada. Chcesz za pół to proszę: 19,90*5 + 1 = 100,5. A po zniżce 120 zł smile Te 150 nie ma przecież żadnego znaczenia. Równie dobrze mogliby napisać 150.000 i obniżkę o 99,92% - miałoby to dokładnie tyle samo sensu.
          • z_lasu Re: Jak już jesteśmy przy prenumeracie... 18.05.20, 17:14
            To jakoś bardziej da się uzasadnić. Np. małe opakowania im nie schodzą, więc chcą się ich pozbyć przed terminem ważności (i potem zamawiać już tylko duże). Ale tu? Poza tym ja nie dyskutuję z tym, że miesięcznie jest taniej niż jednorazowo (chociaż tego też kompletnie nie rozumiem, ale przyjmuję, że widocznie mają jakieś racjonalne powody). Ale z tym 20% to nie wiem co chcą osiągnąć. Zakładają, że ich prenumeratorzy się nie zorientują, że ze zniżką jest drożej?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka