Dodaj do ulubionych

Zablokowanie piosenek w Trójce jest niemożliwe pra

18.05.20, 16:29
Zablokowanie emisji piosenek w Trójce jest praktycznie niemożliwe od strony prawnej (info dla obrońców demokracji i praworządności, którzy coś takiego proponowali), poza tym tantiemy jednak się przydadzą.
Typowy opozycyjny protest. Wielki bojkot, wielkie uniesienie, dużo patosu, dużo wpisów na ematce, nieznajomość sytuacji prawnej i zero efektu. Ekspert Gazety potwierdza:

next.gazeta.pl/next/7,151003,25954489,czy-trojka-nadal-bedzie-mogla-grac-utwory-podsiadly-nosowskiej.html
"Mówimy więc raczej o apelu, prośbie wystosowanej do radia" - przedstawicielka organizacji muzycznej dokładnie tak pisała, ona prosiła, bo dokładnie tyle mogła. Prośba też ma swoją rangę. Nawet jeśli prosiła również w imieniu zagranicznych zespołów, które nie miały o tym pojęcia i interesuje je przede wszystkim dochód z tantiem i popularność, a na pewno nie zajmowanie wyznaczonego im przez panią z organizacji stanowiska w sporze, o którym nigdy nie slyszeli i którego nie rozumieją.

Jak myślicie. Czy jeśli Trójka przychyli się do prośby polskich zespołów i przestanie je grać - czy za pół roku opozycja zorganizuje wielkie oburzenie, że reżimowa stacja nie gra tych zespołów, przez co pozbawia je popularności i dochodów z tantiem? Byłyby dwa oburzonka na jednym ogniu.
Mam swoje przypuszczenia na ten temat, ale ich nie zdradzę. Tak czy inaczej, możemy odetchnąć. Nie wyobrażam sobie życia bez Lajonela Riczi w Trójce
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka