Dodaj do ulubionych

Kazik żąda usunięcia piosenki z listy

19.05.20, 19:42
gwiazdy.wp.pl/afera-w-trojce-kult-kazik-zada-wycofania-piosenki-z-listy-przebojow-6512200774084225a
Prawdę mówiąc nie wiem, jak to rozumieć, ktoś widział jakiś jego komentarz?
Obserwuj wątek
          • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 20:38
            beneficia napisała:

> Kodziarstwa?
            > No, wiadomo, że komu się nie podobają działania PiSu to kodziarz i wpłaca Kijow
            > skiemu.
            > Oprzytomnij.

Kodziarz to ktoś, komu się wydaje, że jak Kazikowi się nie podoba jakaś akcja wodza, to tym samym jest on całościowo antypisowski. W skrócie - prymitywny półmózg.
                • livia.kalina Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 23:37
                  Ty nie jesteś "z gminu". Ty jesteś bardzo poważnie zaburzona. Taka nienawiść do innych ludzi (których w ogóle nie znasz, zupełnie przypadkowych) w żadnej normie się nie mieści.

--
                  super_hetero_dyna:
                  "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
                  • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 23:57
                    livia.kalina napisała:

> Ty nie jesteś "z gminu". Ty jesteś bardzo poważnie zaburzona. Taka nienawiść do
                    > innych ludzi (których w ogóle nie znasz, zupełnie przypadkowych) w żadnej nor
                    > mie się nie mieści.

Oczywiście, bezpodstawna nienawiść do nieznajomych ludzi jest poważnym zaburzeniem - nie jest nim natomiast obrzydzenie do hipokryzji jaką prezentujesz na tym forum ty i tobie podobne chamki, mające o sobie wysokie mniemanie i pełne gęby haseł o "tolerancji" i "walce z nienawiścią", a atakujące innych na podstawie chorych imaginacji, prostackich stereotypów i uprzedzeń.
                    • livia.kalina Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 18:22
                      Jasne! Tak sobie tłumacz twoją potrzebę plucia na innych. Tylko potem się nie skarż że jesteś samotna, nikogo nie interesujesz, nikt z tobą nic nie chce mieć do czynienia, nawet ojciec twojego dziecka. Tłumacz sobie, że to inni są tacy źli, chamy, prostaki, hipokryci. Ty jedna taka mądra, moralna, etyczna, dobra i życzliwa dla innych ludzi. Samotna wśród 7 miliardów innych.

--
                      super_hetero_dyna:
                      "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
              • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 00:07
                sko.wrona napisała:

> Tak wygląda kulturalna dyskusja i tolerancja dla innych poglądów w wykonaniu zw
                > olenników PiSu.

Po pierwsze złotko nie jestem zwolennikiem PiSu, po drugie to nie ja mam pełną gębę frazesów o tolerancji oraz to nie ja uważam się za światłą elitę tego narodu. Totalny antypis jest taką samą umysłową aberrcją jak bezkrytyczne podążanie za wodzem Kaczyńskim i to zjawisko warte jest dosadnego określenia - półmózgi.
                • sko.wrona Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 00:37
                  Ależ jesteś zwolennikiem PiSu, złotko.

W każdym wąteczku obrażasz tych, którzy PiS krytykują. Ramię w ramię z naszymi płatnymi trolami. Zasadniczo każdy kto krytykuje PiS jest głupi, zmanipulowany i nie umie myśleć samodzielnie. Tylko ty taka inteligentna i idąca pod prąd.

Co z tego, że teraz przerzuciłaś się teraz na konfederację? (Swoją drogą nawet nie wiesz jak mało jesteś w tym oryginalna. Dość powszechne zjawisko ostatnimi czasy)
                  • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 02:30
                    sko.wrona napisała:

> Ależ jesteś zwolennikiem PiSu, złotko.
                    >
                    > W każdym wąteczku obrażasz tych, którzy PiS krytykują. Ramię w ramię z naszymi
                    > płatnymi trolami.

Masz zwidy. Rzadko udzielam się w rytualnych nawalankach PO-PiSowiskich, a jeśli atakuję jakiegoś antypisa to nie za krytykę PiSu, ale za hipokryzję i obłudę, za to samo zresztą atakuję wszelkich obronców LGBTów i nosicieli "tolerancji" na ustach oraz każdego, kto wykaże się kalizmem, którego organicznie nie znoszę - zwłaszcza przejawiającym się w tym, że "wykrywa" u innych jakieś uprzedzenia i fobie przy pomocy - a jakże - swoich własnych uprzedzeń i fobii.

> Co z tego, że teraz przerzuciłaś się teraz na konfederację?

Nigdy nie głosowałam na PiS. No ale jak pisałam (tobie czy tam innemu randomowi) - gdybyś nie miała dwóch szufladek w mózgu, to brałabyś pod uwagę nieprawdopodobną wręcz możliwość, że ktoś ot tak, z czystego obrzydzenia do głupoty ludzkiej, może chcieć ją tępić, niezaleznie od tego, że podziela czyjeś antypatie. Jak ktoś jest hipokrytą i intelektualną miernotą, to nie zyskuje w moich oczach tylko dlatego, że nie lubi Dudy albo że lubi Bosaka.
                    • iwles Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 02:52

Guzik kogokolwiek obchodzi na kogo glosowalas. Twoje poglady są tozsame z pogladami pisu, twoj styl wyrazania pogladow jest tożsamy ze stylem pisowskich trolli.
                      Twoj sposob obrażania ludzi o innych poglądach jest tożsamy ze sposobem obrażania przez pisowskich wyznawcow.

--
                      Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
                      • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 12:13
                        iwles napisała:

> Guzik kogokolwiek obchodzi na kogo glosowalas.

Nie jesteś zainteresowana, to nie czytaj. Nie piszę do ciebie.

> Twoj sposob obrażania ludzi o innych poglądach jest tożsamy ze sposobem obrażan
                        > ia przez pisowskich wyznawcow.

Ja sobie mogę obrażać kogo chcę - odpowiadam jedynie przed prokuratorem i sądem. Bo to nie ja mam na ustach poprawność polityczną, "tolerancję" i wartości europejskie.
                        • sumire Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 12:35
                          dramatika napisał(a):

> Ja sobie mogę obrażać kogo chcę - odpowiadam jedynie przed prokuratorem i sądem
                          > . Bo to nie ja mam na ustach poprawność polityczną, "tolerancję" i wartości eur
                          > opejskie.

HAHAHAHAAHHA.
                          Ale kosmos.
                          No owszem, możesz obrażać kogo chcesz (choć myślący człowiek zastanowiłby się, czy warto), ale pozostaje jeszcze kwestia tego, czy musisz. To nie ma nic wspólnego z wartościami europejskimi, tolerancją ani tą waszą śmieszną poprawnością polityczną, ulubionym hasełkiem prawackich chamów, zwalających na "poprawność polityczną" to, że ktoś ich banuje, blokuje im konta w social mediach albo nakazuje zapłatę odszkodowania. Jest jeszcze coś takiego jak zwykła przyzwoitość i, ehm, kultura. Ale cokolwiek naiwne i głupie jest oczekiwanie, że możemy wobec innych zachowywać się jak buroki, a oni wobec nas nie, bo ich światopogląd jest inny niż nasz i ten nasz nam daje prawo do bycia burokami, howgh.
                          • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 12:57
                            sumire napisała:

> bo ich światopogląd jest
                            > inny niż nasz i ten nasz nam daje prawo do bycia burokami, howgh.

W tym rzecz, że nie ma zakazu bycia burakiem, a światopogląd wszelkiej maści lewaków, czy jak ich tam zwać, na tym między innymi polega, że sami sobie narzucają dyscyplinę walki z "buractwem", której nie przestrzegają.
                            I jeśli atakuję lewactwo to nie za to, że chcą pomagać biednym i mniejszościom, ale za to (między innymi), że w dyskusjach i sporach zawsze są stroną najbardziej agresywną i wulgarną, mimo pięknych haseł na ustach. Przynajmniej część z nich, w ilościach ponadstandardowych skupiona na tym forum.
                            Nie chodzi też zresztą o hejt i nie głównie - najbardziej mierzi mnie wszechogarniająca hipokryzja i mielizna intelektualna. Od argumentów "jesteś głupia i się nie znasz", przez utożsamianie, w wykonaniu feministki, sukcesu życiowego z posiadaniem portek w szafie, po nawoływanie do rozprawienia się z pisowskim plebsem. I wiele, wiele innych przykładów obłudy i zwyczajnej głupoty.
                            • sumire Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 13:09
                              dramatika napisał(a):

> W tym rzecz, że nie ma zakazu bycia burakiem

Ale oczywiście, że nie ma zakazu smile Jeśli nie przeszkadza nam myśl, że otoczenie uważa nas za chama i prostaka, to możemy sobie nim być. Tylko potem ewentualne pretensje do siebie mieć.

> w dyskusjach i sporach zawsze są stroną najbardz
                              > iej agresywną i wulgarną, mimo pięknych haseł na ustach. Przynajmniej część z n
                              > ich, w ilościach ponadstandardowych skupiona na tym forum.

Jasne jasne...

> Nie chodzi też zresztą o hejt i nie głównie - najbardziej mierzi mnie wszechoga
                              > rniająca hipokryzja i mielizna intelektualna.

Tak, mielizna intelektualna. Wszyscy są gupi, tylko dramatika jest mądra. A forum, które bezczelnie nie docenia jej prób wytknięcia hipokryzji i mielizny intelektualnej poprzez walkę z "LGBT", seksualizacją, tępieniem zakochanych księży oraz swieżo odkrytą mafią prezenterów radiowych, niegodne jest śladów jej stóp całować. CBDU. Next...
                              • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 13:34
                                sumire napisała:

> Tak, mielizna intelektualna. Wszyscy są gupi, tylko dramatika jest mądra.

Nie jest jakimś szczególnym intelektualnym osiągnięciem, aby dostrzegać hipokryzję i obłudę - każdy z przeciętnym IQ to potrafi. A więc nie, nie jestem szczególnie mądra - to hipokryci i obłudnicy są idiotam, nie zauważając, że krytykują kogoś za stereotypy i uprzedzenia, na przykład rzekomą homofobię czy bycie "pisowcem", przy pomocy własnych stereotypów, uprzedzeń. Klasyką jest, że feministka tutaj będzie krytykować samotną matkę za "brak kochającego męża", obrońca LGBT i prawa do samostanowienia o własnej tożsamości czy orientacji będzie diagnozowac u innych ich orientację i tożsamość, obrońca "praworządności" będzie wyzywał od "obrońców pedofili" tych, którzy nie zgadzają się z wyrokami jednoznacznie łamiącymi prawo, a "demokrata" będzie uczestniczył w akcjach zmierzających do obalenia demokratycznie wybranego rządu.
                    • aerra Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 09:50
                      Musi być ci strasznie ciężko codziennie spoglądać w lustro, skoro czujesz takie obrzydzenie do głupoty ludzkiej.

--
                      super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
                    • sko.wrona Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 09:56
                      dramatika napisał(a):

> sko.wrona napisała:
                      >
                      > > Ależ jesteś zwolennikiem PiSu, złotko.
                      > >
                      > > W każdym wąteczku obrażasz tych, którzy PiS krytykują. Ramię w ramię z n
                      > aszymi
                      > > płatnymi trolami.
                      >
                      > Masz zwidy. Rzadko udzielam się w rytualnych nawalankach PO-PiSowiskich, a jeśl
                      > i atakuję jakiegoś antypisa to nie za krytykę PiSu, ale za hipokryzję i
                      > obłudę, za to samo zresztą atakuję wszelkich obronców LGBTów i nosicieli
                      > "tolerancji" na ustach oraz każdego, kto wykaże się kalizmem, którego organicz
                      > nie nie znoszę - zwłaszcza przejawiającym się w tym, że "wykrywa" u innych jaki
                      > eś uprzedzenia i fobie przy pomocy - a jakże - swoich własnych uprzedzeń i fobi
                      > i.
                      >
                      > > Co z tego, że teraz przerzuciłaś się teraz na konfederację?
                      >
                      > Nigdy nie głosowałam na PiS. No ale jak pisałam (tobie czy tam innemu randomowi
                      > ) - gdybyś nie miała dwóch szufladek w mózgu, to brałabyś pod uwagę nieprawdopo
                      > dobną wręcz możliwość, że ktoś ot tak, z czystego obrzydzenia do głupoty ludzki
                      > ej, może chcieć ją tępić, niezaleznie od tego, że podziela czyjeś antypatie. Ja
                      > k ktoś jest hipokrytą i intelektualną miernotą, to nie zyskuje w moich oczach t
                      > ylko dlatego, że nie lubi Dudy albo że lubi Bosaka.

Tak, tak ja jestem intelektualną miernotą, bo śmiem zauważyć, że kojarzę twój nik tylko i wyłącznie z politycznych nawalanek. A twoje słynne obrzydzenie do głupoty ludzkiej objawia się tym, że zauważasz ją tylko u tych, którzy władzunię krytykują.

Twierdzisz, że mam dwie szufladki, a ty ile masz? Nie mam nic wspólnego z kodem. Dlaczego w każdej dyskusji musisz mnie (i mi podobnych) od kodziarzy?

No i nasz tropicielu miernoty intelektualnej, rozumiem, że wypociny tiszki, Elka i reszty są na twoim poziomie intelektualnym? Nie przeszkadza ci kopiuj i wklej, odbijanie piłeczki zamiast odpowiedzi na pytania (zresztą, ta piłeczka odbija się ciagle w te same miejsca orzeł z czekolady, zegarek, ośmiorniczki, petru itd). Nie przeszkadza ci, bo sama z nimi rechoczesz.
                      • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 12:05
                        sko.wrona napisała:

> A twoje słynne obrzydzenie do gł
                        > upoty ludzkiej objawia się tym, że zauważasz ją tylko u tych, którzy władzunię
                        > krytykują.

Zdejmij klapki z oczu. Nawet w tym wątku mam dokładnie takie samo zdanie jak ty w kwestii Kaczyńskiego i cmentarza, do tego wyrażone wcześniej od ciebie. No ale oczywiście jak nie krytykuję PiSu absolutnie za wszystko i zawsze, to trafiam automatycznie do jednej z dwóch szufladek - to własnie nazywam miernotą intelektualną i kodziarstwem.

> wypociny tiszki, Elk
                        > a i reszty są na twoim poziomie intelektualnym? Nie przeszkadza ci kopiuj i wkl
                        > ej, odbijanie piłeczki zamiast odpowiedzi na pytania (zresztą, ta piłeczka odbi
                        > ja się ciagle w te same miejsca orzeł z czekolady, zegarek, ośmiorniczki, petru
                        > itd). Nie przeszkadza ci, bo sama z nimi rechoczesz.

Tak zwane pisowskie trolle o tyle mają przewagę nad kodziarskimi, że przynajmniej wyrażają swoje opinie bez chamskich personalnych dowalanek na poziomie rynsztoka. Choćby z tego względu przeszkadzają mi one mniej niż produkcje trolli antypisowskich. A nawet gdyby elka z tiszem też posługiwaliby się argumentami typu "spierdalaj pedofilu", to raziłoby mnie to mniej, bo to nie strona pisowska ma na ustach walkę z hejtem. I pomijajac wszystko inne, to właśnie hipokryzja wywołuje moje największe obrzydzenie.
                        • sko.wrona Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 12:12
                          I powiedz jak z tobą rozmawiać dramatika? Trole pisowskie wyrażają SWOJE opinie bez personalnych dowalanek???!

Wszystkie teksty tiszki czy Elka, zanim przeczytam na forum, zdążę pięć razy zobaczyć na swoim Facebooku. No i z każdego postu bije miłością bliźniego. Tobie nie przeszkadza hipokryzja w takim wydaniu? Chamskie wyzwiska z jednej strony, z drugiej wycieranie się wartościami chrześcijańskimi przy każdej okazji.

Again, to ja mam klapki na oczach? Dlaczego uważasz, że wszyscy przeciwnicy pisu to kodziarze?
                          • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 12:18
                            sko.wrona napisała:

> I powiedz jak z tobą rozmawiać dramatika? Trole pisowskie wyrażają SWOJE opinie
                            > bez personalnych dowalanek???!

Tak - nie zauważyłam, aby elka czy tisz komuś personalnie dowalali (pomijając personalne dowalanki w stronę Tuska et consortes) , ale możesz mnie uświadomić przedstawiając odpowiednie cytaty.
                        • sumire Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 12:18
                          C'est adorable big_grin
                          Pisze o dwóch szufladkach kodziarskich półmózgów, by w kolejnej części wypowiedzi udowodnić, że też ma tylko dwie szufladki, do których "wkłada" ludzi - albo pisowski troll (tak zwany, oczywiście), albo kodziarstwo smile

A jeśli uważasz, że pisowskie trolle wyrażają opinie bez chamskich personalnych dowalanek na poziomie rynsztoka, to gratuluję spostrzegawczości i nadzwyczaj krótkiej pamięci smile
                          • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 13:19
                            sumire napisała:

> Pisze o dwóch szufladkach kodziarskich półmózgów, by w kolejnej części wypowied
                            > zi udowodnić, że też ma tylko dwie szufladki, do których "wkłada" ludzi - albo
                            > pisowski troll (tak zwany, oczywiście), albo kodziarstwo smile

Moja droga, nikt nie zaprzecza tutaj, że zjawisko kodziarstwa czy bezkrytycznych wyznawców PiSu nie istnieje. Czym innym jest jednak zauważać te zjawiska, a czym innym szufladkować ludzi jako pisowców tylko dlatego, że zauważają zjawisko kodziarstwa - a to właśnie zrobiła skowrona wobec mnie. I to mimo tego, że w tym wątku akurat krytykuję Kaczyńskiego.
                            Nadążasz, czy ci rozrysować?
                            • sumire Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 13:43
                              A czym jest zjawisko kodziarstwa? Jeśli już z maniakalnym uporem wrzucasz forumki w tę szufladkę, to owszem, rozrysuj nam, co to twoim zdaniem jest smile Jakie cechy kwalifikują nas jako kodziarstwo, zwłaszcza w tym konkretnym przypadku trójkowych wątków?
                            • sko.wrona Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 15:14
                              dramatika napisał(a):

> sumire napisała:
                              >
                              >
                              > > Pisze o dwóch szufladkach kodziarskich półmózgów, by w kolejnej części wy
                              > powied
                              > > zi udowodnić, że też ma tylko dwie szufladki, do których "wkłada" ludzi -
                              > albo
                              > > pisowski troll (tak zwany, oczywiście), albo kodziarstwo smile
                              >
                              > Moja droga, nikt nie zaprzecza tutaj, że zjawisko kodziarstwa czy bezkrytycznyc
                              > h wyznawców PiSu nie istnieje. Czym innym jest jednak zauważać te zjawiska, a c
                              > zym innym szufladkować ludzi jako pisowców tylko dlatego, że zauważają zjawisko
                              > kodziarstwa - a to właśnie zrobiła skowrona wobec mnie. I to mimo tego, że w t
                              > ym wątku akurat krytykuję Kaczyńskiego.
                              > Nadążasz, czy ci rozrysować?

No tak, ty mnie zaszufladkowałaś i to jest ok, ale jeżeli ja oceniam twój stosunek do pisu, na podstawie twoich wypowiedzi na temat pisu, to już ok nie jest?
                              • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 15:28
                                sko.wrona napisała:

> No tak, ty mnie zaszufladkowałaś i to jest ok, ale jeżeli ja oceniam twój stosu
                                > nek do pisu, na podstawie twoich wypowiedzi na temat pisu, to już ok nie jest?

Na podstawie jakich wypowiedzi oceniłaś mnie jako zwolenniczkę PiSu - takiej jak ta może?
                                Tutaj nie została zdeptana jakaś "demokracja" czy "praworządność", tylko godność ludzka - fizycznie, osobiście zdeptał ją Kaczyński

A może moich wypowiedzi z innych wątków na temat Dudy, którego uważam za oszusta wyborczego?

A może po prostu, w kodziarskim stylu uznałaś, że skoro nie dość dobitnie prezentuję poglądy antypisowskie, to kwalifikuję się jako "zwolenniczka" PiSu? CBDU.
    • ajr27 Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 19:59
      Nie interesują mnie jego komentarze. Jeszcze rano zachęcał do głosowania. Kazik to zwykły hipokryta i oportunista. Jak doszedł PIS do władzy i zaczęły się protesty pod TK, sejmem, komentował, że jemu ta władza nie przeszkadza i na pewno nie zrobi więcej złego niż PO. Jak to napisał o nim Jacek Dehnel- to taki koleś, który zawsze wie, gdzie stoją konfitury.
      • beneficia Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 21:59
        ? W serniku chyba nie brałam udziału...? Uważam rozwalanie watków za niegrzeczne, mozna po prostu się nie wpisywać.
        A co do strony artystycznej - są rózne style muzyczne, discopolowiec pluje na metal i odwrotnie (a nawet tu wąskie specjalistki świetnie się bawią przy Ona tańczy dlamnie).
        Kazik zagrał po swojemu, jak każdy ma prawo tworzyc jak mu się podoba. A całość jest spójna w przekazie, konkretny tekst, minimalny podkład, surowy teledysk.
        Wiem, jakie masz poglądy - ok, ale proszę Cię, spójrz na tę akcję z wizytą na grobie matki jak zwykły człowiek, nie zwolennik. Tysiące ludzi NIE MOGŁO ZE WZGLĘDU NA RZĄDOWE PRZEPISY odwiedzić grobów swoich bliskich, a Kaczyński ostentacyjnie wjechał limuzyną. To jest nie do obrony.
        • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 22:09
          beneficia napisała:

> To jest nie do obrony.

I to nie tylko z normalnego, ludzkiego punktu widzenia, ale pierwszy raz pisowska władza zachowała się ostentacyjnie arogancko. Od razu ludziom się przypomniało "pieniędzy nie ma i nie będzie", "zmień pracę i weź kredyt" - to co zgubiło poprzednią władzę, to właśnie butna arogancja i pogarda dla prostego człowieka - czego nie mogą zrozumieć do dziś. I nie ogarniają jaki akcja na cmentarzu spowodowała wstrząs - mogliby na tym nawet wykręcić jakiś realny, a nie inspirowany protest społeczny.
          • beneficia Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 22:44
            > I to nie tylko z normalnego, ludzkiego punktu widzenia, ale pierwszy raz pisows
            > ka władza zachowała się ostentacyjnie arogancko.

Nie pierwszy raz (ustawa o słuzbie cywilnej, sądy itd.) ale to było pokazanie na właśnie ludzkim poziomie "co wolno wojewodzie to nie tobie ciemny ludzie".
            To i tak zgubi się w zalewie tej bezkarnej samowolki.
            A na ulice ludzie nie wyjdą bo wirus i zakaz zgromadzeń.
            • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 23:03
              beneficia napisała:

> Nie pierwszy raz (ustawa o słuzbie cywilnej, sądy itd.)

Nie - to było pierwszy raz. Sądy, konstytucje i inne upadki demokracji to zwykłe propagandowe wciskanie ściemy, a na cmentarzu był pełen real. Emateczki kiszą sie we własnym sosie to nie wiedzą, jaki to wywołało ferment.
                • dramatika Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 23:19
                  gulcia77 napisała:

> Wiesz, przykre, że dopiero wizyta na cmentarzu wywołała ferment. Osobiście akur
                  > at ona mi zwisa i powiewa.

Oczywiscie, bo jak dla każdego antypisu, nie liczy się dla takich jak ty realna krzywda ludzi, ale po prostu obalenie władzy, nawet po trupach (to w końcu przedstawiciele PO literalnie błagali KE o przysolenie kar Polakom za "łamanie praworządności").
                  Tutaj nie została zdeptana jakaś "demokracja" czy "praworządność", tylko godność ludzka - fizycznie, osobiście zdeptał ją Kaczyński.
            • i_m.norwood.3 Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 19.05.20, 23:33
              Słuchaj Beneficia, tutaj niejaka Mary Lu się obrażała, że członkowie rządu robili sobie testy na Covid. To są najważniejsze osoby w państwie i faktycznie, co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie. Dla mnie rozcznica katastrofy smoleńskiej, zwłaszcza dziesiąta, musi być upamiętniana.
              • sko.wrona Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 00:16
                W Tvpis uporczywie tłumaczyli po całym zajściu, że to była prywatna wizyta, że za wieńce sam zapłacił itd.
                Obchody rocznicy smoleńskiej odbyły się z udziałem premiera i reszty świty. To była prywatna wizyta Kaczyńskiego na cmentarzu. Moja mama nie mogła odwiedzić grobu swoich rodziców, a on wjechał na cmentarz limuzyną.
              • kropkaa Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 01:25
                Mało tego, był na grobie matki, która w katastrofie nie zginęła. Grób brata jest symboliczny, wiemy, że ambitnie umieścił ciała na Wawelu. Więc naprawdę nie musiał tam limuzyną się tarabanić.
                A tymczasem np. rodzina Nowackich nie mogła prawdziwego grobu Izabeli Jarugi-Nowackiej odwiedzić.
                Mało tego, osoby, które miały pecha i musiały w tamtym czasie zrobić pogrzeb, miały prawo tylko do 5 osób! Wyobrażasz sobie wybieranie 5 osób?! A zostaje żona, rodzice, dzieci i rodzeństwo to co, losowanie?
              • aerra Re: Kazik żąda usunięcia piosenki z listy 20.05.20, 09:59
                Przecież były też uroczystości oficjalne. Kim niby jest Kaczyński, żeby to akurat on wizytował cmentarze? Jakby tam oficjalnie wjechał prezydent z premierem, to by to może było do obrony. Ale nie szeregowy poseł z karkami.

--
                super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka