Dodaj do ulubionych

Koncert z okazji Dnia Matki...

27.05.20, 19:17
Koncert organizowany w Teatrze Polskim przez TVP. Już niby takie rzeczy nie powinny wywoływać szoku, ale mi osobiście opadły ręce. Na koncercie wystąpiły bowiem „polskie gwiazdy takie jak”: i tu następuje długi spis zespołów disco polo
Z Zenonem na czele, na dokładkę występ dwojga młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają karierę i Bratanków (rozumiem, ze musza zarabiać, ale wstyd by mi było w takim towarzystwie).

Disco Polo! Co oni chcą zrobić temu społeczeństwu? Słuchanie disco polo powinno funkcjonować jako czynnność obciachowa, a media publiczne powinny realizować misję wzmacniania poczucia tegoż obciachu.
O co tu chodzi? O produkcję rubasznego i prostackiego suwerena...?!

No ale każdy z nich może w zasadzie powiedzieć: w zeszłym tygodniu byłem z małżonką Grażyną w teatrze....😎

Brrrr....
Obserwuj wątek
    • taki-sobie-nick Re: Koncert z okazji Dnia Matki... 27.05.20, 21:02
      Suwerena się nie produkuje, bo to nie produkt, primo.

Secundo, jeśli chodzi o ukształtowanie suwerena, to kto już lubi disco polo, ten lubi.

Uważam, że chodzi o DOWARTOŚCIOWANIE suwerena.

Któż inny, jeśli nie Duda, powie im, że woli rozmawiać z nimi niż z profesorami? (Oczywiście profesor jako antonim zwykłego człowieka, ciekawe, co z magistrami i doktorami).
      • antonina.n Re: Koncert z okazji Dnia Matki... 27.05.20, 22:03
        Masz rację. Chodzi o dowartościowanie tych, którzy już słuchają. Ale chodzi tez o ogłupienie, bo taką muzyką się ludzi ogłupia. Ten chamski rytm, te prymitywne funkcje i aranże i te straszne, straszne teksty... No cóż, za komuny była wódka, teraz dają disco polo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka