Dodaj do ulubionych

Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory

28.05.20, 14:16
wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-2020-robert-biedron-wyslal-do-jacka-sasina-fakture-za-organizacje-wyborow/0ljdz9v
...a jeśli Sasin nie zapłaci tych 70 mln to stanie przed Trybunałem.
To jest sluszne podsumowanie tego wyborczego cyrku, ale moim zdaniem Sasin tę fakturę podrze na kawałeczki i spuści w kiblu. I dalej NIC się nie zmieni, nikt nie poniesie konsekwencji itd.
Ktoś widzi inny scenariusz?
Obserwuj wątek
    • tiszantul Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 14:55
      "...a jeśli Sasin nie zapłaci tych 70 mln to stanie przed Trybunałem"

Biedroń będzie stawiał przed Trybunałem? Facet jest mocno oderwany od rzeczywistości. Zresztą może się bawi, podobno w jego subkulturze liczy się dobra zabawa. Problem mają ci, którzy traktują go poważnie
      • tiszantul Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 15:18
        "Nie "przed Trybunałem", tylko przed zwykłym sądem Sasin stanie. Prędzej czy później"

Jest taka prawidłowość, ze im mniej opozycja może, tym się bardziej odgraża. Sasin ma 50 lat, więc nie żadne "prędzej czy później", tylko konkretne okienko czasowe. Oczywiście z upływem czasu entuzjazm do rozliczania Sasina będzie tylko rósł, a gdzieś za 30 lat rozliczenie Sasina to będzie główne marzenie opinii publicznej. Kiedy opozycja w końcu coś zrobi, zamiast opowiadać, co zamierza zrobić w nieokreślonej przyszłości?
        • saszanasza Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 15:56
          tiszantul napisała:

> "Nie "przed Trybunałem", tylko przed zwykłym sądem Sasin stanie. Prędzej czy pó
          > źniej"
          >
          > Jest taka prawidłowość, ze im mniej opozycja może, tym się bardziej odgraża.

Skoro opozycja niewiele może, skąd wniosek, że jest odpowiedzialna za te 70 mln😂😂😂

• natalia.nat Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 17:34
          ło matko
          Nie przeszkadza ci marnotrawstwo i rozdawnictwo publicznych środków przez aktualnie nam panujących liczone w miliardach złotych, ale oczywiście wielką zbrodnią były ośmiorniczki i zegarek ministra nieujawniony w oświadczeniu majątkowym za poprzedniej ekipy. Taki jest właśnie twój obiektywizm, uczciwość i wiarygodności w dyskusji. A potem się toto dziwi, że zostało nazwane trollem. Biedaczysko. big_grin
          Przyznam, że fenomen twoje bytności tutaj, zamiast ewidentnego i zasłużonego dożywotniego bana pozostaje dla mnie zagadką.
          • malgosiagosia Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 17:56
            natalia.nat napisała:

> ale oczywiście wielką zbrodnią były ośmiorniczki i zegarek ministra nieujawniony w oświadczeniu majątkowym za poprzedniej ekipy. Taki jest właśnie twój obiektywizm,

A jaki jest Twoj obiektywizm? Czy naprawde nie wiesz, ze nie o osmiorniczki chodzilo, ale o caloksztalt? Osmiorniczki byly tylko kropla, ktora przelala czare.

www.grzechy-platformy.org/podsumowanie/
            A ublizanie forumowiczom swiadczy zle tylko o Tobie.
          • 1elka26 Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 19:51
            Podziwiam tupet tzw. "obrońców demokracji". Zwłaszcza w szukaniu afer tam gdzie ich nie ma, ewentualnie okazują się kapiszonami.
            No cóz - zamiast stworzyc jakis realny program dla Polakow, bazuje się na hejcie, pomowieniach i kapiszonowych aferach.

A tymczasem - to nie zegarki i ośmiorniczki sa najwiekszym grzechem Tuska&company. To miliardy wyrzucone w błoto w postaci zawyzonego kontraktu na dostawy gazu z Rosji. Pieniądze które zostały odzyskane dopiero teraz - ale o tym oczywiście cisza?
            24 miliardy wyrzucone w błoto czyli na ratowanie strefy euro do której nie należymy. Miliardy z OFE, o takich drobnostkach jak setki milionów na elektrownię atomową po ktorej nie ma nawet śladu, o takiej drobnostce jak tworzenie portalu dla bezrobotnych za miliony już nie warto nawet wspominać.

Trzeba mieć tupet, zeby wypisywać takie brednie.
            • natalia.nat Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 20:50
              Oczywiście. Afery są zawsze tam, gdzie ty je widzisz, andrzejku. Tak samo i kapiszony. Nic nowego. Ciekawe, że to co niby zarzucasz poprzedniej ekipie nie przeszkadza ci zupełnie u aktualnie rządzących. I skoro PiS jest u władzy niech stawia zarzuty i skazuje winnych, jeżeli uważa, że środki publiczne były marnotrawione. Cóż ich powstrzymuje? big_grin
              Trzeba mieć tupet, żeby wypisywać takie brednie. Zgadzam się.

A jak tam znajomości? big_grin
              andrzej585858Re: jaki powinien być nowoczesny patriotyzm...?19.04.10, 20:39
              Zapomniałem dopowiedzieć w kwestii bycia wyznawcą - jakoś nie głosowałem na
              Kaczyńskiego, chociaż na PIS - owszem. I to chyba przez sentyment do czasów
              przełomu kiedy poznalem Jarosława akurat.

• 1elka26 Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 22:11
                Może kieruj swoje wypociny pod właściwy adres?
                Czyli jak zwykle - żadnej merytorycznej odpowiedzi, za to kolejny zbiór pomówień i insynuacji. No cóż zachowanie typowe dla "obrońców praworządności", i nadal. nie wiem pomimo, że już co najmniej 3 lata pytam się kiedy nastąpiło moje słynne przelogowanie się.
                Afery przeszkadzają wtedy gdy są rzeczywistymi aferami, a nie kuriozalnym stekiem bzdur, takich jak chociażby koperta z 50 tysiącami.
                • iwles Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 22:22

O k...a. Za kazdym razem, kiedy otwieram post andżeja, mam nadzieję, ze użył innych, niz zawsze, wyrazów.
                  Niestety, andżeju, masz bardzo ograniczone słownictwo. Ile polskich słów umiesz? Sto? Dwieście?
                  Moze juz lepiej pisz w swoim rodzimym języku? Będzie większe urozmaicenie.
                • natalia.nat Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 22:49
                  big_grin
                  1. Eeee, twoim merytorycznym wypocinom z powtarzalnym przekazem dnia nikt nie dorówna, andrzeju585858.
                  2. I gdzież są te pomówienia i insynuacje? Coś mi się zdaje, że tylko w twoim chorym umyśle z podwójną tożsamością.
                  3. Ależ wiadomo przecież, że rzeczywiste afery są tylko wtedy, kiedy dotyczą opozycji. Te dotyczące aktualnie rządzących są stekiem bzdur. Kuriozalnym nawet. Nic nowego.
            • malgosiagosia Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 21:21
              1elka26 napisał(a):

4 miliardy wyrzucone w błoto czyli na ratowanie strefy euro do której nie nal
              > eżymy. Miliardy z OFE, o takich drobnostkach jak setki milionów na elektrownię
              > atomową po ktorej nie ma nawet śladu, o takiej drobnostce jak tworzenie portal
              > u dla bezrobotnych za miliony już nie warto nawet wspominać.
              >
              > Trzeba mieć tupet, zeby wypisywać takie brednie.

Dodam afere vatowska, golden amber, reprywatyzacja itd

To nie tupet, to brak wiedzy, inteligencji i kompletne zaslepienie. One nie zdaja sobie sprawy, ze Polski juz by nie bylo, gdyby rzadzila PO.
    • malgosiagosia Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 18:20
      Zaplacic za niedoszle wybory powinien ten, kto te wybory blokowal w reultacie czego zyskal, gdyz podmienil kandydata.

Wystarczy wyobrazic sobie, co by sie dzialo, gdyby PO bylo na miejscu PISu, czyli partii rzadzacej, a Duda byl ich prezydentem. Wojsko byloby juz na ulicy. PO to nieszczescie dla Polski.
      • natalia.nat Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 19:15
        malgosiagosia napisała:

> Zaplacic za niedoszle wybory powinien ten, kto te wybory blokowal

Jasssne. A za gwałt należy skazać kobietę, bo założyła za krótką spódniczkę.
        Zapłacić powinien ten, kto zlecił drukowanie kart bez żadnej podstawy prawnej. Nikt inny. Tym bardziej, że wybory korespondencyjne w tamtym kształcie były niekonstytucyjne i nie miały żadnej racji bytu.

• woman_in_love Re: Biedroń wysłał Sasinowi fakturę za wybory 28.05.20, 21:27
      A kto zapłaci za przepłacone testy?

"firma Argenta kupowała od tureckiego producenta testy za ok. 34 zł za sztukę, a sprzedawała je polskiemu rządowi nawet za 209 zł za sztukę. Warto przypomnieć, że wówczas premier Mateusz Morawiecki zakazywał sprzedaży środków ochrony osobistej na aukcjach internetowych, aby nie dopuścić do spekulacji. Co więcej, rząd ignorował tańsze testy z Polski, a jak się okazuje, właściciele firmy są związani ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości. (...) Jak udało nam się ustalić, właściciele Argenty mają powiązania ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości. Założycielem firmy jest Tomasz Zdziebkowski. Znany jest nie tylko z biznesowej, lecz również politycznej aktywności. Udziela się m.in. w Akademickim Klubie Obywatelskim (AKO) im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, gdzie jest członkiem zarządu oraz trzyosobowej komisji rewizyjnej. – AKO to środowisko ściśle związane z PiS, sympatyzujące z takimi politykami jak Antoni Macierewicz. A do tego jest ultrakatolickie."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka