Dodaj do ulubionych

Jakie negatywne skutki spoleczne

10.06.20, 15:13
ma homoseksualizm? Jakie transseksualizm? Zakladam watek bo nie sadze abym doczekala sie odpowiedzi w sasiednim watku. W jaki sposob mojej i innym rodzinom moze zagrozic to, ze dwoje ludzi tej samej plci zyje razem itd? W jaki sposob mojej rodzinie i innym zagraza to, ze John od urodzenia czul sie zle w swoim ciele i psychice i teraz jest Mary i jest jej dobrze?
Obserwuj wątek
    • berdebul Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 15:21
      Nie ma ślubu, nie ma potomków z tego związku, wiec nie ma nowych podatników tongue_out Nie mówiąc o homopropagandzie, przez co dzieci stają się gejami.

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ A poważnie, to liczę na wyPAD i znormalnienie przeciętnego obywatela.
      • tiszantul Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 23:14
        "poważnie, to liczę na wyPAD i znormalnienie przeciętnego obywatela"

Gdyby opozycja liczyła na wyPAD, to wystawiłaby mniej kontrowersyjnego kandydata niż Trzaskowski. Te wybory służą jedynie przywróceniu Platformie wizerunku głównej siły na opozycji. Platforma oczywiście jest główną siłą na opozycji, natomiast społeczeństwo miało poważne powody, by powoli o tym zapominać. Teraz Trzaskowski zrobi ładne 47% w drugiej turze i Platforma odzyska renomę
        • szaraiwka Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 11:32
          To damo słowo w słowo słyszałam z ust któregoś z pisowocow w radiu. Przekaz dnia dobrze się na. Może tak jakieś samodzielne wnioski i odpowiedz na pytanie wątku? Przed czym PAD tak bardzo chce bronić polskie rodziny a nie wstawka o trzaskowskim. Wszak kontrkandydatów jest kilku
            • dramatika Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 12:28
              chocolatemonster napisała:

> Przecież ona nie umie samodzielnie formułować wniosków. 500 postów a nadal nie
              > odpowiedziała bo każdy trzeźwo myślący człowiek widzi,że to nie LGBT jest probl
              > emem.

Przynajmniej rozumiesz teraz, dlaczego nie miałam ochoty znowu bić piany na temat homoseksualizmu. Wiedziałam już na początku, że odpowiedź cię nie zadowoli i że znowu wszystko skończy się tym, że mamy dyktaturę katolicyzmu w Polsce, która usprawiedliwia chamskie ataki i prowokacje.
              Na szczęście wygląda na to, że w końcu temat LGBT się wypalił, a na wczorajszej "demonstracji" było więcej dziennikarzy niż demonstrujących. Pytanie tylko na co została przesunięta kasa?
              • chocolatemonster Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 12:36
                Pytanie na co poszła kasa dana Rydzykowi i reszcie. I czemu obrońcy życia poczętego wkładali martwe dzieci do szamba zamiast pochować godnie, tak, jak chować się powinno? Czemu młodym matkom zabierano dzieci? Wszak w imię tradycyjnych wartości więź matki i dziecka jest święta i nienaruszalna. Ja ciebie nie pytałam o zdanie jakiegoś pana genetyka tylko o twoje osobiste i tyle. Nie pytałam cię o żadne demonstracje lgbt (swoją drogą to przechodząc obok demonstracji lgbt z dzieckiem nie bałabym się niczego, natomiast w życiu nie chciałabym spotkać na swej drodze chłopców narodowców). Powtarzam: jedynym zagrożeniem dla społeczeństwa w Polsce jest kk i pisia propaganda.
                • dramatika Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 12:58
                  chocolatemonster napisała:

> Pytanie na co poszła kasa dana Rydzykowi i reszcie. I czemu obrońcy życia poczę
                  > tego wkładali martwe dzieci do szamba zamiast pochować godnie, tak, jak chować
                  > się powinno? Czemu młodym matkom zabierano dzieci?

Tak chcesz gadać? To ja zapytam - dlaczego komuniści i wszelkiego rodzaju socjaliści wymordowali ze 100 milionów albo więcej ludzi?
                  KK miał swoje błędy i patologie, ale nigdy nawet w części nie dorównał lewicy w ilości mordów i bestialstwa. I jak KK już nie odbiera matkom dzieci i nie pali czarownic, tak lewica nadal chce rabować, przeprowadzać niekończące się rewolucje i zwyczajnie mordować przeciwnikow ideologicznych. Ogarniasz, że dzisiaj strzela się do policjantów na ulicy w imię rzekomego systemowego rasizmu z USA? Przecież to są kompletni wariaci i szaleńcy. Ogarniasz, że lewicowy rząd w Hiszpanii doprowadził do praktycznej likwidacji własności prywatnej - istnieje już nawet proceder "legalnego" zajmowania czyichś domów? Jak śmiesz w obliczu namacalnych i współczesnych dowodów na kompletne szaleństwo i barbarię ideologii lewicowej mówić o jakiejś "kasie na Rydzyka"? Marzyłabym o tym, aby kasa wydana na KK gwarantowała mi, że żaden ideologiczny szaleniec nie kaze mi zaraz przyjąć na chatę pięciu "uchodźców", bo mam za dużo metrów na osobę i nie ograniczy mi dostępu do prysznica do jednego na tydzień - a to są postulaty jak najbardziej współczesne i na serio!

> Powtarzam: jedynym zagrożeniem dla społeczeńs
                  > twa w Polsce jest kk i pisia propaganda.

Puknij się w głowę.
                  • sumire Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 13:11
                    dramatika napisał(a):

> KK już nie odbiera matkom dzieci i nie pali czarownic,

Miło z ich strony, ludzcy panowie.

> tak lewica nadal chce rabować, przeprowadzać niekończące się rewolu
                    > cje i zwyczajnie mordować przeciwnikow ideologicznych.

Tak jest, lewica kolbami w drzwi załomoce, ogoli cię na łyso, a następnie w hołdzie dla najlepszych średniowiecznych praktyk utopi, powiesi i poćwiartuje.
                  • rosapulchra-0 Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 13:14
                    Podnieciłaś się niezdrowo i od razu policzyłaś co do jednej głowy, kto więcej wymordował i okradł ludzi, KK czy lewica vel komuniści. I choć nie masz ochoty na rozmowę o homoseksualistach, to chyba najwięcej się rozpisałaś w wątku. W dodatku piszesz nieprawdę i opierasz swoje opinie na LGBT na podstawie artykułu katolickiego profesora.
                    Dyskusja z tobą jest jak skracanie sobie paznokci o szybę.
                    • chocolatemonster Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 13:29
                      Straszny beton. Mam wielu znajomych lgbt i to sa zwyczajni ludzie, ktorzy chca sobie spokojnie zyc. Dwie dziewczyny wychowuja dzieci, dwoch kumpli jest w szczesliwych zwiazkach (obie pary nie w Pl, po slubie). Nawet moj, dosyc konserwatywny maz, sie za glowe lapie gdy slyszy postulaty pisiej propagandy. Tesciowa, lat 77, osoba bardzo trzezwo myslaca tez nie daje rady z tym pisim belkotem.
                        • chocolatemonster Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 13:38
                          Tradycyjne wartosci, rodzina jako sacrum vs zabieranie dzieci matkom i sprzedawanie ich do USA ('Philomena'),katowanie i gwalcenie dziewczyn w pralniach magdalenek (rozmawialam z Ocalalymi), ukrywanie pedofilii i przesuwanie zboczencow z parafii do parafii, traktowanie kobiet jak sciery do podlogi, pochowek cial dzieci w szambie. Jesli komus to nie zgrzyta to rzeczywiscie powinien puknac sie w leb.
                  • chocolatemonster Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 13:23
                    Ty sie puknij. Skad wywnioskowalas, ze jestem 'lewica' lub/i komunistka? Bo mam dosc rzadow czarnej mafii i pisiej propagandy? Co w ogole lgbt ma do komunizmu? Zwlaszcza, ze komunisci tez przesladowali homoseksualistow i pis idzie w ich slady. I zupelnie mnie nie dziwi, ze wedlug ciebie nie ma rasistow w USA. Ja bym marzyla aby tobie podobni zajeli sie wlasnymi tylkami i odstosunkowali sie od cudzych. Li i jedynie.
              • sumire Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 12.06.20, 12:37
                dramatika napisał(a):

> Przynajmniej rozumiesz teraz, dlaczego nie miałam ochoty znowu bić piany na tem
                > at homoseksualizmu.

LOL. Tak bardzo nie miałaś ochoty bić piany na temat homoseksualizmu, że wyprodukowałaś najwięcej wpisów w tym wątku. I zjawiasz się w każdym, który choć odrobinę dotyczy LGBT.

> Na szczęście wygląda na to, że w końcu temat LGBT się wypalił, a na wczorajszej
                > "demonstracji" było więcej dziennikarzy niż demonstrujących.

No i dobrze, dzieciaki sobie potańczyły w spokoju i rozeszły się do domów. Za to TVP Info masturbuje się tematem do tej pory.

> Pytanie tylko na co została przesunięta kasa?

Czyja kasa?
      • tiszantul Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 23:17
        "poważnie, to liczę na wyPAD i znormalnienie przeciętnego obywatela"

Jeśli chodzi o znormalnienie, to dlaczego miałoby nastąpić? Zaczęliście edukować ludność? Nie zauważyłem. A przecież czytaliśmy na forum, ze bez edukacji to niewdzięczne społeczeństwo się nie zmieni
    • wapaha Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 15:26
      Dlaczego ty chcesz zrozumieć rzeczy, których nie jesteś w stanie zrozumieć? To jest poza jakim kolwiek sensem. To tak jakby tłumaczyć, dlaczego niektórzy ludzie katują psy, ze smiechem duszą koty, obdzierają je ze skóry.
      To są rzeczy niewytłumaczalne i nielogiczne. Po prostu są ludzie, którzy maja taki a nie inny sposób myślenia i dużą dozę nienawiści wobec innych i świata
    • livia.kalina Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 15:27
      Jedyny "negatywny" skutek jest taki, że ktoś kto jest hipokrytą i będąc homoseksualistą pozuje na homofoba straci alibi, że tylko tak można więc tak musi. A Kaczyński czy inny Macierewicz koniecznie chce ze swoim kryptoseksualizmem i homofobią czuć się świetnie, fantazjując że to jedynie słuszna droga.
      • bi_scotti Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 15:35
        Akceptacja dla jakichkolwiek "innych" to najczesciej wyzsza szkola jazdy. Regardless jakiej innosci dotyczy.
        W historii masz przyklady na wynoszenie homosexuals na oltarze (doslownie i w przenosni) i na wysylanie ich do concentration camps - ze skrajnosci w skrajnosc uncertain, najtrudniej o tzw. normalne/codzienne/przecietne traktowanie na rowni.
        Ale czasy sie zmieniaja i ludzie tez. Mimo wszystko, w coraz wiekszej grupie krajow i nacji homosexuals sa/zaczynaja byc traktowani bez dyskryminacji, truly na rowni z innymi obywatelami bez tych unfounded lekow, ze sa zagrozeniem dla czegokolwiek/kogokolwiek. Nalezy miec nadzieje (i na wlasna miare dzialac w tym kierunku!), ze owa grupa bedzie rosla i rosla smile Cheers.
    • pani_tau Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 15:40
      Zwalczanie homoseksualizmu ma swoje korzenie w czasach starostestamentowych. Żydzi wciąż zagrożeni wchłonięciem przez inne nacje promowali, skądinąd słusznie, rozrodczość, do dzisiaj zresztą stawianą na piedestale wszelkich cnót przez ortodoksów. To wersja oficjalna, wersja nieoficjalna jest raczej taka, że heteroseksualni mężczyzni źle się czuli nagabywani przez homoseksualistów, bo wiadomo, że dużo milej jest molestować niż być molestowanym. No ale, że trochę tak głupio wołać "Aaa, Gerwazy mnie za prącie złapał i ja się czuję z tym bardzo źle, zabijmy go", bo to mogło wołającego postawić w jednym rzędzie z nic niewartymi kobietami, które sobie spokojnie gwałcił, więc narracja poszła w stronę boskiej obrazy.
      To tak jak z czarownicami - żyje taka na uboczu, w polu nie zapieprza, zarabia godziwie na własnej, pozyskiwanej latami wiedzy (pozyskiwanej dużo skuteczniej niż w przypadku naszego Pana Prezydenta ubolewającego nad niemożnością używania prądożernych żarówek), chce to uprawia seks, nie chce to nie uprawia, no to co? To na stos!
      • pani_tau Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 15:49
        A! I dzieci! Dzieci taka czarownica rodziła gdy miala na to ochotę, samo to już kwalifikowało do spalenia wszetecznicy.
        Na marginesie to gdzieś mi się obiło o oczy, że zielarki potrafiły wyekstrahować z roślin substancje hamujące płodność. Jakaś doktorantka znalazła o tym mgliste wspomnienie w badanych dokumentach.
          • pani_tau Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:08
            Ci do seksu to zawsze mnie niezmiernie cieszyło hasło, że nie ma większej furii niż odrzucona kobieta.
            Na studiach obracałam się w męskim towarzystwie, jednocześnie mając mnóstwo koleżanek i nigdy nie widziałam takiej żądzy zemsty u żadnej z dziewczyn, z którymi beztroski student przespał się parę razy po czym przestał je zauważać jak u z pozoru miłych chłopaków, ktorym odmówiono randki. I to nie były jednostkowe przypadki.
            Dziewczyny zazwyczaj zalewały się łzami i szukały winy w sobie. Chłopcy pluli jadem, do tego rozsiewając złośliwe i często obrzydliwe plotki o dziewczynie, która po prostu nie chciała się umówić.
        • bi_scotti Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:02
          pani_tau napisał(a):

> A! I dzieci! Dzieci taka czarownica rodziła gdy miala na to ochotę, samo to już
          > kwalifikowało do spalenia wszetecznicy.

Jakiez piekne slowo "wszetecznica"! Pozwole wiec sobie "uczcic" je malym off topic - wiersze AA sluza mi bardzo czesto do komnetowania reality/uczuc, a tu akurat jeden z tym cool slowem, moze sie komus spodoba smile

Wsze­tecz­ni­ce z nas i pi­ja­cy,
          Nie­we­so­ło czas tu spę­dza­my.
          A na ścia­nach kwia­ty i pta­ki
          Tę­sk­nią za ob­ło­ka­mi.

Czar­ną faj­kę po­cią­gasz smut­nie,
          Dziw­nie dy­mek wije się nad nią.
          Dziś wło­ży­łam naj­węż­szą suk­nię,
          Aby smu­klej wy­glą­dać i ład­niej.

Okna są za­bi­te na do­bre:
          Czy tam mróz, czy bu­rza, czy sło­ta?
          Two­je oczy są tak po­dob­ne
          Do oczu ostroż­ne­go kota.

O, jak ser­ce moje za­mie­ra!
          Czyż­by ży­cie ze mnie ucie­kło?
          A tę, któ­ra tań­czy te­raz
          Nie­wąt­pli­wie po­chło­nie pie­kło
          .

Cheers.
    • hanusinamama Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 15:44
      Ja juz pisałam. Panowie sie boją popatrzęc na gejów bo im sie jeszcze zachce. Panie bo jeszcze mąż sobie przypomni o czym starał sie zapomnieć. Innego wyjścia nie widze.
      Natomiast w rodzinie mam osobę transseksualną. teraz to Pani po 50. Rodzina sie wyparła do tego stopnia, ze wujek mowił, ze ma syna jedynaka, syn ze był jedynakiem. Nigdy o nim nie wspominano. Ja sie dowiedziałam na pogrzebie wujka. Nikt nie chciał do niego podejść. Zapytałam kto to, babcia mi powiedziała. Zmroziło mnie. Podeszłam, przedstawiłam się (część rodziny która nie wiedziała też). W domu ze starszą miałam poważną rozmowe, kim jest nowa ciocia i czemu o niej nie wiedzieliśmy.
      Jak wracałam z tego pogrzebu to mi sie wymiotowac chciało. Jedynym przewinieniem było to, ze sie urodziła chłopcem ale czuła sie dziewczyną. Skonczyła studia, po studiach wyjechała do Niemiec. Tam zmieniła płeć.
      Jak zapytałam jej brata czy kiedykolwiek sie kontaktować chciał odpowiedział " z tym dziwadłem?". Potem sie dowiedziałam, ze wujek mało w gacie nie narobił bo sie bał ze mu część spadku po ojcu przepadnie. Wszystko tylko dlatego ze ktoś sie urodził nie w takim ciele jak powinien...
    • 123zielona123 Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:05
      W obecnej chwili to dość duże negatywne skutki społeczne. Brak akceptacji, wstyd, traktowanie jako gorszych i złych niestety wpływa negatywnie na tych ludzi. Mamy depresję, agresję, szantaże i inne rzeczy które sprawiają, że często dochodzi do różnych przestępstw.
      Dlatego nie zgadzam się z możliwością adopcji dzieci przez takie pary. Jako rodzice mogą być wspaniali, ale środowisko dziecko zaszczuje.
      Oczywiście oszołomów znajdziemy po obydwu stronach. Jedni twierdzą,że nie mozna zgwałcić żony/prostytutki a inni chodzą na protesty z wielkimi plastikowymi penisami.

• bi_scotti Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:17
        123zielona123 napisała:

> Dlatego nie zgadzam się z możliwością adopcji dzieci przez takie pary. Jako rod
        > zice mogą być wspaniali, ale środowisko dziecko zaszczuje.

Bardzo pokretna logika uncertain Kto to jest to "srodowisko"? To srodowisko to MY! Ty i ja, i kobiety, mezczyzni wokol nas. Bedziesz szczuc? Twoj sasiad bedzie szczul? Moja kolezanka z pracy? Humans stojacy za nicks na tym forum beda szczuc?
        To jest wymowka. Takie diagnosis nalezy poprzec konkretami. Ja osobiscie nie znam ani jednej osoby, o ktorej moge pomyslec, ze bedzie aktywnie (!) szczuc. Owszem, znam jakas tam grupe (more like "grupke") osob, ktore wciaz maja problem z przyjeciem do wiadomosci, ze bycie homosexual to normalna sprawa nie wymagajaca comments, wspolczucia czy "special treatment", ale nawet te osoby (jestem tego w 100% pewna) nie szczulyby na kogokolwiek, szczegolnie gdyby chodzilo o dzieci.
        To jest wymowka. Life.
        • pani_tau Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 18:23
          bi_scotti napisała:

> 123zielona123 napisała:
          >
          > > Dlatego nie zgadzam się z możliwością adopcji dzieci przez takie pary. Ja
          > ko rod
          > > zice mogą być wspaniali, ale środowisko dziecko zaszczuje.
          >
          > Bardzo pokretna logika uncertain Kto to jest to "srodowisko"? To srodowisko to MY! Ty
          > i ja, i kobiety, mezczyzni wokol nas. Bedziesz szczuc? Twoj sasiad bedzie szczu
          > l? Moja kolezanka z pracy? Humans stojacy za nicks na tym forum beda szczuc?
          > To jest wymowka. Takie diagnosis nalezy poprzec konkretami. Ja osobiscie nie zn
          > am ani jednej osoby, o ktorej moge pomyslec, ze bedzie aktywnie (!) szczuc.

Jak czytam takie wypowiedzi jak te autorstwa 123zielonej to dochodzę do wniosku, że chyba już "wolę" zdeklarowanych homofobów.

>
          >
          >
          • 123zielona123 Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 19:05
            Znam dwie pary i jednego singla orientacji (chyba) homoseksualnej. Pary żyją sobie spokojnie i mieszkają razem, jedna już 30 lat, żadnego coming out nie było, ale bliscy znajomi wiedzą. Singiel ma mocno wierzacą patriarchalną rodzinę. Ja ich lubię. po prostu są fajni.
            Kto by aktywnie szczuł? np aki Jędraszewski, i kilku innych, czasem sąsiedzi lub dziecko jakiegoś narodowca. Niestety zawsze się ktoś znajdzie.

• szarsz Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 11.06.20, 11:52
              Moje dzieci nie chodzą na religię. Powinny, żeby uniknąć szczucia? Nie, od początku głośno i dobitnie domagamy się szacunku dla naszego wyboru. I ten szacunek mamy.
              Milczenie zabija, milczenie jest przyzwoleniem. A ja się na to nie zgadzam.
      • pani_tau Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:19
        Żebyz jeszcze tylko rozmaite patologie miały zakaz płodzenia dzieci to problem adopcji pewnie by w ogóle przestał istnieć i sprawa by się rozwiązała naturalnie.
        Naprawdę ladnie bardzo uzasadnilas swoją niezgodę na adopcję dzieci przez pary homoseksualne.
        Nie myślałaś, żeby spróbować swoich sił w polityce?
        • aerra Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:34
          I rudzi, rudzi nie powinni mieć dzieci, bo mogą byś wspaniałymi rodzicami, ale jak dziecko będzie rude, to środowisko je zaszczuje.
          I jeszcze grubi. I zezowaci. (Kiedyś też okularnicy, ale popatrz pani, teraz już na okularników chyba nie szczują?).
          A już autystyczni? No weź, teraz jest modne szczucie na autystyczne dzieci, takim rodzicom to powinno się je zabierać, żeby ludzie na nie nie szczuli.
          • 3-mamuska Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 11.06.20, 00:57
            aerra napisał(a):

> I rudzi, rudzi nie powinni mieć dzieci, bo mogą byś wspaniałymi rodzicami, ale
            > jak dziecko będzie rude, to środowisko je zaszczuje.
            > I jeszcze grubi. I zezowaci. (Kiedyś też okularnicy, ale popatrz pani, teraz ju
            > ż na okularników chyba nie szczują?).
            > A już autystyczni? No weź, teraz jest modne szczucie na autystyczne dzieci, tak
            > im rodzicom to powinno się je zabierać, żeby ludzie na nie nie szczuli.
            >

Rudy sobie sam urodzi lub sam zrobi z chętna kobietą.
      • ira_08 Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:31
        >Dlatego nie zgadzam się z możliwością adopcji dzieci przez takie pary. Jako rodzice mogą być wspaniali, ale środowisko dziecko zaszczuje.

To w takim razie każda mniejszościowa grupa powinna mieć zakaz adopcji: czarni, wyznawcy judaizmu, muzułmanie, ateiści.

>Oczywiście oszołomów znajdziemy po obydwu stronach. Jedni twierdzą,że nie mozna zgwałcić żony/prostytutki a inni chodzą na protesty z wielkimi plastikowymi penisami.

O, pani symetrystka. Twierdzenie, że nie można zgwałcić własnej żony jest szkodliwe, bo daje przyzwolenie na gwałty małżeńskie. Plastikowe penisy nie są szkodliwe, o ile nikomu nie wpychasz ich siłą. Co to w ogóle za porównanie?
      • berdebul Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 18:10
        Mhm, tyle że te dzieciaki zazwyczaj są bio dla jednego z partnerów, wychowują się przy nim/niej, mieszkają. Jeżeli bio rodzic umiera, to partner praktycznie nie ma szans na opiekę, mimo ze te dzieci wychował i kocha (z wzajemnością). uncertain To musi zostać uregulowane.
      • sarah_black38 Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 19:44
        123zielona123 napisała:

> Dlatego nie zgadzam się z możliwością adopcji dzieci przez takie pary.

Powtarzanie takich frazesów jest kłamstwem. Większoś ludzi w Polsce , na czele z obecnym prezydentem ( dał wyraz w dzisjejszym wystąpieniu), nie ma świadomości jak bardzo trudno jest adoptować dziecko. Domy dziecka są przepełnione, ale sa to dzieci z nieuregulowaną sytuacją prawną, ich rodzice nie są pozbawieni praw rodzicielskich.

Znam małżeństwo - ona pedagog, on rozliczne biznesy, dom 300 m2, kasy jak lodu i nie ma dla nich dziecka, czekają już klika ladnych lat. A niektórym wydaje się, że taka para homoseksualna podejdzie , pokaże palcem, że to dziecko chcą adoptowac ... .
    • araceli Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:13
      Forumowa prawaczka Dramatika vel Piepe kiedyś to tłumaczyła.

Otóż: Geje lubią seks (do lesbijek zdaje się nie odniosła). Najbardziej zależy im na nieskrępowanym bzykaniu jak największej ilości przypadkowych partnerów. No i osoby heteroseksualne mogą się na tych gejów zapatrzeć i pomyśleć, że w sumie to one też mogą mieć fajny seks (dużo seksu!). Tu wchodzimy na temat edukacji seksualnej, która niecnie uświadamia młodzież, że seks jest ok - ba! - że nawet seks ze sobą (masturbacja) jest ok (groza!). No więc wszystko to razem wzięte może spowodować, że ludzie (szczególnie młodzi) odkryją... przyjemność z seksu. Co w tym złego? Otóż jak młodzi ludzie odkryją, że można zrobić sobie dobrze seksem to porzucą inne sposoby robienia sobie dobrze - na przykład zrezygnują z dążenia do osiągnięć naukowych, bo przecież po co wkładać wysiłek jak można mieć prościej radochę z seksu. W ten sposób cywilizacja upadnie!

Nie - to powyższe nie jest zmyślone.
          • hanusinamama Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 20:03
            To ci wkleje bo warto:

Forumowa prawaczka Dramatika vel Piepe kiedyś to tłumaczyła.

Otóż: Geje lubią seks (do lesbijek zdaje się nie odniosła). Najbardziej zależy im na nieskrępowanym bzykaniu jak największej ilości przypadkowych partnerów. No i osoby heteroseksualne mogą się na tych gejów zapatrzeć i pomyśleć, że w sumie to one też mogą mieć fajny seks (dużo seksu!). Tu wchodzimy na temat edukacji seksualnej, która niecnie uświadamia młodzież, że seks jest ok - ba! - że nawet seks ze sobą (masturbacja) jest ok (groza!). No więc wszystko to razem wzięte może spowodować, że ludzie (szczególnie młodzi) odkryją... przyjemność z seksu. Co w tym złego? Otóż jak młodzi ludzie odkryją, że można zrobić sobie dobrze seksem to porzucą inne sposoby robienia sobie dobrze - na przykład zrezygnują z dążenia do osiągnięć naukowych, bo przecież po co wkładać wysiłek jak można mieć prościej radochę z seksu. W ten sposób cywilizacja upadnie!
                • dramatika Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 20:34
                  aerra napisał(a):

> To napisz wprost i jasno: Homoseksualizm i transsekualizm nie wywołuje negatywn
                  > ych skutków społecznych.
                  >
                  > Bez gdybania, bez ale, bez pokrętnego wycofywania się.

Nie mogę tego napisać, bo to zależy do skali. Homoseksualizm, jeśli dotknie znacznej części społeczeństwa, wygeneruje negatywne skutki. Część z nich jest oczywista (demografia), a cześci z nich pewnie nawet nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
                  Natomiast nic nie pisałam o tym, jakie są szanse na to (albo że są duże), aby homoseksualiści zaczęli stanowić kilkadziesiąt procent społeczeństwa. Pisałam tylko o tym, że po prostu jest możliwe, aby ta liczba wzrosła pod pewnymi warunkami, ponieważ HS jest uwarunkowany w znacznym stopniu czynnikami środowiskowymi.

Musicie się bardziej postarać, aby w sposób uczciwy udowodnić mi, że jestem nietolerancyjną homofobką. Albo jak zwykle darować sobie merytoryczną, uczciwą dyskusję i zarzucić mi to, czego nie napisałam.
                  • rosapulchra-0 Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 11.06.20, 05:14
                    Co ty pierd..lisz, dramatika?

Jedna z moich córek jest lesbijką, mieszkamy, na szczęście, w kraju o wysokiej tolerancji.

Dziewczyny, ani młodzi chłopcy nie boją się chodzić za rękę po ulicy, nie boją przytulać do siebie w miejscach publicznych. Nikt nie zwraca na nich uwagi, nikt nie robi z tego jakiegoś negatywnego i niebezpiecznego zjawiska. Nikt o zdrowych zmysłach nie boi się, że "pedały" przejmą rządy w kraju. Adopcja dzieci jest całkowicie dostępna dla homoseksualistów, inne formy posiadania własnych dzieci również. Nikt homoseksualistów nie traktuje jak jakichś dziwolągów czy zboczeńców. Nie ma tak, że sąsiadka sąsiadce relacjonuje, że "ta spod ósemki to lesba jest, bo same kobiety do niej przychodzą!", "a ten spod osiemdziesiąt cztery to na pedał jest, bo sami faceci do niego przychodzą!"

Dodam jeszcze, że moje dziecko było na kilku paradach i w naszym mieście i w Londynie. Za każdym razem parady były spokojne, po drodze nie było żadnych wyzwisk, czy rzucania kamieniami w uczestników parady, a córka wracała cała, zdrowa i pełna wrażeń.

I to nie wszystko, prawie 30 lat temu jeden mój kolega wyszedł z szafy. Zaprosił mnie na imprezę do siebie i jego partnera domu. Pojechałam z moim mężem, pełnym obaw, dodam. Na miejscu okazała się bardzo sympatyczna i spokojna domówka. Nawet jakieś naleśniki tam usmażyłam, bo jedzenia zabrakło. W końcu przyszło około 10 panów, różnej postury, urody i zapotrzebowania w białko, tłuszcz i owoce. Alkohol, oczywiście też był. Już na dzień dobry mówiono gościom, że jesteśmy parą i nikt nie próbował w jakikolwiek sposób tego negować. Dodam, że na jakieś 12 osób byłam jedyną kobietą i choć to było prawie 30 lat temu, to przede wszystkim ja czułam się bezpiecznie, ale moi homoseksualni koledzy zdecydowanie nie. I nie chodziło im o moją obecność, ale życie w takim kraju jak Polska.Wszyscy byli dorośli i wszyscy mieli za sobą straszne historie rodzinne po wyjściu z szafy.

To co wypisujesz, to są obrzydliwe oskarżenia normalnych ludzi, którzy, przypominam, w Polsce, tak jak ty, płacą podatki.

Sorry dla czytających za niespójność "literacką", ale o czwartej rano mózg jeszcze nie pracuje na pełnych obrotach i jeszcze kot mi się drze pod oknem.
                    • hanusinamama Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 11.06.20, 18:57
                      Ja sie pod tym podpisuję. Mam małe dzie 8 i 3, dziewczyny. Ja sie nie boje ze im LGBT zaszkodzi...ja sie tylko boje ze jak któraś bedzie LGBT to w tym kraju życia mieć nie będzie. Rozmawialiśmy o tym z mężęm jak jego kuzyn uciekł do GB bo w PL wyrzekł się go ojciec. Facet ma jedno dziecko...i sie wyrzekł bo wstyd. Po 4 latach matka tez sie przeprowadziła do GB. Facet teraz jest sam i jest dumny ze "zakałę rodziny" wygnał z kraju...mój mąz mi twedy powiedział, ze ma nadzieje ze będzie inaczej dziewczyny dorosną. Bo jakby teraz jedna z nich była np lesbijką to dla bezpieczeństwa lepiej zeby wyjechała...w jakim kraju ja żyje?
    • gama2003 Re: Jakie negatywne skutki spoleczne 10.06.20, 16:29
      Też nad tym dumam i nie wymyśliłam. Dla mnie osobiście liczy się orientacja seksualna męża i potomstwa. Przy czym potomstwa o tyle, że ma to wpływ na losy prokreacyjne rodziny i w razie czego musiałabym sobie przetasować w głowie parę marzeń. W mojej głowie, moich planów i moich marzeń. Dziecku nic nie powiem złego. Poza lękiem o życie swobodne w tym kraju.
      Co do naszej orientacji całej reszcie świata to nie rozumiem.

I wpienia mnie kołtuństwo, że edukacja LGBT to zło. Bo co ? Płeć czy orientację komuś to zmieni ? Jak ?