Dodaj do ulubionych

teraz tzw wystrój :)

11.06.20, 12:43
Zamieszczam ponownie zdjęcie smile plan

Napiszę co mam do wykorzystania tzn co chciałąbym zabrać z obecnego lokum smile

Stół - nie jest duzy ale dla rodziny 3 os -wystarczy, na pewno inne krzesła-myslałam o takich z IKEA (ale nie upieram sie aby przełamać klimat "zamku" tzn chcę coś lekkiego.

Chciałabym zachować tez ten regał.
O czym myślę? Za sofą białe regały niskie/wysokie proste (przyjmijmy ze takie np billy z ikea (nie upeiram sie za nimi ale dla przykladu- proste bez udziwnień- jeszcze nie wiem na ksiażki, i inne duperele.
Sogę mam mti Ilona - jasny beż -tez chciałabym ją zostawić.
Kuchnia - teraz mam dębowy ciemny liljestadt i szkoda mi go zostawiac ale zostawię i pewnie wybiorę cos jasnego. Na pewno blat w kolorze drewna lub drewniany i do tego chciałąbym elementy drewniane w kuchni czyli np nad oknem otwarte połki (wiem kurz itp ale np 2 rzedy na dlugosci okna i na samej gorze rosliny (tak mi sie marzy smile

Widzicie to jakos okiem wyobrazni...polaczenie tych ciemnych mebli (stół, regał) z nowoczesną kuchnią?
Lubie rosliny we wnetrzach, mam na scianach zdjęcia czarno biale, pamiątki z podrózy ... taki styl lubię smile

aaaa i przedpokój- posiadam takie cudo smile - myslałam o granatowej scianie w przedpokoju i na jej tle ta "sofka" nad jakaś grafika. w to trzeba wkomponować szafę w rzedpokoju zeby to grało razem- teraz mam indyjską szafę ale w niej mieszcza sie tylko buty----oczywiscie tez chciałąbym ją zabrać....tylko jak to razem połączyć?? ratujcie kobiety!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka