Dodaj do ulubionych

Zaproszenie na zakonczenie roku...WOW

11.06.20, 16:11
Na zakonczenie roku moze przyjsc sam rodzic i odebrac w okreslonych widelkach godzinowych swiadectwo. Przy wejsciu do szkoly. Absolutny zakaz przynoszenia wszystkiego typu kwiaty i prezenty oprocz zwrotu rzeczy wypozyczonych przez szkole. Te rzeczy trza przyniesc.
A najlepiej odebrac swiadectwo we wrzesniu.

Skorzystalybyscie z zaproszenia?
Ja w sumie duzo i ciezko pracowalam od marca na to swiadectwo wiec sie waham....

A jak jest u was?
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: Zaproszenie na zakonczenie roku...WOW 11.06.20, 16:23

> Skorzystalybyscie z zaproszenia?
      > Ja w sumie duzo i ciezko pracowalam od marca na to swiadectwo wiec sie waham.
      > ...
      No, skoro ciężko pracowałaś, to nad czym się tu zastanawiać - we wrześniu może być apokalipsa zombie i co wtedy, jak nie będziesz mogła odebrać?

> A jak jest u was?

Szkoły chyba się zapatrzyły na obyczaje swojego minostra, bo jeszcze żadna nie wystosowała komunikatu w tej sprawie mając dwutygodniowy ocean czasu przed sobą 😉
    • fibi00 Re: Zaproszenie na zakonczenie roku...WOW 11.06.20, 17:03
      U nas podobno ma być tak że odbiór świadectw ma się odbyć w dwóch salach, co pół godziny jedna klasa. Np na 8.00 przychodzi klasa 1 do sali nr 1, na 8.30 klasa 2 do sali nr 2 (w tym czasie sala nr 1 jest dezynfekowana), na 9.00 klasa 3 wchodzi do wydezynfekowanej sali nr 1 a sala nr 2 w jest w tym czasie dezynfekowana,itd...
      • fibi00 Re: Zaproszenie na zakonczenie roku...WOW 11.06.20, 17:04
        fibi00 napisała:

> U nas podobno ma być tak że odbiór świadectw ma się odbyć w dwóch salach, co pó
        > ł godziny jedna klasa. Np na 8.00 przychodzi klasa 1 do sali nr 1, na 8.30 klas
        > a 2 do sali nr 2 (w tym czasie sala nr 1 jest dezynfekowana), na 9.00 klasa 3 w
        > chodzi do wydezynfekowanej sali nr 1 a sala nr 2 w jest w tym czasie dezynfekow
        > ana,itd...

Myślę że przy ładnej pogodzie lepiej byłoby zrobić rozdanie świadectw na świeżym powietrzu...
    • ginger.ale Re: Zaproszenie na zakonczenie roku...WOW 11.06.20, 17:11
      U nas niczego jeszcze nie ogłaszali. Wyznaczono tylko konkretny termin na zwrot książek do biblioteki. Na żadne zakończenie się nie wybieram. A już na pewno nie z kwiatami. Dzieci panią widziały 1 raz przez 20min.na zoomie, więc jakoś przetrwają bez drugiego spotkania do września...
    • julita165 Re: Zaproszenie na zakonczenie roku...WOW 11.06.20, 17:13
      U nas ciemno wszedzie, glucho wszedzie. Obilo mi sie o uszy, ze 22.06 maja sie namowic i wtedy dyrektor wysle info. Mnie to o obojetne jak to swiadectwo bedzie sie odbierac ale chce papier do reki. Nigdy niewiadomo co komu do lba strzeli wiec lepiej miec wszystko na pismie z pieczatka 😁
    • kurt.wallander Re: Zaproszenie na zakonczenie roku...WOW 11.06.20, 17:33
      U nas dla ósmych klas: "Zakończenie roku 26.06.20 piątek godzina 14.00 -będzie tylko nasza klasa. Udział dziecka oczywiście nie jest obowiązkowy, można odebrać świadectwo w innym terminie.
      Przychodzą tylko uczniowie, wychowawca, dyrekcja.
      W tym dniu uczniowie oddają podręczniki, zaległości do biblioteki, klucze od szafek, zabierają z nich swoje rzeczy. Odbierają świadectwa i karty zdrowia." Trochę lipa, że w tym samym dniu trzeba zatargać wszystkie podręczniki do szkoły i opróżnić szafkę. Nie wiem, jak córka się z tym wszystkim zabierze, jedzie na rowerze i ma mały koszyk, ale na pewno wszystkie podręczniki w nim sie nie zmieszczą. Chyba, wbrew sugestii, podjadę z nią i przewiozę jej te podręczniki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka