Dodaj do ulubionych

"Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i Gomory"

16.06.20, 20:58
www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-06-16/ludzkosc-spotka-kara-wieksza-od-sodomy-i-gomory-list-wojta-ws-lgbt/ jak ma się czuć osoba LGBT mieszkając w takiej gminie?
Obserwuj wątek
    • woman_in_love Re: "Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i Gom 16.06.20, 21:18
      Właśnie, właśnie, Prawo Boże, a co Prawo Boże mówi o bękartach? Zacytujmy modlitwę do Pana Boga, którą mój zaprzyjaźniony duszpasterz zaleca małym i dużym bękartom by odmawiali rano i wieczorem, bo tu też jest odwołanie do Prawa Bożego:

"Ojcze nieskończenie dobry, jestem Twoim dzieckiem i dziedzicem, zostałem przez Ciebie wybrany, oczekiwany i stworzony. Dziękuję Ci za to, że Ty jesteś moim Ojcem.
      Mam jednak świadomość, że moje poczęcie fizyczne dokonało się w sposób niezgodny z Twoim Prawem. Dlatego dzisiaj wyznaję grzech mojego ojca i mojej matki i postanawiam im to teraz przebaczyć. Nie będę ich więcej potępiać za ten grzech. Uwalniam ich od osądu za ten grzech oraz od osądu za jego konsekwencje w moim życiu.
      Proszę Cię, Panie, przebacz mi każdy sposób, w jaki ulegałem skutkom tego grzechu, ciężarom, które wniósł do mojego życia oraz przekleństwom, które z niego wynikają. Przyjmuję Twoje przebaczenie.
      W imieniu Jezusa Chrystusa przejmuję władzę nad przekleństwem nieprawego poczęcia. Wyrzekam się grzechu, skłonności do cudzołóstwa i przekleństw pochodzenia z nieprawego łoża. Łamię ich moc i odwołuję całe przeznaczenie, które się z nimi wiąże. Uwalniam się od przeznaczenia, które wyznaczył mi wróg, a wybieram wolę oraz cele wyznaczone przez Boga dla mojego życia. Przez dzieło odkupienia Jezusa dokonane na krzyżu łamię tę moc nad moim życiem [i życiem moich potomków].
      Dzięki władzy, którą posiadam jako dziecko Boże, rozkazuję szatanowi siedmiokrotnie zwrócić mi to, co zostało przez niego ukradzione z powodu tego grzechu i jego konsekwencji w moim życiu oraz z powodu przekleństw, które są wynikiem tego grzechu."

Amen.

• asia_i_p Re: "Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i 16.06.20, 21:38
        Wiesz co, jak jestem z mocno katolickiej rodziny, z paroma teologami w komplecie, tak tego cuda na oczy nie widziałam. Tak mi jakoś bardziej przystaje do mówienia Ojcze nasz wspak, żeby zniknęły kurzajki, niż do tego, co przywykłam uważać za, z braku innego słowa, ortodoksyjną religię katolicką. To "rozkazuję siedmiokrotnie" - to jak jakieś formułki magiczne, a nie modlitwa. Z kolei to przejmowanie władzy nad przekleństwem nieprawego poczęcia to jak jakaś krzyżówka egzorcyzmów z coachowską nowomową. Dziwne to jest mocno.
        • woman_in_love Re: "Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i 16.06.20, 21:46
          No wiesz, księża są różni. Jedni zabawiają się na Dominikanie, inni podżegają w Ruandzie, jeszcze inni piszą rozpaczliwe listy do Watykanu że wcale nie ukrywali, są tacy co wierzą w egzorcyzmy, albo tacy co bękartowi chrztu nie dadzą, a inni każą z tego powodu odmawiać modlitwy. Każdy ma jakiegoś konika czy tam innego bzika. Natomiast jakoś do dramatiki i jej hmm hmmmm mi to tak wspaniale pasuje, że aż żal nie wklejać. No po prostu to genialnie pasuje.
        • stephanie.plum Re: "Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i 16.06.20, 23:10
          podpisuję się!

ta "modlitwa" jest jakaś mocno skrzywiona w stronę magii, a mając dwóch teologów w rodzinie, wiem, że u nas katolików to zupełnie nie tak.

wystarczy poczytać Biblię, tam są piękne teksty o Bogu "miłośniku życia", a to, że "grzechy rodziców" miałyby obciążać dziecko, głosili faryzeusze, Jezus nic sobie z tego nie robił.
      • prezent_urodzinowy Re: "Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i 16.06.20, 23:28
        Ależ to wcale nie jest jakiś stricte katolicki ani nawet chrześcijański wymysł. Poczytajcie sobie o mamzerach - nie wolno im poślubić "prawego" żyda, tylko innego mamzera lub konwertytę.
        Ale krytyka judaizmu to antysemityzm, natomiast po katolikach można śmiało jechać.... (nie, nie jestem chrześcijanką, po prostu wkurza mnie to).
    • kebabbathehutt Re: "Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i Gom 17.06.20, 10:29
      Moim zdaniem prawo boze nie istnieje, bo bog nie istnieje.
      I co teraz, drogie Bravo?
      Do tego człowiek nie wybiera swojej seksualności tylko taki zwyczajnie sie rodzi. Wiec jesli ktos wierzy w boga, i w to, ze ludzie sa przez boga stworzeni, to chyba powinien takze wierzyc, ze bog nie ma nic przeciwko gejom? No, ale gdzie ja logiki szukam... Albo moze ludziom do lozek nie zaglądać, ale wiadomo, kosciol katolicki bardzo lubi. A to, ze wśród księży jest dużo osob, które nie sa heteroseksualne, to juz zupelnie wyparli ze świadomości. 🤦🏻‍♀️
      Czasem mysle, ze moze dobrze by bylo gdyby bog istniał, bo wielu 'zagorzałych' katolików i wielu księży by sie ładnie smażylo w piekle za nienawiść, ktora szerzą. Im nie chodzi o religie czy prawo boze, im chodzi o władze, kontrole nad innymi i o to, zeby mogli sami o sobie lepiej sie poczuć jesli stworzą w swoich umysłach kogos, kto ich zdaniem jest gorszy od nich. Bardzo to wszystko smutne jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka