Dodaj do ulubionych

Po debacie: ocena kandydatów na prezydenta

19.06.20, 19:46
Jakie jest wasze zdanie po debacie? Jak oceniacie poszczególnych kandydatów?
Kto dobrze wypadł a kto nie?
ja w kolejności alfabetycznej

Biedroń - wypadł blado, jakoś smutno, zabrakło mu nawet dumy, tylko przebijał jakiś smutek i poczucie klęski
Bosak - wypadł zaskakująco dobrze, widać, że inteligentny typ, choć nie jestem kucem, to mam wrażenie, że zyskuje i ma potencjał, trochę widać tapety na twarzy - może trądzik młodzieńczy? smile
Duda - wypadł całkiem nieźle, spokojny, opanowany, odpowiadał na pytania i na temat, nie dał się sprowokować, umiał wbić szpilę, no może się pojawić zarzut, że znał pytania wcześniej czy że mogły być ułożone pod niego
Hołownia - lepiej niż Trzaskowski, ale wg mnie też za mało na temat w odpowiedziach, choć ma swoje poglądy - to na plus. Jeśli już opozycja chce mieć prezydenta, to lepiej żeby poparła niego a nie Trzaska, który sprawia wrażenie beznadziejnej wydmuszki czy chorągiewki na wietrze
Jakubiak - nie najgorzej, ale chaos w wypowiedziach - powinien wg mnie przekazać poparcie Bosakowi
Kosiniak-Kamysz - za bardzo spięty, agresywny, mam wrażenie, że krzyczy jak jakiś żołnierz, trochę miał racji, że pytania są bez sensu, ale odpowiadał na nie tylko częściowo, nie wykorzystał tego, że jest lekarzem
Piotrowski - ładna prezencja i ładnie mówił, ale za bardzo wyznaniowo wg mnie, jakby kierował się do skrajnych katolików
Tanajno - ładnie zaczął, że słaba polityka zagraniczna PL, ale potem to już dalej chaos, oszołom
Trzaskowski - jedyny jego plus to ładne ubranie i płynna wypowiedź do kamery, nie odpowiedział na żadne (!) pytanie, czuję po tej debacie, że jest ściemniaczem na ładne oczka
Witkowski - nie lubię komuny, ale fajnie wypadł, lepiej niż Biedroń, części osób by podpasował
Żółtek - oszołom, chaos w wypowiedziach

Kogoś zapomniałem?

Zawiedziony jestem tematyką - LGBT, uchodźcy, religia w szkole to nie są chyba najważniejsze teraz tematy i zabrakło tematów gospodarczych i walki z koroną nie na zasadzie pytania o szczepionkę, której jeszcze nie ma.

A wy co sądzicie, jak oceniacie?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka