Dodaj do ulubionych

Dr adwokat od Ryśka

21.06.20, 22:50
Ponieważ tamten wątek się popsuł i niektórym mogło umknąć, polecam filmiki na stronie tej gwiazdy palestry:

adwokatzielinko.pl/pomowienie-o-pedofilie/
Nie da się opowiedzieć, musicie obejrzeć całość. To jest chyba zaginiona siostra tej fotografki co tańczy z córką.
Obserwuj wątek
  • gama2003 Re: Dr adwokat od Ryśka 21.06.20, 23:03
   Nie wiem czy jestem jedyna, ale czekałam, aż pani zmieni układ nóg wzorem Sharon Stone.
   Jestem porażona. Choć uważam, że o prawie do nieprawników powinno się mówić głośno, wyraźnie i prostymi słowy.
   Puszczanie oczka jest obrzydliwe. Niepotrzebne.
  • fragile_f Re: Dr adwokat od Ryśka 21.06.20, 23:06
   "DEKLARACJA RZYMSKA
   Na zakończenie audiencji uczestnicy kongresu wręczyli papieżowi przygotowany wspólnie dokument, nazwany Deklaracją Rzymską (Dichiarazione di Roma). Deklaracja, składająca się z trzynastu punktów, została podpisana przez wszystkich uczestników tej jakże ważnej konferencji naukowej. W dokumencie potwierdzono zaangażowanie sygnatariuszy na rzecz ochrony nieletnich i wystosowano apel do władz politycznych, religijnych, technologicznych i samorządowych, aby zostały podjęte szybkie i skuteczne działania w walce ze strasznymi przestępstwami seksualnymi, których ofiarami są niewinne dzieci."

   Coż za wspaniała wiadomość, Sekielscy nie są już potrzebni.
   • mary_lu Re: Dr adwokat od Ryśka 21.06.20, 23:41
    Błąd, wcale nie wiećej, tylko są bardziej szokujące i zapamiętywane. Chyba nie sądzisz, że takich gwiazd z warkoczykiem i w miniówce będzie wiećej wśród prawniczek niż wśród fryzjerek.
    • mirelka1 Re: Dr adwokat od Ryśka 21.06.20, 23:51
     Przyznam, że ja raz też natknęłam się na taką dziwaczną panią adwokat. Parę lat temu zeznawałam wraz z sąsiadami jako świadek w sprawie głośnej imprezy, która odbywała się u nas w bloku. Siedzimy na korytarzu, czekamy a tu nagle wkracza mecenas oskarżonego- wysoka ( ok. 180 cm wzrostu), otyła blondyna, cała w lokach, wymalowana jak na bal sylwestrowy, ubrana w czarne, króciutkie szorty, czarne rajstopy ze szwem, szpilki i obcisłą bluzkę w panterkę. Caly korytarz zamarł i wpatrywał się w to zjawisko, sąsiad nawet podejrzewał, że w sąsiedniej sali planowana jest jakaś rozprawa z udziałem prostytutkibig_grin
     • tiszantul Re: Dr adwokat od Ryśka 22.06.20, 00:26
      "sąsiad nawet podejrzewał, że w sąsiedniej sali planowana jest jakaś rozprawa z udziałem prostytutki"

      To już nie można wyrażać swojej bogatej osobowości ubiorem? Wydaje mi się, ze w oparciu o wartości europejskie panią można tylko pochwalić za ekspresję swojego ja, a już na pewno nie piętnować opartymi na uprzedzeniach skojarzeniami z prostytucją. Myślałem, ze jestem na postępowym forum. Tyle osób tu pisało, że kocha wolność
     • tiszantul Re: Dr adwokat od Ryśka 22.06.20, 00:29
      "Caly korytarz zamarł i wpatrywał się w to zjawisko, sąsiad nawet podejrzewał, że w sąsiedniej sali planowana jest jakaś rozprawa z udziałem prostytutki"

      Skąd wiesz, ze pani jest heteroseksualistką? A napisanie czegoś podobnego o osobie LGBT to mowa nienawiści, na Zachodzie przestępstwo
  • przepio Re: Dr adwokat od Ryśka 22.06.20, 11:30
   Ona mówi o ważnych sprawach, tym bardziej, że wiem jak łatwo rzucić na kogoś takie podejrzenie i jak trudno potem, już po oczyszczeniu z zarzutów, wrócić do życia. Ale to jak pani to przedstawia wola o pomstę do nieba.
   • sumire Re: Dr adwokat od Ryśka 22.06.20, 11:39
    Ona chyba nie wpadła na to, że swoimi opowiastkami robi krecią robotę ludziom, którzy mogli naprawdę zostać niesłusznie oskarżeni. Acz podejrzewam, że też nie do takich jest skierowana jej oferta.
    • asia.sthm Re: Dr adwokat od Ryśka 22.06.20, 12:51
     > Acz podejrzewam, że też nie do takich jest skierowana jej oferta.

     Tez tak uwazam. Kobieta ewidentnie chce przyciagnac tych winnych sugerujac swoje nadprzyrodzone umiejetnosci wyciagniecia ich z bagna, za duze pieniadze oczywiscie - nie przyjmuje zaplaty w naturze.

     cyt, z jej strony:
     Gotówka lub przelew. Płatności w ratach? W wyjątkowych sytuacjach na to przystajemy, ale niechętnie. Płatność po tzw. wygranej w ogóle nie wchodzi w grę. Natomiast po wygranej chętnie przyjmujemy premie!
  • renia266 Re: Dr adwokat od Ryśka 22.06.20, 11:56
   Strona jest obrzydliwa.
   Niemniej jednak znam przypadek pomówienia o pedofile pomiędzy rozchodzącymi się małżonkami.
   Niczego nie udowodniono, a pomawajaca kobietę skazano na bezwzględną karę wiezienia ( za uszkodzenie dziecka mające sugerować gwał ojca). Ale to jednak rzadkość, tak przynajmniej przypuszczam.
   • lauren6 Re: Dr adwokat od Ryśka 22.06.20, 13:10
    Tez znam przypadek pomówienia o pedofilię pomiędzy rozwodzącymi się małżonkami, ale to ojciec oskarżył matkę. Sąd matkę uniewinnił i otrzymała prawa do dzieci. Ojciec miał przechlapane.
    Cała część przesłuchania była obrzydliwa, ale przecież sądy nie są głupie i wiedzą, że oskarżenie o pedofilię to jakby stały repertuar w wykonaniu mściwych ex małżonków. Nie wierzę, że kilkuletnie kary więzienia są orzekane względem niewinnych ojców.

    Wg mnie to puszczenie oka jest wyraźnym sygnałem dla koneserów lolitek, a nie niesłusznie posądzonych ojców.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka