Dodaj do ulubionych

Pytanie o loty samotem

22.06.20, 19:31
Napiszcie mi proszę, czy już się lata, i jakie są zmiany, sprzedają wszystkie miejsca w samolotach, maseczki konieczne? Tak z własnych doświadczeń. Dzięki z góry.
Obserwuj wątek
    • thank_you Re: Pytanie o loty samotem 22.06.20, 19:39
      Nie sprzedają wszystkich miejsc, maseczki konieczne juz przy drzwiach na lotnisko - SG sprawdza, czy masz kartę pokładowa.
      Tydzien temu leciałam Boeingiem 737 a ze mną w jedna stronę.... moze 30 osob? Nie dziwie sie, ze Lot upada.
    • chococaffe Re: Pytanie o loty samotem 22.06.20, 19:57
      Wiele linii nie wznowiło jeszcze lotów, dopiero układają rozkład, w lipcu będzie więcej informacji.

Na razie wiadomo to co linie piszą na stronach (np obowiązkowe maseczki itd) - weź pod uwagę, że każda linia może mieć wlasne zasady.
    • po-trafie Re: Pytanie o loty samotem 22.06.20, 21:56
      Lecialam 3 dni temu, Lufthansa - jeden wewnatrz niemo’iec, jeden miedzykontynentalny. Maseczki wszedzie, ale noszone lekcewazaco. Wszystkie mieksca na obydwu lotach wyprzedane, gorace posilki podawane. Ludzie w samolocie zdejmuja maski do picia, jeszrnia, gadania, bo niewygodnie itp. Jedno co to lotniska puste, 99% sklepow zamkniete, w kazdym terminalu zdaje sie jrdna kawiarnia dzialac i tyle.
    • norra.a Re: Pytanie o loty samotem 23.06.20, 09:35
      Mnie najbardziej zaskoczylo przy lataniu teraz to ze wymagaja paszportu przy odprawie, zwykle podrozuje tylko z dowodem osobisty, wiec za pierwszym razem sie mocno zdziwilam, szczesliwie mialam tez paszport. Lecialam juz Lufthansa, Air Baltic, SASem i Wideroe, wszedzie zapchane, wszedzie problemy z kateringiem, w SASie nie bylo zwykle darmowej kawy i herbaty mozna bylo kupic jedynie wode w butelce, jedynie w business klasie Air Baltic wszystko po staremu, cieply posilek, obsluga super, nawet maseczki i chusteczki antybakteryjne darmowe dla wszystkich pasazerow. Dla odmiany SAS bez maseczki zastrzega sobie mozliwosc odmowy przyjecia na poklad. Nie ma wiec co narzekac na LOT, bo latanie teraz to chaos i wyzwanie dla wszystkich linii.
      • chococaffe Re: Pytanie o loty samotem 23.06.20, 09:48
        Ciekawa jestem czy linie informują o konieczności posiadania paszportu. Nie kojarzę szczegółów, ale niektóre linie i wcześniej wymagały paszportów do Hiszpanii (dlaczego????), ale to na stronie zawsze była informacja, bardzo widoczna.
    • bo_jestem_jedna Re: Pytanie o loty samotem 23.06.20, 14:22
      Nie wiem kto normalny ma nadzieje, ze linie lotnicze utrzymaja dystans miedzy pasazerami. Zbyt droga to opcja niestety.
      Natomiast to, ze ludzie zdejmuja maseczki podczas wielogodzinnej podrozy jest oczywiste i nie spodziewam sie czegos innego. Jedyne co mozna oczekiwac na dluzsza mete to nie wpuszczania na poklad ludzi wizualnie chorych (tacy najwiecej rozsiewaja), i zwiekszenia higieny zarowno w przestrzeni publicznej jak i osobistej kazdego z nas. Wszystko inne jest .... na chwile.
    • minerallna Re: Pytanie o loty samotem 23.06.20, 15:32
      Leciałam 2 tygodnie temu, lot krajowy. Rozdali tylko wodę w butelkach i chusteczki odkażające. Toaleta z przodu tylko dla personelu, z tyłu dla pasażerów. Nie noszę maseczki i tylko przy wejściu na lotnisko poproszono mnie żebym założyła, później nikogo to już nie interesowało. Cały czas byłam bez.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka