Dodaj do ulubionych

Jej mąż mnie opieprzył- za co?

26.06.20, 16:45
Napisałem Wam tutaj, ze swego czasu napisałem do dziewczyny którą poznałem na imprezie. Mail był romantyczny, ale wy stwierdziłyście, że nie potrzebnie go wysłałem, więc napisałem drugiego z zaproszeniem na kawę. I po tym drugim odpisał mi z jej konta jej mąż, który wydalił z siebie treść, że oni sobie nie zyczą podobnych maili, mam nie niepokoić Ani, bo Ania się czuje zdenerwowana itp.Odpisałem mu, że chyba się pomylił i ja nie chcę zrobić krzywdy Ani a on do mnie ze stekiem bluzgów, że chory jestem i leczyć się mam.
Czy ona sama nie umiała do mnie napisać, tylko musiała jakiegoś osiłłka męża nasyłać?
Obserwuj wątek
    • etata Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 16:56
      "Czy ona sama nie umiała do mnie napisać, tylko musiała jakiegoś osiłłka męża nasyłać?"

A czy oni wiedzą, gdzie mieszkasz? Czy możesz oczekiwać wizyty męża? Pytam, bo on mi nie wygląda na delikatnego człowieka.
      • jozef.barcian Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 16:58
        etata napisał:

> "Czy ona sama nie umiała do mnie napisać, tylko musiała jakiegoś osiłłka męża n
        > asyłać?"
        >
        > A czy oni wiedzą, gdzie mieszkasz? Czy możesz oczekiwać wizyty męża? Pytam, bo
        > on mi nie wygląda na delikatnego człowieka.

A z dziwne, bo ona delikatna i kulturalna a on zwykły buc, nie wiem czy wiedzą, ja jej podałem tylko dzielnicę w rozmowie.
        • filizanka_czarnej_kawy Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 17:16
          Tak po namyśle, to w sumie skąd miałeś adres do Ani, Ania Ci dała? Dla mnie cala historia jest dziwna, bo albo Ania na imprezie zapomniała, że ma męża, albo Tobie się coś za duzo wydawało 🤗 Reakcja męża, w sensie że w ogóle napisał, ciut żenująca i śmieszna. Na miejscu Ani grzecznie bym Ci podziękowała i jesli nie byłabym zainteresowana podtrzymaniem znajomości z Tobą - równie grzecznie i krótko bym to przekazała. Tyle i aż tyle, ale cała historia i wymienione 3 osoby troszkę jak z przedszkola 😀
    • umi Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 16:59
      Hyhy.. Wiem, ze jestes trollem, bo normalny czlowiek nie bylby taki glupi... i w sumie lepiej troll niz psychopata szukajacy po internetach. Ale gdybys jednak byl realna osoba z jakas dysfunkcja to wskaze przyczyne problemu:
      Napisales do mezatki i uwazasz, ze jest nieromantyczna, bo nie chce zdradzac meza??? o.O
    • miodowenewsy Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 18:11
      Może przenieśmy się na na forum etata czy mężczyzna i tam pogadamy spódniczkach, makijażach, o wrednych typach i o tym jak pięknie pachną fiołki.
      Odpowiadając nawet prześmiewczo takim wrrr no nie , nie użyję zwrotu, zachęcamy do dalszej aktywności takiego typa jak ten.
      Ignorancja jest najlepszą metodą pozbycia się wszelakich incelow, zboczeńców bawiących się naszym kosztem.
      Jeszcze chwila i zdominują to nasze fajne forum.
      • jozef.barcian Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 19:37
        miodowenewsy napisała:

> Może przenieśmy się na na forum etata czy mężczyzna i tam pogadamy spódniczkac
        > h, makijażach, o wrednych typach i o tym jak pięknie pachną fiołki.
        > Odpowiadając nawet prześmiewczo takim wrrr no nie , nie użyję zwrotu, zachęcam
        > y do dalszej aktywności takiego typa jak ten.
        > Ignorancja jest najlepszą metodą pozbycia się wszelakich incelow, zboczeńców ba
        > wiących się naszym kosztem.
        > Jeszcze chwila i zdominują to nasze fajne forum.

Ty nieuku, zapoznaj się ze slownikiem najpierw i doucz się co znaczy " ignorancja". Bo na pewno nie znaczy " olewania" czy " ignorowania"DDDD
    • po-trafie Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 19:15
      Trol trolem, a ja opisze dokladnie.

Otoz: sa normy, reguly i zwyczaje w interakcjach spolecznych. Droga ku blizszemu poznaniu dwoch osob, jest zazwyczaj taka, ze sie najpierw zapoznajesz, potem sprawdzasz czy druga strona ma ochote na poglebianie znajomosci, a potem ja pogebiasz.
      Czyli w praktyce:
      - najpierw sie sobie przestawiacie, zagajacie, wpadacie na siebie w autobusie czy tam w pracy = jestescie zapoznani znacie powiedzmy swoje imie;
      - po czym sprawdzacie, czy na tym sie znajomosc konczy, czy moze widzicie cos dalej. To jest etap w ktorym np pyta sie kogos/daje sie komus dane kontaktowe jak numer telefonu albo email; to jest etap w ktorym mowi sie "a moze poszlibysmy kiedys na kawe". Moze byc tez niewerbalne: ktos cie chwyta za reke, a ty jej nie zabierasz, ktos dosc blisko ciebie staje a ty sie nie odsuwasz, ktos ci kladzie dlon na plecach albo ramieniu. Nie molestowanie, ale sprawdzanie, czy chcecie sie zblizyc;
      - jesli etap drugi wskazuje ze wasze checi co do zaciesniania znajomosci sa wzajemne, to przechodzicie to akcji wlasciwej. Spotykacie sie, calujecie, prawicie komplementy.

Ty zupelnie zignorowales etap drugi. W zaden sposob nie sprawdziles, czy druga osoba jest toba jakkolwiek zainteresowana, w tym nie sprawdziles czy jest wolna. Jesli nie udalo sie tego zrobic osobiscie, to mozna bylo sprawdzic wsrod wspolnych znajomych, pytajac dyskretnie.
      Albo ostatniecznie wyslac wiadomosc na FB (JEDNA!! jedna nie 3) i zaproponowac kawe. albo spytac jak tam po imprezie, i zobaczyc czy bedzie odpowiedz.

A ty sie pchasz z jakimis deklaracjami, bez zadnej zachety. Polamales konwenanse i zasady spoleczne bez zadnej zachety. To tak jakby ktos raz widziany podszedl do ciebie, wzial twoj plecak, otworzyl, znalazl portfel i zaczal go przegladac. To jest moment na silne werbalne reakcje. Musiala wiec nasylac, w samoobronie. Kumasz?
    • mikamyka Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 19:20
      Nie idź na zwarcie, przecież będziesz za niedługo ojczymem i chcesz jakoś sobie ułożyć kontakt z w krotce już jej exem.
      I koniecznie odnajdź jego konto na facebooku. Zaproś do znajomych i zacznij do niego pisać.Napisz mu coś co go ulagodzi, np. że on pewnie też ładnie pachnie.
    • saszanasza Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 26.06.20, 19:26
      jozef.barcian napisał:

> Odpisa
      > łem mu, że chyba się pomylił i ja nie chcę zrobić krzywdy Ani a on do mnie ze s
      > tekiem bluzgów, że chory jestem i leczyć się mam.
      > Czy ona sama nie umiała do mnie napisać, tylko musiała jakiegoś osiłłka męża na
      > syłać?

jesteś chory i powinieneś się leczyć, i nie, najwyraźniej nie mogła sama odpisać a ten osiłek to jej mąż
    • szalona-matematyczka Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 27.06.20, 20:38
      Nie przejmuj sie. Ona cie pozada, tylko udaje, ze ci sie opiera, bo nie chce wyjsc na dziwe. Na pewno ona mysli o tobie dnie i noce, szczegolnie po tych romantycznych wersach. Kazda by tesknila za takim ogierem. Zrob tak: napisz jej jakis romantyczny wiersz. Ale taki wlasnej roboty jak Izabel Marcinkiewicz. Wyslij tej kobiecie ten wiersz i koniecznie, ale to koniecznie, podaj swoj adres zamieszkania (by wiedziala gdzie cie wieczorem odwiedzic, prawda?), adres miejsca pracy (by wiedziala zes nie tylko romantycznym ogierem jestes, ale i pracowitym) i swoje zdjecie (by mogla do niego wzdychac...). Na pewno ona juz pakuje walizki i niedlugo stanie u progu twoich drzwi. P.S. Gdyby ten nieokrzesany imbeccccyl zwany mezem jednak stanal u twoich drzwi przed twoja wybranka, to sprobuj mu wytlumaczyc, ze to ty jestes ogierem+geniuszem+romantykiem i najrozsadniej bedzie gdy on sie wycofa i nie bedzie stawac na prueszkodzie waszemu szczesciu. Aha, koniecznie nagrywaj te romantyczne chwile. Mamy teraz na emamie funkcje dodawania zdjec i filmikow. Zycze wkrotce romantycznego slubu i narodzin pierwszego potomka. MAsz juz wybrane imie?💞
    • szalona-matematyczka Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 27.06.20, 20:39
      Nie przejmuj sie. Ona cie pozada, tylko udaje, ze ci sie opiera, bo nie chce wyjsc na dziwe. Na pewno ona mysli o tobie dnie i noce, szczegolnie po tych romantycznych wersach. Kazda by tesknila za takim ogierem. Zrob tak: napisz jej jakis romantyczny wiersz. Ale taki wlasnej roboty jak Izabel Marcinkiewicz. Wyslij tej kobiecie ten wiersz i koniecznie, ale to koniecznie, podaj swoj adres zamieszkania (by wiedziala gdzie cie wieczorem odwiedzic, prawda?), adres miejsca pracy (by wiedziala zes nie tylko romantycznym ogierem jestes, ale i pracowitym) i swoje zdjecie (by mogla do niego wzdychac...). Na pewno ona juz pakuje walizki i niedlugo stanie u progu twoich drzwi. P.S. Gdyby ten nieokrzesany imbeccccyl zwany mezem jednak stanal u twoich drzwi przed twoja wybranka, to sprobuj mu wytlumaczyc, ze to ty jestes ogierem+geniuszem+romantykiem i najrozsadniej bedzie gdy on sie wycofa i nie bedzie stawac na prueszkodzie waszemu szczesciu. Aha, koniecznie nagrywaj te romantyczne chwile. Mamy teraz na emamie funkcje dodawania zdjec i filmikow. Zycze wkrotce romantycznego slubu i narodzin pierwszego potomka. MAsz juz wybrane imie?💞
    • szalona-matematyczka Re: Jej mąż mnie opieprzył- za co? 27.06.20, 20:39

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka