Dodaj do ulubionych

hipotetyczna debata w TVP

01.07.20, 20:50
Czy uważacie, że w debacie w stylu TVP (tzn. nieprzyjazne środowisko, Duda zna pytania, prowadzący atakuje tylko Trzaskowskiego, brak obecności osób towarzyszących ze sztabu itp.) Trzaskowski powinien wystąpić?
Bo ja uważam, że tak. Uważam, że to niepowtarzalna okazja, żeby się zaprezentował z dobrej strony w TVP, drugiej szansy nie będzie, a są w Polsce ludzie, do których dociera tylko TVP i ogłoszenia parafialne. Duda aktorem nie jest, jak widzieliśmy w 1. debacie wcale tak rewelacyjnie nie odpowiadał mając przygotowane odpowiedzi na pytania.
Już nie wspominam, że to by była historyczna debata, którą potem wałkowałyby kolejne pokolenia adeptów politologii i dziennikarstwa. No żal, że może się nie odbyćsad
A wy doradziłybyście Trzaskowskiemu udział?
Obserwuj wątek
  • agonyaunt Re: hipotetyczna debata w TVP 01.07.20, 21:14
   Doradziłabym Trzaskowskiemu wypowiadanie się o debacie cytatami z Dudy, tylko z zamienionymi nazwiskami i nazwami stacji. "Duda zasłania się TVP" itd.

   I jeśli to ma wyglądać jak ostatnio, to szkoda czasu. Udział tak, o ile sztaby uzgodnią formułę i dopuszczą pytania od dziennikarzy z innych mediów, bez ustawek (albo jak już, to z takimi pod każdego, żeby obaj mieli równe szanse).

   A tak zupełnie prywatnie to bym chciała zobaczyć coś w formie wielkiego teleturnieju, gdzie obaj musieliby odpowiedzieć merytorycznie na kilka pytań z WOS-u, prawa, ekonomii, polityki zagranicznej i innych rzeczy, które prezydent powinien mieć w małym palcu. I jak w 1 z 10, jak nie odpowiesz na dwa pierwsze pytania, to odpadasz (i tracisz prawo startu w wyborach). Tylko to powinno być przed pierwszą rundąsmile

  • ninanos Re: hipotetyczna debata w TVP 02.07.20, 08:40
   Nie nie powinien, tak jak duda nie powinien iść do tvn, kandydaci nie powinni chować się pod spódnice matki stacji, tylko wystąpić na neutralnym gruncie.
   Dobrą propozycje uczciwej walki zaproponował polsat

   www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-06-30/propozycja-telewizji-polsat-ws-debaty-przed-ii-tura-wyborow-prezydenckich/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka