Dodaj do ulubionych

Hybryda - grube paznokcie 馃槙

02.07.20, 22:42
Czy da si臋 tak pomalowa膰 hybryd膮 偶eby paznokcie nie by艂y z tak膮 grub膮 warstw膮 lakieru?
Rzadko maluj臋 i nie lubi臋 takich "grubych" paznokci.

A w og贸le s膮 jakie艣 szko艂y,tricki 偶eby samodzielnie 艂adnie pomalowa膰 paznokcie zwyk艂ym lakierem? Mam problem 偶eby dok艂adnie dojecha膰 do sk贸rek 馃槙
Obserwuj w膮tek
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Hybryda - grube paznokcie 馃槙 02.07.20, 22:54
      Popatrz ile zajmuje malowanie paznokci u kosmetyczki. Czy艣ci p艂ytk臋, obcina/podwa偶a sk贸rki, dok艂adnie opi艂owuje i dopiero dok艂adnie maluje.
      Raz, drugi, utwardzacz, i ten preparat do szybszego wysychania.
      Jak si臋 przy艂o偶ysz tak samo jak kosmetyczka to na pewno sobie poradzisz.
      A dojechanie do "sk贸rek" w domowym zaciszu to w 70% zas艂uga p臋dzelka od lakieru.
    • ga-ti Re: Hybryda - grube paznokcie 馃槙 03.07.20, 00:16
      Na hybrydzie si臋 nie znam. U innych rzadko kiedy mi si臋 podoba. Przera偶aj膮 mnie takie grube wa艂ki sk贸ry powsta艂e chyba po odsuni臋ciu sk贸rek (?).
      Je艣li chcesz normalnym lakierem to najpierw nakremuj paznokcie i poodsuwaj sk贸rki. 膯wicz na jasnych lakierach, nawet je艣li zahaczysz o sk贸rk臋 nie b臋dzie to tak widoczne. Nie doje偶d偶aj do samiusie艅kich ko艅c贸w, bok贸w. I tak, jak pisze Kryzys, trzeba przetestowa膰 r贸偶ne p臋dzelki, jedne s膮 sp艂aszczone, inne okr膮g艂e, maj膮 r贸偶nie przyci臋te ko艅c贸wki. Dobierz sw贸j ulubiony smile I miejsce wygodne sobie znajd藕 i czas, 偶eby si臋 nie stresowa膰, 偶e trzeba guziki w bluzce zapina膰, a Tobie jeszcze lakier nie wysech艂. wink
    • bei Re: Hybryda - grube paznokcie 馃槙 03.07.20, 08:03
      鈥氣瀖oja鈥 kosmetyczka k艂adzie hybryd臋 b cieniutk膮 warstw膮.
      Gdy robi臋 sama w domu, to k艂ad臋 tylko od偶ywk臋 albo bezbarwny lakier (pod lakier kolorowy) na to lakier, utwardzacz i pod lamp臋- trzyma ok 8 dni i nie wygl膮da grubo a bardzo 艂atwo Jest zmy膰 te warstwy. Efekt spektakularny.
    • princy-mincy Re: Hybryda - grube paznokcie 馃槙 03.07.20, 08:27
      Da sie, ale musi to zrobic dobra kosmetyczka. Moja znajoma czesto robi hybryde u takich dziewczyn z wysp w CH i wlasnie one celuja w grubych warstawach (nie wszystkie). Jak zrobi u dobrej kosmetyczki to wyglada to lepiej.
      Ja chodze tylko do jednej na hybrydy (rzadko bo rzadko) i wlasnie ona robi dosc cienko.
    • araceli Re: Hybryda - grube paznokcie 馃槙 03.07.20, 08:31
      Hybryda sama z siebie jest tak cienka jak zwyk艂y lakier - 'grubo艣膰' w salonie nadaje jej budowanie p艂ytki 偶elem, 偶eby uzyska膰 okre艣lony kszta艂t i wyr贸wna膰 paznokcie.

Malowanie to kwestia wprawy im cz臋艣ciej to robisz tym idzie lepiej. Z trik贸w to mo偶esz wzi膮膰 cieniutki (w miar臋 sztywny) p臋dzelek do zdobie艅 - dojedziesz nim bli偶ej sk贸rek.
      • 35wcieniu Re: Hybryda - grube paznokcie 馃槙 03.07.20, 09:05
        Niekt贸rzy po prostu maj膮 tendencj臋 do walenia grubych warstw. Przy normalnym lakierze by tak nie mog艂y bo by w 偶yciu nie wysch艂o, a w hybrydzie i tak si臋 utwardzi, wi臋c wal膮 ile wlezie i dlatego cz臋sto to tak wygl膮da.

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka