Dodaj do ulubionych

USC i notariusze ciekawostka

03.07.20, 14:08
Taka ciekawa sytuacja może ktoś z mediów tym się zainteresuje...Urzędnicy w Usc Srodmiescie w stolicy dalej nie wrócili do przyjmowania interesantów. Jest rejestracja zgonów czy urodzin a reszta wydziałów korespondencyjnie. Twierdzą ze nie mają warunków. Wobec czego zyczą sobie do zmiana nazwiska np trzeba podpis poswiadczyć przed notariuszem i wolę dziecka pow 13r też i wysłać poleconym. I tutaj zaczęły się schody..
Notariusze odmówili twierdząc ze dziecko nie ma 18 lat i nie ma mozliwości czynności cywilno prawnych i wole dziecka poswiadcza się przed kierownikiem Usc.
Ja na to ze oni nie przyjmują interesantów.
Kilka telegonów i biur notarialnych odmawia. Wreszcie ktoś polecił jakieś biuro nie szanujące się co poswiadczyło podpis dziecka. Wyprawa na 2 koniec Wawki.
Pytanie czemu urzędnicy rządają rzeczy niemozliwych i czemu nadal nie przyjmują intetesantów i biorą kasę a my musimy płacić notariuszom za coś co już opłacamy urzędnikom w podatkach?? Czy notariusze 8 ekspedientki mogą pracować a urzędnicy Usc Andersa dalej plażują?? O co biega..może warto nagłośnić..
Przyjmowanie interesantów to ich praca. Jeśli płacić notariuszowi to moze niech notariusze całkiem przejmą obowiązki Usc.

Obserwuj wątek
      • karen_ann Re: USC i notariusze ciekawostka 03.07.20, 15:56
        Nie wiem do czego pijesz. Wiem ze nirktore urzędy pracują a ten nie. Dzwoniłam to wysyarczy. Moze wiesz więcej i już na Andersa zaczną za tydzień przyjmować interesantów. Masz taki styl pisania ze nie wiadomo o co ci chodzi sle wazne zeby zmieszać piszącego. Nie ma to jak emama. Przyjdz a ematki ci dokopią zawsze forum pełne jadu
      • lily_evans11 Re: USC i notariusze ciekawostka 05.07.20, 10:59
        U mnie w Szczecinie tez nie przyjmują interesantów. I np wnioski na wymianę dowodu odbiera pan strażnik w kopercie. Jak powiedział, on dziennie odbiera dokumenty od nawet 1000 ludzi i dlatego prosi wszystkich jednak o maseczki.
        Ciekawe, w czym pan strażnik gorszy od pań urzędniczek...
        Ju pomijam, że potem całą kolomyja od nowa, żeby ten dowód odebrać - a tak to człowiek miał od razu nadany numer i sprawdzał w systemie, czy już może iść oo dowód.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka