Dodaj do ulubionych

Kociary- żal post- jak tak można zrobić?

07.07.20, 14:36
Dziewczyny, krew mnie zalewa. ale musze sobie ulżyć..
Mam od kilku lat kotkę ( wychodzącą, wysterylizowaną- mieszkam prawie na wsi). Rok temu przybłąkała się do nas inna chuda kotka, zlitowałam się, nakarmiłam. Zrobiłam rozpoznanie płci- nie znam się, ustaliłam wtedy , że to kocur. Nie poszłam do weterynarza, bo ona tylko dokarmiana była, myślam najpierw że się zgubiła, zimą pozwoliłam jej jednak spac w kotłowni. No i kocur nagle się okocił, tak więc wiosna miałam trzy kotki. Wiem mój bląd, trzeba było do weterynarza z nia pójść itd. Teraz błąd naprawie...sterylizacja itp.. ale ja nie tym. Małe kotki wydałam 3 tygodnie temu na OLX, dwa rude jeden czarny różnym właścicielom I słuchajcie wczoraj znalazłam czarnego małego kotka- gdzie?? we własnym śmietniku!!! Chorego z zaropionymi oczami. Napisałam do gościa któremu wydałam czarnego kotka, zaprzeczył, że to on go zwrócił, ale na moją wyraźną prośbę wysłania zdjęcia kotka u siebie w domu- nie odpowiedział. Przecież gdybym akurat nie zajrzała do swojego śmietnika kot mógłby umrzeć. Nie mam 100 % dowodów, że to tamten facet, przyjechał z dzieckiem, wydawał się miły. Może to ktoś inny podrzucił, kot jednak wygląda identycznie tylko ciut większy, mam zdjęcia sprzed 3 tygodni i teraz . Do teraz nie mogę dojść do siebie, kotka chyba zatrzymamy, odleczymy trudno, będą trzy, ale jak tak można???
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka