Dodaj do ulubionych

w nawiązaniu do wątku bota

09.07.20, 08:49
o "szczęśliwych ludziach".

Tu mamy szczęście "zwykłego Polaka" uncertain

www.facebook.com/groups/523614928386137/permalink/762523931161901/
Obserwuj wątek
    • mdro Re: w nawiązaniu do wątku bota 09.07.20, 09:35
      Ja miałam ochotę zalinkować tego pana:
      twitter.com/omzri/status/1275056793979195398
      i spytać, która miałaby ochotę go uszczęśliwić.

Adresatką tych gestów była niepełnoletnia dziewczyna, działająca w Młodzieżowym Strajku Klimatycznym. MSK chodził na wiece wszystkich kandydatów z transparentami typu "a co z klimatem", z agresją - słowną i fizyczną - spotkał się tylko na wiecach Dudy.
    • semihora Re: w nawiązaniu do wątku bota 09.07.20, 09:39
      W niedzielę do kościółka, klęczeć pod figurą i uważać się za dobrego człowieka... Znam takie osoby. Wyżej niż rodzinę najbliższą stawiają Dudę i PiS, wrzeszczą na swoje dzieci, że są takie i owakie, bo skoro nie głosują na PiS, to na pewno na Trzaskowskiego, a Trzaskowski to zło wcielone.

Serio, niewykluczone, że bym w to nie uwierzyła, że teoretycznie zdrowy na umyśle człowiek może być takim zaślepionym potworem, ale widziałam to na własne oczy. I to nie raz, nie dwa.

Co się stało z ludźmi, że dali się tak bardzo ponieść nienawiści? I to jeszcze do urojonych wrogów...
      • hanusinamama Re: w nawiązaniu do wątku bota 09.07.20, 14:55
        Oj proszę cię moża. W niedzielę wyborczą podjechałam do rodziców mamie podrzucic leki dla babci. Wchodzę, widzę ze brat z bratową na obiedzie....zażartowałam " nas nie zaprosiliście". Na co usłysząłam od brata "dzisiaj wybory wiemy na kogo głosujesz z lewakami nie jadamy" i rechot mojego ojca...zostawiłam leki i poszłam. Oczywiscie rano tatuś klęczał twardo na mszy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka