Dodaj do ulubionych

zapowiedzi Kaczyńskiego

09.07.20, 19:40
"Miała miejsce niezwykle brutalna i bardzo daleko idąca interwencja ze strony prasy. Nie ukrywajmy tego. Niemieckiej po prostu. Ale na przyszłość musimy w ogóle zapobiec tego rodzaju sytuacjom" Kaczyński w TV Trwam

twitter.com/300polityka/status/1281265752205668353
Warto sobie wziąć to do serca i postarać się, by tych zapowiedzi nie mógł zrealizować.
Obserwuj wątek
    • 1elka26 Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 09.07.20, 20:21
     Typowe zachowania "totalnej opozycji" pomówienia i klamstwa.
     Nie zapominaj że Trzaskowski jest tylko dublerem "prawdziwej prezydent" - wybranej demokratycznie przez czlonków Platformy.

     Tak przy okazji - warto odnotowac piękny powrót do korzeni.
     Oto trzech wybitnych sekretarzy PZPR: Cimoszewicz, Miller i Belka popiera dublera Trzaskowskiego.
     PRL redivivus!!
     • snajper55 Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 01:47
      1elka26 napisał(a):

      > Tak przy okazji - warto odnotowac piękny powrót do korzeni.
      > Oto trzech wybitnych sekretarzy PZPR: Cimoszewicz, Miller i Belka popiera dub
      > lera Trzaskowskiego.
      > PRL redivivus!!

      ""Zbliżają się najważniejsze wybory od lat. Powodowany poczuciem obowiązku chciałbym przestrzec wszystkich moich Rodaków przed oddaniem w tych wyborach głosu na PiS" - pisze w liście otwartym do katolików prof. Maciej Giertych, ojciec Romana Giertycha. Tłumaczy, że zdecydował się na ten apel, bo "musi być wierny dziedzictwu Jana Pawła II"."

      dorzeczy.pl/kraj/113501/ojciec-giertycha-przestrzega-katolikow-przed-glosowaniem-na-pis-to-pewna-droga-do-zniszczenia-kosciola.html
      S.
      • taniarada No i ? 10.07.20, 13:39
       snajper55 napisał:

       > 1elka26 napisał(a):
       >
       > > Tak przy okazji - warto odnotowac piękny powrót do korzeni.
       > > Oto trzech wybitnych sekretarzy PZPR: Cimoszewicz, Miller i Belka popie
       > ra dub
       > > lera Trzaskowskiego.
       > > PRL redivivus!!
       >
       > ""Zbliżają się najważniejsze wybory od lat. Powodowany poczuciem obowiązku c
       > hciałbym przestrzec wszystkich moich Rodaków przed oddaniem w tych wyborach gło
       > su na PiS
       " - pisze w liście otwartym do katolików prof. Maciej Giertych, oj
       > ciec Romana Giertycha. Tłumaczy, że zdecydował się na ten apel, bo "musi być wi
       > erny dziedzictwu Jana Pawła II"."
       >
       >Też mi wyrocznia Giertychy .Ten młodszy to olał PO.Poszedł do Hołowni .
   • margierita Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 12:50
    Przypominam, że "dubler" to pojęcie odnoszące się do sędziow, którzy "bez żadnego trybu" zastąpili tych prawowicie wybranych do TK.
    Nie mieszaj więc pojęć Elka.

    No i nie wiedziałam, że wejście służb to "atak" smile
  • taniarada Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 09.07.20, 21:48
   Mądrość Kaczyńskiego .Kaczyński zaznaczył w Telewizji Trwam, że Prawo i Sprawiedliwość nie chce "sterować" mediami. "Nie chcemy tylko tego, żeby gdzieś poza granicami Polski zapadała decyzja: popieramy danego kandydata na prezydenta, a tego, który z danego punktu widzenia jest gorszy, czy zły po prostu niszczymy, nawet przy pomocy najbardziej haniebnych metod" - mówił polityk.
  • cichadziewuszka Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 09.07.20, 23:41
   Przeczytałam tytuł wątku i oczami wyobraźni zobaczyłam Jarosława wychodzącego wreszcie z szafy, który udaje się do proboszcza by, jak to się u nas mówi, dać na zapowiedzi, a przy okazji załatwia sprawę legalizacji związków partnerskich😉 a tu kurczę znowu manipulacje i wojenki. Byłoby pięknie w Polsce, gdyby prezes wprowadził w czyn hasło make love, not war😃
   • lodomeria Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 02:03
    A są jakieś dowody czy choćby plotki na ten rzekomy homoseksualizm Kaczyńskiego? Nazywanie każdego faceta, który nie ma żony gejem, to jednak homofobia... Może on jest po prostu aseksem, tylko w ogóle nie wie o istnieniu takiej opcji i jedyne, co mu się skojarzyło, to bycie mesjaszem...
     • lodomeria Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 11.07.20, 02:19
      Nie no, ploty to ja najróżniejsze słyszałam. Także od ludzi zaklinających się, że chodzili z nim do liceum i że był strasznie zakochany w jakiejś dziewczynie, ale matka się nie zgodziła na ślub, bo pochodzenie dziewczyny jej nie pasowało i Jarosław się zawziął, że jak nie ta, to już żadna inna wink

      Tak czy siak, uważam, że wyciąganie na siłę z szafy jest bardzo homofobiczne.
    • mdro Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 09:25
     W latach 90. chodziły ploty o nim i o Rabieju (tak, TYM Rabieju wink), byli wtedy blisko. To Rabieja miał na myśli Wałęsa, mówiąc o Kaczyńskich, że Lecha może zaprosić z żoną, a Jarosława z mężem.

     Oczywiście, jeśli to nawet prawda, to i tak jest to przeszłość, obecnie trudno JK o utrzymywanie jakichkolwiek intymnych stosunków z kimkolwiek podejrzewać.
   • taniarada Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 02:12
    cichadziewuszka napisała:

    > Przeczytałam tytuł wątku i oczami wyobraźni zobaczyłam Jarosława wychodzącego w
    > reszcie z szafy, który udaje się do proboszcza by, jak to się u nas mówi, dać n
    > a zapowiedzi, a przy okazji załatwia sprawę legalizacji związków partnerskich😉
    > a tu kurczę znowu manipulacje i wojenki. Byłoby pięknie w Polsce, gdyby prezes
    > wprowadził w czyn hasło make love, not war😃
    Czasami jak się wzruszem
    to nie chcem ale muszem.
    POwiedzieć prawdę całom:
    dwa dni wam pozostało
    POmarzyć o wygranej
    A w trzecim dniu nad ranem
    gdy wynik zobaczycie
    kwik będzie oraz wycie.
    • prawackie_trolliszcze Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 19:44
     Szkopy jeszcze nawet nie zażądały eksterytorialnej autostrady do Prus Wschodnich, a wy już gaciami trzęsiecie? To hańba. O swoje interesy trzeba walczyć i nie przejmować się, że jakaś byle Merkel strzeli focha. Jaki udział w niemieckim rynku prasowym ma kapitał zagraniczny, wiecie?
     ruch-obywatelski.com/absurdy/media-we-francji-sa-francuskie-media-w-niemczech-niemieckie-a-w-polsce-niestety-sa-glownie-zagraniczne/
     Czy niemieckie media w Polsce wspierają polskie interesy, czy niemieckie? Polski punkt widzenia, czy niemiecki? "Po co nam CPK w Baranowie, skoro jest nowe lotnisko w Berlinie?" Jeśli Polska nie wypchnie ze swojego rynku prasowego zagranicznych koncernów działających przeciwko polskim interesom i nie pozbędzie się z polityki takich ciemnych typów, jak Trzaskowski, to takich pytań będzie więcej, a wszystkie można sprowadzić do jednego - po co Polak ma zarabiać, skoro może zarobić Niemiec? Niemcy bardzo chętnie posługują się takimi jurgieltnikami, jak Tusk czy Trzaskowski, ale pogardy mają dla nich wiecej niż pieniędzy.
     Pamiętam, jak w firmie mojego przyjaciela, pojawił się manager z niemieckiej firmy kooperującej i w kuluarach namawiał głównego inżyniera, żeby przeniósł się do Niemiec i zaczął pracować dla nich. Inżynier odpowiedział żartem, że bardzo chętnie, ale dopiero wtedy, kiedy firma zostanie wykupiona przez Polaków i to on będzie tam managerem. Na to Niemiec poczerwieniał na twarzy, ze zlością rzucił "tak nigdy nie będzie" po czym odjechał i więcej go tam nie widziano. Taki stosunek do Polaków mają Niemcy. Głosujcie na Trzaskowskiego, będziecie zas... niemieckie d... podcierać.

  • taniarada Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 13:37
   Dziś na biurko Prezydenta RP trafiła ustawa z dnia 19 czerwca 2020 r. o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Nowela została już podpisana przez Andrzeja Dudę – czytamy na stronie prezydenta. Nowelizacja dotyczy emerytur kobiet z rocznika 1953. Podpisany projekt dostosowuje przepisy do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, umożliwia ponowne przeliczenie emerytur osób, które na skutek przepisów z 2013 r. mogły pobierać zaniżone świadczenia.
   • sumire Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 13:45
    A cóż to się dzieje, katolu, że tak uporczywie podbijasz ten wątek? Chcesz, żeby więcej mówiono o tym, że Kaczyński znowu grozi repolonizacją mediów, bo nie może znieść, że nie wszystkie piszą o jego pacynce tylko dobrze?... Znakomicie, zatem możemy o tym porozmawiać.
   • margierita Re: zapowiedzi Kaczyńskiego 10.07.20, 16:14
    Jesteś taniarada głupi czy bezczelny?

    Otóż projekt do sejmu skierowali senatorowie KO a w sejmie Witek wpakowała go do zamrażarki na długie miesiące. Senatorowie KO wielokrotnie monitowali, ale Witek nawet nie była łaskawa odpowiedzieć. I teraz się to nazywa, że to taki kolejny prezent od PIS-u??? Przecież wyciągnęli go z zamrażarki tylko dlatego, że zaczęło się palic pod dudą i natychmiast należało suwerenowi sypnąć groszem!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka