Dodaj do ulubionych

Qczaj, Duda, pudelek.

14.07.20, 11:40
Qczaj- trener fitness, homoseksualista, człowiek, który w dzieciństwie padł ofiarą pedofila. Skomentował wygraną Dudy mniej więcej tak: "w tym kraju lepiej być pijanym pedofilem, niż homoseksualistą". I wiecie co? On ma rację. Pokazuje to wynik wyborów, pokazują to komentarze na Pudelku. Ludzie piszą: "tym lgbt się w głowie poprzewracało, zachciewa im się dzieci adoptować, robią z siebie ofiary"- to i tak łagodne wpisy, jest wiele gorszych. Kampania się skończyła, ale to nie znaczy, że opluwanie lgbt również się skończy. To nie jest tak, że można zakręcać i odkręcać kran z pogardą i nienawiścią wedle potrzeb i upodobania. Nigdy jeszcze nie miałam AŻ TAK złego zdania o rodakach, jestem prawie pewna, że suweren dopiero się rozkręca. Nie wyobrażam sobie co czuje Qczaj, nie wyobrażam sobie jak to jest należeć do grupy z której zrobiono chłopca do bicia. A kiedy próbują się bronić słyszą, że histeryzują uncertain
Obserwuj wątek
  • sumire Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 11:52
   Jazda na LGBT to się dopiero zacznie.
   A pijany pedofil był, no cóż, pijany, zdarzyć się mogło każdemu, nieprawdaż. Nawet tu na forum to przeczytałam, więc... Nadchodzą dobre czasy dla zboków i przemocowców, najważniejsze, żeby rodzina była cała.
   • alpepe Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 11:55
    A kiedy te czasy były złe? Pamiętam z dzieciństwa żarty o kazirodztwie i pedofilii, one się nie wzięły z powietrza, to było wyśmianie ciężkiego losu ofiar, próba rozliczenia się z tym zjawiskiem.
    • 1elka26 Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 12:03
     Dziwne, że jakoś wyzywanie ludzi którzy mają tupet posiadać inne poglady, od homofobów i faszystów wam nie przeszkadza i jest zapewne zgodne z "wartościami europejskimi"?
     Podobnie jak ciaganie po sądach drukarza który nie chciał wydrukować materiałów promujących zachowania niezgodne z jego poglądami?
     To jest przejaw tolerancji czy zachowań o podłożu dyktatorskim?
      • 1elka26 Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 12:26
       Jeżeli masz na to dowody to nazywaj i będzie to zgodne z prawdą i na pewno nie wzbudzi żadnych protestów.
       Tylko dziwnym trafem dla lewactwa jest to słowo wytrych wykorzystywane w walce politycznej co jest już zachowaniem nie mającym nic wspólnego z "wartościami europejskimi".
       Ciekawe dlaczego, gdy wszystkich członków PZPR określano jako komuchów to wzbudzało to protesty?
       Hipokryzja i kalizm w czystej postaci.
    • lauren6 Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 12:05
     Moim zdaniem prawdziwe zło się zaczęło od braku reakcji rządzących na pedofilię w KK. Sprawa elegancko została zamieciona pod dywan i kolejny film Sekielskich tego nie zmienił. Przyzwolenie dla księży pedofili rodzi tolerancję dla całej maści innych przestępców seksualnych. Żeby odciągnąć uwagę od pedofili wymyślono sobie chłopców do bicia w postaci LGBT.

     Powiem szczerze: nie wiem jak można być matką i głosować na Dudę i PIS. Chyba, że pieniądze z 500+ ceni się ponad dobro i bezpieczeństwo własnego dziecka.
     • gru_z_gru Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 13:34
      Jestem świeżo po lekturze książki "Molestowane". I nie, zło nie zaczęło się wcale od akceptacji pedofilii w kościele. Zło zaczyna się od fatalnych relacji w rodzinie. Gdyby każde dziecko miało wsparcie choć jednego dorosłego, to pedofilia kończyłaby się na jednorazowym incydencie, po czym sprawca szedłby siedzieć. Wszystkie bohaterki tej książki to dzieci zdradzone przez najbliższych - z wyjątkiem jednej, każda podejmowała próby poinformowania kogoś o sytuacji. I w większości przypadków najbliżsi te informacje bądź olewali, bądź wprost wspierali pedofila.
      • eliszka25 Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 13:46
       Zgadzam się. W tego typu sprawach dzieciom się nie wierzy, w najlepszym razie lekceważy problem, a często nawet odwraca się kota ogonem i wini dziecko za zmyślanie, oczernianie dobrego wujka/księdza/nauczyciela/kolegi. To właśnie dlatego pedofile są bezkarni, bo dzieci nie mają nikogo, kto im uwierzy i stanie po ich stronie. Najbardziej przeraża mnie właśnie ta samotność dzieci.
   • pani_tau Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 12:26
    Mimo wszystko teraz jednak jest dużo lepiej dzięki nieustannej harówce i determinacji ludzi, którzy nagłaśniają sprawy związane z przemocą seksualną, dają głos osobom, które jej doświadczyły, prowadzą działalność edukacyjną i pokazują, że gej jest ok.
    Jeszcze parę lat temu klasyczny oblech typu wujek Heniek bez żenady by się do ciebie przysuwal, cmokał i co tam jeszcze. Teraz raczej się zastanowi nad konsekwencjami po czym uniesie łapy w geście bezradności, że by się poocieral jak normalny chłop, ale ta cholerna poprawność polityczna mu nie pozwala.
    Dziewczyny się zmieniają - już nie każda uważa, że klepanie po tyłku przez pierwszego lepszego Jaśka jest wyrazem uznania dla jej urody.
    Oblechy bardziej trzymają się w ryzach a w reszcie, która klepała, bo myślała, że to potwierdza ich męskość kiełkują wątpliwości i zaczyna im świtać, że może jednak to żaden wyznacznik.
    Byłoby dużo lepiej gdyby do władzy nie dorywaly się różne Samoobrony (pamiętacie szok Leppera, kiedy odkrył, że śmianie się z gwałtu na prostytutce nie przyniosło mu uznania?) w tym PIS, który jest jedną z jej wariacji, ale i tak się polepszyło.
    To, że PIS będzie propagował homofobiczne i mizoginistyczne postawy i działania to oczywiste, tym większy wysiłek trzeba podjąć aby je ukrocac. Kto by pod koniec XIX wieku nawet pomyślał, że sufrażystki cokolwiek ugrają a jednak...
    A propos PISu: widziałam fragment wiadomości w TVP Info, w którym partnera niefortunnego kierowcy autobusu nazwano kochankiem, ale tylko raz, później już lektor używał słowa partner. Normalnie (haha) nawet by im w głowie nie postało, żeby zrezygnować z "kochanka".
    • volta2 Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 12:40
     w którym partnera niefortunnego kierowcy autobusu nazwano kochankiem, ale tylko raz, później już lektor używał słowa partner. Normalnie (haha) nawet by im w głowie nie postało, żeby zrezygnować z "kochanka".

     zupełnie nie zrozumiałaś tej zamiany
     kochanek - to jest właśnie promowanie elgiebeta
     partner dla odbiorców info, to może być ktoś kto z kierowcą współdzielił mieszkanie i czynsz(niekoniecznie łóżko), jakiś kolo od interesów ostatecznie partner od ćpania tak jak jest partner do brydża
     partner to taki w sumie nie wiadomo kto, przypadkowy kolo.
  • gama2003 Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 12:51
   Bardzo współczuję osobom homo. I rodzinom.
   Zwłaszcza tzw.zwykłym ludziom z tej grupy, bo artysta itd jakoś się suwerenowi pokrętnie mieści w głowie.
   Kompletnie nie rozumiem obsesji rzadzących w tym temacie. Chyba tylko jako skuteczne manipulowanie suwerenem, żeby czuł się lepszy, jest prawdziwym męszczyznom i ma nad kim głowę wyżej nosić. Bo żadnego innego powodu do dumy z siebie i swoich osiągnięć nie ma. Więc dostaje samozadowolenie, do tego w temacie w którym każdy chłop wszak jest mistrzem i supersamcem. I jeszcze porechotać głupio można.

   Tragedie się zaczną, bo gej w Warszawie ma szanse dać sobie radę. Ale w pipidówie ?
   • sumire Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 13:06
    A ten sam suweren zapewne ochoczo ogląda filmiki z zabawiającymi się dziewczynami i mieści mu się w to w głowie.
    Po młodzieży na szczęście widać, że nabiera odporności na pisowskie walenie w LGBT. Niestety beton nadal wierzy w to, że na paradach równości golasy uprawiają seks.
  • bywalczyni.hosteli Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 14:11
   obawiam się, że ta karuzela nienawiści dopiero rusza. Wygrana budynia, wysoki wynik bosaka uważam za niebezpiecznie wysokie ryzyko agresji, dyskryminacji i poniżania osób LGBT .Suweren jest wyjątkowo tępy (wyborcy deklarujący poparcie dla pis I konferencji tylko na tym forum to doskonały przykład - bywalec, dramatika, stephanie_harper2, Józek, elka, annajustyna, wystarczy poczytać by wiedzieć, że nie grzeszą intelektem).
   PIS doszczętnie niszczy relacje społeczne, szczuje wedle potrzeb na poszczególne grupy, raz na lekarzy, potem nauczycieli, w trakcie wyborów odpowiednio na obcokrajowców i LGBT). Głupi lud to kupuje. Juz nie mam złudzeń, że ludzie zmądrzeją.
   • taniarada Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 14:19
    bywalczyni.hosteli napisała:

    > obawiam się, że ta karuzela nienawiści dopiero rusza. Wygrana budynia, wysoki w
    > ynik bosaka uważam za niebezpiecznie wysokie ryzyko agresji, dyskryminacji i po
    > niżania osób LGBT .Suweren jest wyjątkowo tępy (wyborcy deklarujący poparcie d
    > la pis I konferencji tylko na tym forum to doskonały przykład - bywalec, dramat
    > ika, stephanie_harper2, Józek, elka, annajustyna, wystarczy poczytać by wiedzie
    > ć, że nie grzeszą intelektem).
    > PIS doszczętnie niszczy relacje społeczne, szczuje wedle potrzeb na poszczególn
    > e grupy, raz na lekarzy, potem nauczycieli, w trakcie wyborów odpowiednio na o
    > bcokrajowców i LGBT). Głupi lud to kupuje. Juz nie mam złudzeń, że ludzie zmądr
    > zeją.
    Ale bełkot połączony z hejtem .Newet to nie umie wymówić słowo prezydent.A kysz maro nieczysta.
   • sumire Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 14:43
    Ja też tak uważam.
    Wyborcą PiS i Konfy jest ten Polak z modlitwy balkonowej w "Dniu świra". On nie chce żyć w kraju, w którym wszyscy się lubią, a przynajmniej szanują, bo co by wtedy robił. On potrzebuje mieć kogo nie lubić, mieć komu zazdrościć, mieć z kogo drwić. Wtedy jest zadowolony.

    Temat LGBT w końcu się wypali, ale nie mam cienia wątpliwości, że Duda i spółka natychmiast znajdą kolejną grupę, w którą można walić. Zresztą ba, już zaczęli - teraz "źli" są dziennikarze.
    • fornita111 Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 14:58
     sumire napisała:

     > Temat LGBT w końcu się wypali
     Niestety, ale nie. W Polsce homofobia, ksenofobia i antysemityzm sa bardzo rozpowszechnione i czesto przybieraja ostre formy. Szczczucie akurat na obcokrajowcow, Zydow, czy homoseksualistow jest cholernie niebezpieczne w naszym kraju. Nie bedzie u nas raczej bicia i przesladowania dziennikarzy, lekarzy, "bogaczy". A geje, lesbijki, osoby o ciemnej "niepolskiej" karnacji maja powody, zeby sie bac. Nie od wczoraj, ich sytuacja systematycznie sie pogarsza uncertain
   • 1elka26 Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 15:20
    No proszę. Teraz wiem jak tzw. "Obrońcy demokracji" definiują osobę inteligentną.
    Taka osoba z zachwytem krzyczy : "je..ć PIS", z radością posługuje się pomówieniami , a osoby które nieszczęśliwie posiadają inne poglądy niż te jedynie słuszne, definiuje jako homofobów i faszystów.
    Nie zdziwię się, jezeli za jakiś czas będzie to obowiązująca definicja inteligencji.
   • livia.kalina Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 17:45
    wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/7747976,fryzjer-jacek-szawiola-orientacja-seksualna-lgbt-policja-warszawa.html

    wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/603607,przemyslaw-witkowski-dziennikarz-pobicie-wroclaw-homofobia.html
    gdynia.naszemiasto.pl/trzymali-sie-za-rece-wychodzac-z-morza-i-zostali-pobici-na/ar/c16-4772861

    natemat.pl/312609,michal-byl-gejem-przez-hejt-popelnil-samobojstwo-jego-matka-udzielila-wywiadu

    krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26099232,stal-przed-klubem-gejowskim-zostal-pobity-co-sie-st.html
  • asia_i_p Re: Qczaj, Duda, pudelek. 14.07.20, 17:48
   Wiesz co, ale to w sumie nie ma co robić smutnych buziek, tylko po prostu trzeba na każdy taki atak reagować. Jest nas - myślących inaczej - ponad połowa aktywnych politycznie, bo nie sądzę, żeby którykolwiek z wyborców Trzaskowskiego tak myślał i jestem przekonana, że nie myślą w ten sposób wszyscy wyborcy Dudy. Jest nas prawdopodobnie więcej niż atakujących, tylko za często się milcząco wkurzamy. Klikać kosz, jak nie działa, dementować. Niech żaden taki wpis nie wisi bez sprostowania, komentarza, konkretu, itp. Tak, wiem, część to boty, ale ze względu na czytających - niech nas myślących inaczej też będzie widać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka