Dodaj do ulubionych

hańbiące zachowanie Witek

16.07.20, 14:04
Nie uważacie, że parskanie śmiechem podczas rozpatrywania kwestii pedofilii jest ... dziwne. No serio. Gdyby tak się zachowywała jakaś starsza kobieta z mojej rodziny to bym podejrzewała początki Alzheimera. No ale tu trzeba oczywiście brać poprawkę, że to PIS.
Obserwuj wątek
  • sumire Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 14:07
   Nie uważam, że dziwne, uważam, że dla przedstawicielki tego środowiska jest to zachowanie bardzo mało zaskakujące. Ale jest dość odrażające. Po pierwsze sprawa jest poważna, po drugie podśmiech*jki tego rodzaju są właściwe 11-latkom, a nie babie, która podobno jest marszałkiem Sejmu.
  • gama2003 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 14:13
   Wstyd mi.
   A tyle mam z tym wspólnego co zamieszkiwanie jednego kraju. Serio, patrzę na tę wyluzowaną kobietę, ten śmiech, z wiedzą, że patrzą na nią miliony. I to zero refleksji w oczach.
   Głosowanie o zgwałceniach. A ta ubawiona słowem członek. Gdyby nie była z pis wyklęto by ją z ambon itd. A tak to nic się nie stało. Władza w pracy się bawi.
   • sumire Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 14:17
    No sad
    Ale to tylko świadczy o tym, jak "poważny" jest dla nich ten temat. Co oczywiście też nie jest dla nikogo dziwne, zwłaszcza w kontekście afery sprzed 2 tygodni. Co tam pedofilia, członek to takie śmieszne słowo, tak się zabawnie kojarzy, hihi.
  • alpepe Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 14:15
   Cóż, pedofilia jest powszechnie akceptowana w imię świętości i jedności rodziny, czy nam się to podoba, czy nie. Naprawdę tak jak Lepper sądził, że nie można zgwałcić prostytutki, tak, jak Piotrowicz uważał, że ksiądz ciumkał, tak jak panie, również na tym forum, nie wszystkie uważają, że księża nie mogą gwałcić kobiet w małżeństwie, więc biorą się za dzieci, tak niestety uważa się, że to dziecko winne i zwabiło i że to w sumie, żadna krzywda. A to przecież zabicie duszy.
   • maly_fiolek Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 15:39
    Ale wiesz że ten facet przesiedział całą karę, a 'ułaskawienie' to zniesienie zakazu zbliżania się, zresztą na prośbę ofiary?
    Tak naprawdę bycie przeciw temu ułaskawieniu jest niemoralne, bo w imię fanatycznej walki robi się na złość zarówno ofierze jak i jej matce.
    Mówienie półprawd jest kłamstwem.
    • mia_mia Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 15:48
     Nie mamy z czego żyć, więc niech gwałciciel wróci, bo dzięki temu będziemy miały co jeść. To streszczenie prośby ofiary. Masz rację mówienie półprawd jest kłamstwem, dlaczego więc to robisz?
    • aerra Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 16:08
     Ale co z tego, że przesiedział?
     Jest karanym przestępcą seksualnym, który wielokrotnie, jak stwierdził sąd, dopuścił się wykorzystania seksualnego własnej córki. A Duda postanowił go ułaskawić. Zakaz zbliżania się (i to na 2 metry, w czym to niby przeszkadzało?) też był częścią kary.
    • ichi51e Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 23:09
     Pewnie bedzie sie mogl z powrotem wprowadzic do kochajacej zony i corki. Do czynszu sie dorzuci na maslo do chleba bedzie. Moga oszczedzic na lozkach i spac w jednym- w koncu rodzina.A im sie zdaje sie nie przelewa
     • dominika9933 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 23:23
      ichi51e napisała:

      > Pewnie bedzie sie mogl z powrotem wprowadzic do kochajacej zony i corki. Do czy
      > nszu sie dorzuci na maslo do chleba bedzie. Moga oszczedzic na lozkach i spac w
      > jednym- w koncu rodzina.A im sie zdaje sie nie przelewa
      >
      Nawet gorzej, bo to mieszkanie jest jego podobno. I po wyjściu z wiezienia mógłby dwie ofiary przemocy wyrzucić na bruk. A tak, mają dach nad głową. I dalej są ofiarami ekonomicznymi, a wkrótce pewnie, niestety, przemocowymi.
      • aerra Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 23:53
       Nie, nie jest jego. To mieszkanie komunalne i on jest tylko głównym najemcą. A matka po tym jak on poszedł do więzienia narobiła długów (z tych urywków wiadomości nie wynikało, żeby to była specjalnie życiowo ogarnięta kobieta, ale to tylko urywki - długi natomiast miała na pewno).
       • dominika9933 Re: hańbiące zachowanie Witek 17.07.20, 00:05
        aerra napisał(a):

        > Nie, nie jest jego. To mieszkanie komunalne i on jest tylko głównym najemcą. A
        > matka po tym jak on poszedł do więzienia narobiła długów (z tych urywków wiadom
        > ości nie wynikało, żeby to była specjalnie życiowo ogarnięta kobieta, ale to ty
        > lko urywki - długi natomiast miała na pewno).
        >
        >
        Ok. Dlatego napisałam, że podobno jest jego. Ale, jak napisałaś, jest głównym najemca ( choć ostatnio usłyszałam od prawnika, że nie ma takiego pojęcia, jest najemca tylko i mieszkańcy, czy jak to nazwal, ale tu też może się mylę, nie jestem prawnikiem). W każdym razie to on, czy też jego rodzina, dysponuje tym lokalem. A ofiarom nie zapewnił nikt bezpiecznego lokum, by mogły odciąć się od niego i wtedy decydować, bez żadnej presji, czy chcą mieć z nim kontakt czy nie.
    • sumire Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 15:46
     No straszne, straszne. Rżenie ze słowa "członek", gdy się jest marszałkiem Sejmu i prowadzi posiedzenie dotyczące komisji ds. pedofilii, jest dużo bardziej obrzydliwe niż pracownicy prosektorium opowiadający sobie dowcipy.
    • forumologin Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 16:36
     maly_fiolek napisała:

     > No straszne, pomyśl że pracownicy kostnicy śmieją się wykonując prace przy trup
     > ach. A grabarz kopiąc grób.

     jakie to pisowskie. bronic zachowan biestosownych i patologicznych "bo tak" albo bo inni tez sie smieja. rzyg.
    • gama2003 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:36
     Czy robią to publicznie ?
     Wchodzisz coś załatwiać, raczej w wiadomej sprawie a tam odchodzi tłumienie ataku śmiechu ?

     Uważam, że funkcja marszałka sejmu to nie Krysia sekretarka. A do tego sprowadza to pani Witek. Ach szefie, mam pisać członek na protokole walnego ? Hihihi........
    • malia Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:46
     Że witek i spółka śmieją się jak nikt nie widzi, to nie mam najmniejszych wątpliwości.
     Jak chcesz już porównanie , to ten pracownik musiałby się śmiać na pogrzebie, na oczach rodziny/

     Ona nie siedziała w pokoju z dwiema osobami, ona prowadziła obrady sejmu, transmitowane na cały kraj. serio nie widzisz różnicy? Od pani Witek mamy tyle samo wymagać co od grabarza?
    • semihora Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 18:08
     Idiotyczny komentarz i nietrafiona analogia. Nieboszczykowi to już wszystko jedno, nie sądzisz? A zgwałcone dziecko dostaje jeszcze pisowską śliną w twarz...

     To raz. A dwa - nikt mnie nie przekona, że takie głupie rżenie licuje z powagą urzędu. Ja wiem, że pisowskie standardy opierają się na tym, żeby się nie ze.srać pod siebie publicznie, bo tak poza tym to już wszystko wolno, ale dla przyzwoitego człowieka takie zachowanie jest dowodem pewnych braków w kulturze i rozumie...
    • ira_08 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 19:26
     >No straszne, pomyśl że pracownicy kostnicy śmieją się wykonując prace przy trupach.

     Pracujesz w kostnicy? Zresztą, niech się śmieją, nikt ich nie widzi. Jak zaczną nagrywać swój śmiech nad trupem i wrzucać do sieci, to wtedy też będziesz uważać, ze to ok?

     >A grabarz kopiąc grób.

     Nie wiem, czemu grabarz miałby się śmiać, to nie jest lekka praca, a nawet jeśli - kopie grób, jest sam. I może się śmiać, jak mu się dowcip przypomni, a nie będzie się śmiał zasypując trumnę przy rodzinie.
   • daniela34 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:00
    Ani nerwowy chochot, ani trauma,ani pruderia. To już jest drugi raz. Poprzednio bylo przy bonie turystycznym. Ma traumę związaną ze słowem "bon"? Widać, że reaguje w ten sposób na zmęczenie. Sama czegoś takiego 2 razy w życiu doświadczyłam i raz to był pikuś, bo sytuacja była luźna, a za drugim razem musialam się mocno postarać, żeby przyjaciółce nie popsuć ślubu kościelnego. Tym razem Witek wyszło bardzo, bardzo źle, bo temat nie do chichotu. Trzeba było udać nagly atak kaszlu i uciec, bo wyszło paskudnie. A na przyszlość nauczyc się panowania nad tym. Da się.
     • daniela34 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:16
      stephanie.plum napisała:

      > trauma związana ze słowem "bon"...? może jakieś wspomnienia z czasów komuny...?

      W sumie masz racje, moja mama ma na przyklad przykre skojarzenia na hasło "książka G" (też z komuny). Tyle, że mało prawdopodobne, zeby teraz ktoś tym rzucił w rozmowie.
    • stephanie.plum Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:24
     moja dobra koleżanka na własnym ślubie kościelnym dostała takiej głupawki, że dosłownie wyrechotała przysięgę.

     jej mąż miał prawo poczuć się nieswojo, ale na szczęście dotąd żyją długo (bo dawno to było) i szczęśliwie.

     ... to a propos chichotów i ślubu, a nie pani Witek.
     • daniela34 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:34
      Ja na ślubie przyjaciółki mialam przeczytać czytanie, niestety zmęczenie (przygotowania) plus emocje (wzruszyłam się, no co wink ) plus wspomnienia żartów dnia poprzedniego i słynny cymbał, wcześniej czytany milion razy bez reakcji, byłby mnie rozłożył na łopatki. Tylko, że ja już wiedziałam, że tak mam i wiedziałam, co podziała uspokajająco.
      • alicia033 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:42
       daniela34 napisała:

       > Tylko, że ja już wiedziałam, że tak mam i wiedziałam, co podziała uspokajająco.

       więc witek też już powinna wiedzieć, że tak ma i to jakoś ogarnąć, bo marszałkinią sejmu nie została kwadrans wcześniej.

       Naprawdę, daniela, skieruj swoje zawodowe umiejętności na tych, za których obronę rzeczywiście ci płacą. Choćby te żałosne urzędowe stawki.
       Chyba, że rzeczywiście witek cię wynajęła do obrony tu, ale to wtedy trzeba zacząć, że występujesz w imieniu.
       • daniela34 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:46
        Słuchaj, wcale jej nie zamierzam bronić. Napisalam wyżej - trzeba było udać atak kaszlu i uciec z sali obrad. Nie usprawiedliwiam jej, bo wyszlo bardzo źle. Bapisakam też wyżej, że nad tym DA się zapanować. I skoro już co najmniej raz jej się zdarzyło na sali, to tym bardziej powinna się nauczyć.
        A abstrahując od tej sytuacji - Pani Witek nie lubię i nie szanuję, za całokształt a nie za nocne chichoty.
         • daniela34 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 18:24
          35wcieniu napisał(a):

          Ale to trzeba by było mieć minimum poczuc
          > ia przyzwoitości.

          Powinna też przeprosic, a zdaje się, że nie przeszło jej to przez gardło. W najgorszym możliwym momencie jej się to zdarzylo. Ciekawe, co by było, gdyby ktoś z opozycji dostał takiej głupawki przy głosowaniu w sprawie członków komisji smoleńskiej lub czegoś podobnego. Odsądziliby od czci i wiary. A tu luz i samozadowolenie
       • stephanie.plum Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:50
        droga pani, odrobinę dystansu! no i czytania ze zrozumieniem.
        Daniela nigdzie tu nie broni Witek.

        fakt, że nie skanduje na jedno kopyto ze wszystkimi innymi wpisami, nie oznacza automatycznie, że popiera chichoty pani marszałek.
     • livia.kalina Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:43
      Wiem o czym piszesz, to jest nerwowy śmiech.

      Sama go kiedyś doświadczyłam na seminarium monograficznym z NMR-u u legendarnego Kazimierza Jurgi (nie mylić brońboże ze Stefanem), podczas wystąpienia koleżanki, która plotła niemiłosierne głupoty. Przy czym ową nerwowość nie zrodziły głupoty koleżanki, tylko fakt, ze sama byłam kiepsko do swojego wystąpienia przygotowana, a byłam zaraz po niej.

      Nie widzę jednak powodu, dla którego Witek miałaby być tak zdenerwowana, ze ta para miałaby uchodzić z niej w ten sposób.
      • daniela34 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 17:52
       Ale to nie tylko nerwy wywołują. Czasem fizyczne zmęczenie też. Pierwszej głupawki dostałam po wielogodzinnej podróży autokarem-jechalam na wycieczkę, trzeźwa jak świnia, zrelaksowana (no bo to wycieczka)- tyle, że po którejś tam godzinie jazdy po prostu zmęczona. No i poooooszło. Ale jak wyżej- wtedy sytuacja była luźna, więc nic się nie stało. Potem już wiedziałam, jak to działa i nauczyłam się szybko zapobiegać.
    • umi Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 22:55
     Nie widzialam tego chichotu, ale to co piszesz wydaje mi sie prawdopodobne i tez w sumie doswiadczylam czegos podobnego. Glupawka ze zmeczenia w sumie wielu sie zdarza i w pewnym stanie niektorym wystarczy pokiwac palcem, zeby sie smiali. Niekoniecznie to musi byc to, ale nie da sie wyluczyc, ze nie jest.

     Slabo, ze nie umiala przeprosic, chociaz nawet gdyby przeprosila tez by bylo slabo. Bo niby jak udowodnic, ze to jednak nie bylo zamierzone?
     • daniela34 Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 23:48
      No właśnie- dla mnie dowodem na to, że to jest głupawka ze zmęczenia byla ta sytuacja sorzed paru tygodni. Tam też był taki nieopanowany rechot, a głosowanie dotyczyło bonu. No ale psni jest, jak napisala Stephanie "na świeczniku", wiec powinna się nauczyć nad tym panować. Bo przy każdym innym glosowaniu człowiek by pokiwał głową z politowaniem, a tu wyszło strasznie.
   • taniarada Re: hańbiące zachowanie Witek 16.07.20, 23:59
    ichi51e napisała:

    > Masa ludzi smieje sie nerwowo. Widac to zwlaszcza u dzieci. Wiele osob sobie ta
    > k radzi ze stresem.
    >
    Ludzie co wyprawiali posłowie Lewicy to komedia.Panie prezesie, pani Bućko. Już szósty raz dzisiaj głosujemy - zawołał ponownie Krzysztof Gawkowski. Na słowa te Jarosław Kaczyński tylko rozłożył ręce. - Głosujemy nad kandydaturą pani Karoliny Bućko - powiedziała z trudem marszałek Sejmu.
  • taniarada Re: hańbiące zachowanie Witek 17.07.20, 00:06
   Bućko ,Bućko.I jak tu nie rechotać śmiechem . Wg mnie ksiądz Isakowicz-Zalewski przesadza. Straciłem do niego zaufanie przez jego zachowanie pyszałka wobec biskupów. Łatwo osądza, staje się specem od wywlekania brudów, dyżurnym krytykiem, "celebrytuje" i ogólnie pogrąża własny dorobek.
   Szkoda.Tego PIS nie wybrał .I bardzo dobrze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka