Dodaj do ulubionych

Maski Kallos? warto, czy nie?

20.07.20, 09:01
macie doświadczenie z maskami Kallos, są dość tanie, więc pytanie czy dobre?

ktoś potrafi ocenić ten skład
Kallos Bananowa

Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Olea Europaea Oil, Parfum, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Propylene Glycol, Musa Sapientium Fruit Extract, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCI, Maltodextrin Sodium Starch, Octenylsuccinate Silica, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Obserwuj wątek
    • pasquda77 Re: Maski Kallos? warto, czy nie? 20.07.20, 10:10
      Właśnie miałam założyć wątek o kallos 😂
      Są ok, składu nie ocenię, bo się nie znam.Używam zamiennie z innymi, u mnie schodzi duuuużo odżywki, włosy rozjaśniane, bez odżywki po myciu nie ma szans ogarnąć tego co mam na głowie.
      Lubię mleczną, akurat są dobre ceny na nie na Hebe i domówię inne rodzaje, ale chętnie poczytam co polecacie 😊
    • mary_lu Re: Maski Kallos? warto, czy nie? 20.07.20, 10:16
      Olewam składy kosmetyków, których nie nakładam na skore. Używam często kallosow, bo są tanie, maja wielkie opakowania i moje włosy po nich dobrze wyglądają. Bananowa jest dobra, ale wkurza mnie zapach. Najczęściej kupuje omegę.

Dodatkowy bonus - te słoje po zdarcia naklejki i umyciu w zmywarce są bardzo przydatne do przechowywania różnych drobiazgów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka