Dodaj do ulubionych

Sławomir N. zatrzymany

20.07.20, 09:50
Myślicie ze cos jest na rzeczy?
W sumie ciekawiło mnie, ze poszedł pracować na Ukrainę na szefa agencji drogowej gdzie zarabiał na początku chyba 1500 zł na miesiąc.
www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/slawomir-n-zatrzymany-pod-zarzutem-korupcji/
Obserwuj wątek
  • woman_in_love Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 09:58
   Stosunki USA–Ukraina stały się przedmiotem śledztw Kongresu po skardze sygnalisty, dotyczącej wywierania presji przez Donalda Trumpa na Wołodymyra Zełenskiego. Prezydent miał warunkować udzielenie pomocy militarnej Ukrainie wszczęciem przez nią dochodzenia, które zaszkodziłoby Joe Bidenowi, potencjalnemu rywalowi Trumpa w wyborach w 2020 r.

   Tak, jest coś na rzeczy. Coś czuję, że Sławomir N. może zostać zmuszony do zostania "świadkiem koronnym" w sprawie potencjalnych wałków, które rzekomo robił z synem Bidena, a wszystko dlatego, że notowania Trumpa lecą przez covid. Może to był też jeden z celów wizyty Dudy u Trumpa. Trump jest teraz na cenzurowanym, to wykorzysta swojego polskiego wasala w prywatnej wojence politycznej. A jak przegra, to wkurfieni demokraci wyślą Polskę na drzewo i Polska trafi do Wspólnoty Niepodległych Państw hehehe.
   • livia.kalina Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 15:31
    Zważywszy kto jest u władzy to cała sprawa jest „na dwoje babka wróżyła”. Równie dobrze może być winny jak i równie dobrze może być niewinny i PiS chce go z jakiegoś powodu wrobić. Na tym właśnie polega rozkład i degeneracja aparatu państwowego przez PiS- ze całkowicie tracą wiarygodność organy państwowe.
     • livia.kalina Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 18:58
      Mało jest on międzynarodowy i dotyczy dwóch prokuratur z krajów, gdzie z demokracją mają wielkie problemy.

      Ale czy one jest winny, czy nie winny- tego to ja nie wiem. Wiem, że prawda dzięki pisowskim strukturom z pewnością nie zostanie ujawniona. chyba, ze wierzymy, ze prawdę ustaliła Komisja Smoleńska albo Prokuratura odkryła co się wydarzyło chwilę, przed skasowaniem samochodu pana Sebastiana przez limuzynę Szydło. To taka "prawa" z pewnością zostanie ujawniona.
         • livia.kalina Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 19:28
          No ale państwowa komisja, która nas kosztowała wiele milionów, ustaliła bezsprzecznie i bez żadnych wątpliwości, że był zamach. Jak więc możesz nie wierzyć?


          No więc i ja dokładnie tak samo nie wierzę w ustalenia pisowskiej prokuratury jak ty nie wierzysz w ustalenia pisowskiej komisji śledczej.

          Jak w pisowskie ustalenia nie wierzy ani przeciwniczka pisu ani wielbiciel pisu, to można sobie zadać pytanie- kto PiS-owi wierzy?
           • livia.kalina Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 20:17
            Prokuratura jest całkowicie zależna od pisu w osobie Ziobry. Pisowska deforma wymiaru sprawiedliwości w ogóle nie obejmowała prokuratury bo ta od samego początku, dekretem połączenia stanowiska prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości, należała do pisu.

            Co Ma fakt zależności prokuratury od pisu do Nowaka? Ano to, że szanse na uczciwe śledztwo i rzetelne ustalenia dałaby niezależna prokuratura. Prokuratura pod dyktando polityków da wynik pasujący politykom a nie odpowiadający prawdzie.

            Dokładnie taki sam wynik ustaleń jak ukuty przez komisję smoleńską.
    • tiszantul Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 21:25
     "Zważywszy kto jest u władzy to cała sprawa jest „na dwoje babka wróżyła”. Równie dobrze może być winny jak i równie dobrze może być niewinny"

     Z taśm Platformy wiemy, ze minister Sławomir to kryształowa postać. Mafiozo Kaczyński chce go wrobić, żeby przypadkiem za trzy lata Sławomir nie został premierem
     • tiszantul Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 21:32
      Ktoś wie, czy nasz ukraiński Slavomir w ogóle ma polskie obywatelstwo? Ktoś pisał, ze nie ma, a nie chciało mi się sprawdzać. Bo minister Rostovsky to chyba sobie w końcu załatwił polskie obywatelstwo? Niezłe kadry ma nasza Platforma. Takie europejskie smile
    • 1elka26 Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 19:55
     Swietny komentarz:

     "No i co pisiory? Że niby PO nie jest europejskie? Że niby nie jest światowe? A ilu z Was, frajerzy, umiałoby zorganizować międzynarodową grupę przestępczą, żeby okradać całe państwa?
     Tak się buduje szacunek dla Polski na arenie międzynarodowej."

     twitter.com/DawidWildstein/status/1285177342558711810
      • 1elka26 Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 20:07
       Przecież wszyscy wiedza, że wszystko co robi "totalna opozycja" ma wymiar europejski i jak najbardziej zgodny z "wartościami europejskimi".
       Szkoda, że w tym przypadku oskarżenia o działania na zamówienie polityczne nie mają żadnych podstaw:

       "Sytuacja, w której działania polskich służb specjalnych skoordynowane są z działaniami służb specjalnych innego państwa – a taka sytuacja ma miejsce w odniesieniu do Sławomira Nowaka - oznacza jednak, iż prawdopodobieństwo działania na zamówienie polityczne maleje praktycznie do zera..."
       www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zatrzymanie-slawomira-nowaka-w-tle-trudne-relacje-polsko-ukrainskie-opinia/9swmtnn,79cfc278
        • tiszantul Re: Sławomir N. zatrzymany 20.07.20, 21:46
         "Jest więc nadzieja, ze i na pis tez przyjdzie pora.
         Poczekam, bardzo chetnie"

         Komitet Obrony Demokracji też czekał, ale od trzech-czterech lat już nie czeka. Natomiast warto pochwalić opozycję, ze uczy się cierpliwości. Dwie kadencje PiSu? Proszę bardzo, opozycja poczeka. 10 lat z Dudą? Nic takiego, opozycja poczeka. Kiedyś nie do pomyślenia, tacy byli rozgorączkowani, manifestacje co drugi dzień, prośby do sąsiednich krajów o interwencję, ryzolucje w Brukseli... smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka