Dodaj do ulubionych

A ja wolę szkołę zdalną. Ktoś też?

22.07.20, 09:40
Cześć, jestem tu nowa trafilam szukając informacji o szkole od września. Bardzo się zdziwiłam że tyle osób chce wysłać dzieci do szkoły. Ja się wirusa nie boję, u nas w okolicy żadnych ognisk nie ma, dziadkowie daleko. Ale nie ukrywam że domowa szkoła to była wielka wygoda. Dzieci mogły się wyspać, zjeść śniadanie bez pośpiechu, zjeść zdrowy domowy obiad. Ja cały czas miałam je na oku. Sama nie musiałam wstawać rano i ich wozić. Każde siedziało w swoim pokoju, ze swoim laptopem, ja mogłam się spokojnie zajmować pracą (prowadzę social media kilku firm, pracuję z domu) i domem. Towarzysko też było dobrze, najpierw skype, potem dzieci spotykały się małymi grupkami. Oszczędziłam sporo pieniędzy, bo nie było jęków pt. mama kup, bo Jasio ma! Nie było wycieczek, kin i innych czerwcowych rozrywek. Kieszonkowe wstrzymałam, bo i tak nigdzie nie wychodziły. Nawet rozumiem osoby, które musiały brać zwolnienia albo rodziców malutkich dzieci, ale co takiego złego jest w szkole zdalnej, jak dzieci już duże?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka