Dodaj do ulubionych

Plecak dla szóstoklasisty

26.07.20, 11:13
Polećcie, proszę, fajny plecak dla ucznia szóstej klasy szkoły podstawowej. Duży, ale lekki, żeby trochę posłużył, bo mam dosyć kupowania co roku nowego. Zależy mi, żeby można było kupić online, bez łażenia po sklepach. Z góy bardzo dziękuję.
Obserwuj wątek
      • wzosia Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 17:05
        Moje również mają Berkeley Wolfskina. Wcześniej miały mniejszy model czyli Berkeley S. Syn nosi 3 lata a córka zacznie rok 5. Chciałam poszukać im czegoś nowego ale żaden nie spełniał wymogów córki. Wg niej to plecak doskonały.
      • princy-mincy Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 12:29
        Właśnie, musi być w miarę neutralny lub uniwersalny.
        2 lata temu córka początkowo chciała taki czarny w arbuzy lub granatowy we flamingi, bo wtedy to był modny wzór.
        Udało mi się ją przekonać, że lepszy taki uniwersalny. Jej koleżance już po pół roku te flamingi się opatrzyły i bardzo chciała inny plecak.
    • princy-mincy Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 12:15
      Moja ma wciąż st right Majewski, kupiony 2 lata temu, gdy szła do 4 klasy. Plecak wciąż dobry, minimalne ślady użytkowania (piórnik do kompletu wygląda już niestety gorzej). Mysle, że za rok kupimy następny plecak.
      Wybierala między coolpack, topgal, coocazoo i innymi w sklepie eplecaki.pl
      • ewolajda88 Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 12:34
        Princy, napisz proszę,o który chodzi. Szukam dla córki do 6klasy właśnie. Wcześniej przez 3 lata miała Topgala, ale już trochę za mały, no i wiadomo że się znudził.
        Pokazywałam różne, ale tylko wzory st. right jej się w miarę podobają, a mnie z kolei zależy na jak najmniejszej wadze i ergonomii.
        Patrzylam już stronie na Majewskiego, są 2 rodzaje 4 komorowych, ale różnią się wagą i nie wiem co wybrać...
        • princy-mincy Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 12:39
          Moja ma konkretnie ten- 3 Komory i jedna kieszeń z przodu, boczne siateczki na butelkę, w środku fajne przegródki. Wtedy wybrała sobie jeszcze piórnik do kompletu. Z jej klasy 3 inne dziewczynki mają taki sam model placaka, kilku chłopców chyba też, tylko wzory inne.
          eplecaki.pl/marki-plecakow/stright/backpack-02-28l/plecak-mlodziezowy-stright-monsters-potworki-bp02
    • bazia8 Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 14:35
      Moja corka przez trzy ostatnie lata nosila Nike czarny dwukomorowy, teraz na stronie nie widze takich doskonale czarnych, ale moze cos znajdziesz, co spodoba sie synowi.
      Nie do zdarcia.
      Wczesniej nosila Topgala, ale byl juz zbyt dziecinny w szostej klasie wink
    • zazou1980 Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 15:40
      Corka wlasnie idzie od 6tej klasy, od prawie 2och lat ma taki plecak i nie widac zadnych oznak zniszczenia. Plywa, wiec codziennie mokry basen jest noszony w komorze na dole, jest tam siateczka i sie tak bardzo nie kisi. Mozna w niej nosic uzyty stroj na wf, buty, itp.
      My jestesmy zadowoleni, jeszcze co najmniej 2 lata jej posluzy.
      Oczywiscie dla chlopakow sa inne kolory, jakby rozowe wstawki godzily w ich meskosc 😂

• aguar Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 17:29
      Mój syn ma taki i sobie chwali archiwum.allegro.pl/oferta/plecak-4-kom-bp4-emoji-st-majewski-emotki-emotikon-i7188721269.html Miał go w piątej, teraz z nim pójdzie (mam nadzieję) do szóstej.
    • eliszka25 Re: Plecak dla szóstoklasisty 26.07.20, 21:43
      Mój starszy syn ma hama coocazoo, który wybrał w sumie głównie ze względu na to, że mu się podobał. Po wakacjach rozpocznie piąty rok szkolny z tym plecakiem. Poza tym, że nie wszystkie plamy i zabrudzenia dało się doprać, nie ma żadnych śladów zniszczeń. Nic się nie przetarło, nie urwało itd. Wzór syn wybrał na tyle uniwersalny, że wciąż twierdzi, że plecak mu się podoba i innego nie chce. Rok temu młodszy syn dostał taki sam plecak i doświadczenia takie same - po roku na plecaku nie widać praktycznie żadnych śladów zużycia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka