Dodaj do ulubionych

Akceptacja orientacji seksualnej dziecka

29.07.20, 19:34
W ostatnim DF przejmująca rozmowa z ojcem Milo, osoby trans która popełniła samobójstwo skacząc z mostu rok temu.
Uderzyla mnie bezwarunkowa akceptacja. Ojciec przyjął swoje dziecko takim jakim jest choć na pewno nie było to łatwe. Nawet dba o tym, by mówiąc o Milo używać końcówek dla rodzaju nijakiego. Matka Milo nie akceptowala jego transplciowosci, a ojciec, z którym Milo nawiązało kontakt dopiero po osiągnięciu pelnoletniosci nie miał z tym problemu.
Poruszyła mnie ta rozmowa.
Obserwuj wątek
      • bazia8 Re: Akceptacja orientacji seksualnej dziecka 29.07.20, 20:37
        Obserwuję sporo osób LGBT na twitterze i niestety coraz więcej wątków o braku poczucia bezpieczeństwa i chęci wyjazdu. O to chodziło?

Przeraża mnie to.
        Wrzuciłam tu dwa dni temu adres strony o zaimkach dla osób transpłciowych/ niebinarnych (zaimki.pl) mnóstwo ciekawych przykładów literackich i pomoc jak sobie radzić ze zwracaniem się do takich osób.
    • hanusinamama Re: Akceptacja orientacji seksualnej dziecka 30.07.20, 10:33
      Pisałam juz ze mamy kolege, ktory długo ukrywał przed ojcem ze jest gejem. Kolezanka było przykrywką. Matka wiedziała. Jak sie ojciec dowiedział to chciał syna zaprowadzić do burdelu, bo pewnie nie zna to nie ze chce baby. Chłopak uciekł do stolicy ( jest z małego miasteczka), po studiach (babcia je finansowała ojciec sie syna wyparł) uciekł do GB. Ojciec wszystkim mówił, ze syn umarł (wszyscy dobrze wiedzieli ze zyje, co robi, gdzie jest). Zona cueikłą za synem do GB ( niestety całe życie była zoną przy mężu musiała poczekać az syn sie usamodzielni). Facet stracił jedynego syna i nadal twierdzi, ze umarł...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka