Dodaj do ulubionych

Widziałyście kraksę na TdP?

06.08.20, 00:44
Wiem, że wśród ematek są też kolarki/rowerzystki. Oglądacie Tour de Pologne? Widziałyście dzisiaj tę kraksę na finiszu pierwszego etapu? Strasznie to wyglądało i skutki wypadku też straszne. Mam ndzieję, że Jakobsen z tego wyjdzie i nie powtórzy się tragedia z ubiegłego roku. Groenewegen zachował się po chamsku, moim zdaniem. Słusznie go zdyskwalifikowano. Zagraniczne media tez huczą na ten temat. W ogóle jakoś dużo wypadków dzisiaj było.
Obserwuj wątek
      • bi_scotti Re: Widziałyście kraksę na TdP? 06.08.20, 01:29
        Maz ogladal - on jest cyclist w rodzinie smile Choc od czasu afery Lance Armstrong jakos stracil pasje do ogladania wszelkich "Tours de …" - szczesliwie, krecenie kolek wciaz go cieszy. Tym razem jednak ogladal i juz sam sobie obiecuje, ze wiecej nie bedzie, bo sport ma byc czysty i elegancki, bez chamstwa i przepychanek. Juz mu powiedzialam, ze jest starej daty wink Aczkolwiek zgadzam sie, ze jest cos kompletnie disgusting w takim zachowaniu, jakie zaprezentowal Holender. Ja wciaz pamietam jakies wyscigi sprzed wiekow gdy trener konkurencji dal swoj rower innemu zawodnikowi czy czekanie calej publiki na stationie az dobiegl ostatni maratonczyk, kilka godzin po zwyciestwie …. i inne takie tam romantic stories gdy ze sportem (i sportowcami) nie bylo az tak zle. Poszkodowanym (bo chyba i arbiter ucierpial) zycze zeby wyszli z obrazen szybko i bez long-term problemow. Cheers.
    • snajper55 Re: Widziałyście kraksę na TdP? 06.08.20, 05:25
      Może by tak się zastanowić nad sensem istnienia sportu wyczynowego? Nad sensem istnienia ludzi niszczących swoje zdrowe (a czasem tracących życie) dla zabawy innych? No i dla sporej kasy przez tych innych zarabianej.

Za jakiś czas będziemy z wypiekami na twarzy śledzić rozgrywki nie w paintballu tylko w killballu.

S.
    • heca7 Re: Widziałyście kraksę na TdP? 06.08.20, 06:47
      Akurat widziałam. Poszłam do brata, siedzimy sobie, rozmawiamy i nagle...o matko! Chamskie i niebezpieczne zachowanie G. Niektórzy sportowcy mają zryte mózgi.A ten kolarz przypomina mi swoich mniejszych "ziomków" gnających w obcisłych gatkach po ścieżkach i przejściach dla pieszych, rozganiających ludzi bo im średnia spadnie.
    • asfiksja Re: Widziałyście kraksę na TdP? 06.08.20, 07:23
      Nie oglądałam, celowo. Tak jak rekreacyjne kolarstwo to cudowna i niedoceniana aktywność, tak wyczyn w tym sporcie należałoby przemyśleć na nowo. Czytałam kiedyś wywiad z Majką. Oni praktycznie non stop narażają życie, do tego jest to sport bardzo silnie skażony dopingiem.
      • snajper55 Re: Widziałyście kraksę na TdP? 06.08.20, 08:54
        asfiksja napisał:

> Nie oglądałam, celowo. Tak jak rekreacyjne kolarstwo to cudowna i niedoceniana
        > aktywność, tak wyczyn w tym sporcie należałoby przemyśleć na nowo. Czytałam kie
        > dyś wywiad z Majką. Oni praktycznie non stop narażają życie, do tego jest to sp
        > ort bardzo silnie skażony dopingiem.

Tak jak chyba wszystkie dyscypliny. Jakiś czas temu czytałem o dopingu wykrytym u zawodnika drużyny... curlingu.

S.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka