Dodaj do ulubionych

sobota 18:00 pod PKiN

08.08.20, 02:11
Bądźmy tam. Tęczowe dzieciaki potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek indziej.
Obserwuj wątek
     • zona_glusia Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 09:15
      Samochód fundacji pro life, która miała wyrok sądu z 2019 roku, aby nie jeżdzić samochodami z takimi hasłami.
      Człowiek, który zniszczył kilkadziesiąt samochodów na części odpowiadał z wolnej stopy, a tu wystarczyło zniszczyć samochód zakazany przez prawo, aby dostać 2 miesiące aresztu.
      • cegehana Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 10:27
       W podobnym tonie usprawiedliwia się łamanie karku Georga Floyda - że zrobił wcześniej coś tam złego. No zrobił, ale nie o to chodzi. Jak ktoś robi coś złego, np. umieszcza homofobiczne hasła na samochodzie to cywilizowany człowiek zgłasza sprawę: na policji, do straży miejskiej, do prokuratury, do mediów chociażby albo jak na podwórku - idzie i mówi "mam do ciebie problem". Wymierzanie kar samemu prowadzi tylko do eskalacji przemocy czego zresztą mamy tu przykład i zresztą podobnie było w USA (gdzie morderstwo na agresywnym przestępcy i narkomanie spowodowało falę zamieszek i kolejnych aktów przemocy, a byłoby zupełnie inaczej, gdyby został on osądzony z prawem do uczciwej obrony i skazany wobec dowodów). Czyje mienie następnym razem zniszczy Margot, jeśli spotka się ze wsparciem i akceptacją?
       • mdro Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 10:54
        Aha, czyli nie wiesz, że te samochody jeżdżą nielegalnie, bo już kilka sądów wydało wyroki zakazujące takiej działalności? Tyle że policja jakoś nie reaguje na zgłoszenia...

        Ponadto nie chodzi o kwestię ew. odpowiedzialności za ew. uszkodzenie samochodu, ale za zastosowanie aresztu wbrew przepisom prawa. Oraz o bezprawne szykany wobec demonstrujących (i niedemonstrujących, bo na dołek trafiły i osoby kompletnie przypadkowe).
        • cegehana Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 11:10
         Wiem, że Margot sama sobie przyznała władzę wykonawczą i sądowniczą zarazem i tego nie popieram. Czy w tych wyrokach sądowych było napisane "skazuje się na karę wyrwania lusterek, zaś osoba siedząca za kierownicą skazana zostaje na pobicie przez losową osobę?". To nie jest ani dobry ani skuteczny aktywizm. Nieskuteczny właśnie z tych powodów co wymieniasz: kolejne akty przemocy, cierpią przypadkowe osoby. Skuteczny aktywizm spowodowałby nagłośnienie złego czynu (tego, że ktoś ma homofobiczne hasła na widoku) w odniesieniu do dobrej postawy społecznej. O kwestię odpowiedzialności właśnie chodzi - zrobiłeś coś złego, weź na klatę skutki.
         • welcome_back Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 11:14
          I masz ten pokojowy aktywizm, który aktualnie zrobił wielkie NIC. Bo prawa człowieka, nie tylko społeczności LGBT, są łamane coraz bardziej, polskie władze czniają sobie z nawoływań Europy o choć trochę przyzwoitości, idąc po kolejne wolności, bo przecież co im zrobią pokojowi aktywiści? Nic.
       • zona_glusia Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 11:04
        Ależ za zniszczenie mienia powinna odpowiadać. Tylko 2 miesiące aresztu zamiast odpowiadanie z wolnej stopy to rodzaj represji, podobnie jak aresztowanie i przetrzymywanie na komisariacie dziewczyn, które zawiesiły flagi. Wystarczyłoby wezwanie do stawienia się, jeśli było zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa (dewastacji pomnika, czy urażenie uczuć religijnych). Za to cieżarówka powinna być zatrzymana przez policję, bo łamała prawo (wyrok sądu)
        • cegehana Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 11:19
         Przypomina mi to tłumaczenie pana, który ukradł cukierek w sklepie i byl oburzony, co to mu nie robią za ten cukierek (sprawa opisywana na gazecie jakiś czas temu). Nie o wartość cukierka chodzi (czy był ze złota czy z czekolady) tylko o kradzież. Wielu chuliganów lekceważy wymiar kary: "najwyżej posiedzę na dołku jak mnie złapią a jak nie złapią to nie". Nie rozumieją, że robią komuś krzywdę. Ilu osobom zanim ich złapią? Ile takich lusterek zostało urwanych zanim ją złapali? Nie akceptujmy przemocy, bo nie będziemy lepsi od tych co niszczą samochody osób lgbt na parkingach.
       • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 14:44
        Nie wystarczyło wymierzyć jej karę grzywny??? Też przecież dotkliwą?
        Czy trzeba było wywlec ją na bosaka?
        I skuć kajdankami????
        Po co?
        Czy była niebezpiecznym mordercą? Zachodziła obawa matactw, ucieczki?
        Czy to celowe działanie policji obliczone na zastraszenie ludzi nawet odrobinę inaczej myślących niż autorytarna władza?
        Czy chodzi o to by przemocowa, wykluczająca władza była pewna, że ludzie będą się bać wyrażania swoich poglądów?
        Już niektórzy boją się iść na pokojową demonstrację dzisiaj.
        Czy skoro najpierw sąd nie widział potrzeby aresztu i dopiero na zażalenie prokuratury zarządził areszt, to nie jest to dziwne?
        Czy prokuratura, czy sąd jest niezależny????
        • cegehana Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 16:09
         Pokazówka była niepotrzebna zgoda, obliczona (moim zdaniem) bardziej na lans w grupach konserwatywnych niż na zastraszanie - bo nie za poglądy ona została aresztowana tylko za niszczenie mienia i napad na drugiego człowieka. Za poglądy to został poszarpany ten facio w aucie smile
       • dramatika Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 16:05
        grrrrw napisała:

        > Samochody PRO jeżdżą nielegalnie, ale sprzeciw obywatelski tego pana to samosą
        > d.

        Raczej nie nielegalnie - jeśli dostali jakieś wyrok czy zabezpieczenie powództwa, to na konkretne hasła i wizerunki, żaden problem umieścić inne hasła i inne wizerunki.
       • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 14:50
        Jaką brzytwą kobieto, co ty pleciesz.
        Kara musi być adekwatna do chuligańskiego wybryku ( choć rozumiem i sympatyzuję z pobudkami chuliganki) - tutaj, zdecydowanie, NIE JEST adekwatna.
        Jest NIESPRAWIEDLIWIE nadmiarowa

        Ale skoro stoi za nią aparat przymusu rządzącej partii, której nazwa powinna brzmieć Bezprawie i Niesprawiedliwość, to nie mam więcej pytań.
         • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 17:34
          big_grin ok okbig_grin
          Nie zgadzam siętongue_out
          Jest litera prawa i duch prawa, który tutaj, moim zdaniem, został pogwałcony.
          Nienawiść do ludzi o odmiennych poglądach??
          Raczej po trupach do celu, przemocowe i bezprawne ograniczenie szerzenia treści na aucie, prowadzących do krzywdzenia ludzi. Fałszywych treści ( o edukacji w sprawach seksu, o pedofilii rzekomo związanej z gueer) i nienawistnych mocno ( stosunku do queer, możliwe też do kobiet usuwających ciąże).
          Jak prawo do życia może nie obejmować queer, matek w ciąży, osób chcących edukować dzieci w sprawach seksu?
          Piszą na tym aucie, że bronią życia przecież?
          Rozumiem, że wymagasz ode mnie prawackie- trolliszcze tolerancji dla nietolerancji???smile
          Zabawne. Może logiczne nawet, ale nie, jakoś nie wydaje mi się tutaj, że rozmawiamy o sytuacji nienawiści do ludzi o odmiennych poglądach, sorry.
          Rozmawiamy o braku RÓWNOŚCI WOBEC PRAWA, wobec aparatu przymusu państwa ( nawet wyznaniowego państwa, którym dzisiaj jest Polska).
          O braku równości wobec prawa i braku równości WSZYSTKICH obywateli wobec aparatu przymusu ( mającego zmuszać do przestrzegania prawa).
          Ten brak podstawowej, należnej prawnie równości widać ostatnio bardzo wyraźnie w postępowaniu państwa pis ( sądy, prokuratura, policja itd) wobec osób o innych niż pisowskie poglądach.
          U Margot nie ma nienawiści do ludzi o odmiennych poglądach, tak samo jak u mnie jej ( Na razie, bo do czego ta władza i przemoc i podjudzanienie pisiorów doprowadzi to nie wiem.) na razie nie ma, pomyliłeś się.
          Po prostu ludzie o odmiennych poglądach są w różny sposób szkalowani, niszczeni ( np pan Gajos ostatnio) przez władzę teraz szczególnie.
          I niektórzy z tej bezradności i słusznego gniewu, złości i w samoobronie robią rzeczy na granicy prawa lub wręcz bezprawne jak chuligańskie wybryki i niedopuszczalne pobicie kierowcy szkodliwego vana ( było takie? Tutaj dopiero czytam, może to kolejna insynuuacja?). Po trupach idą do celu, do celu, którym jest ta równość wobec prawa ludzi o różnych poglądach. Dość oczywista i bezdyskusyjna sprawa. No, te poglądy jednak nie powinny być faszystowskie i prowadzące do krzywdy, rozboju, podżegnujące do nienawiści i śmierci, wykluczenia innych.
          Nie pochwalam tego dążenia po trupach do celu Margot ale jestem w stanie zrozumieć bezradność i wyczerpanie skuteczności licznych legalnych prób obrony krzywdzonego środowiska LGBT. Jestem w stanie widzieć uporczywość nękania osób queer w teraźniejszej Polsce, i to bez sensu w imieniu wszystkich Polaków, przez obecną władzę.
          W końcu ktoś musi powiedzieć stop, tak jak STOP BZDUROM, w niestety z lekka terrorystyczny sposób, powiedziała Margot.
          No cóż, dzieciaki jak ona radykalne i wrażliwe na niesprawiedliwiść, łamanie praw człowieka, konstytucji, na przemoc i bezprawie - same łamią prawo, a nie wolno im. Nie powinny. W obronie dobra zapędzają się na ciemną stronę mocy, tylko czy jest to tylko ich osobista wina czy jednak nas dorosłych głosujących na ludzi pokroju Dudy czy Kaczora, czy cicho siedzących z wygody i lenistwa wtedy kiedy kolejne podstawowe prawa każdego z nas są na oczach bezwstydnie łamane? I sprawiedliwość przy aplauzie prokuratury dotyczy /dotyka TYLKO tych, którzy nie są, że nieelegancko powiem, u żłoba?
          Jakoś to pomalowane nienawistnymi hasłami antyaborcyne plus auto, mimo, wyroków sądu, jeździ sobie, jeździło sobie po mieście drwiąc z zakazu szerzenia nienawiści?
          Nawet w asyście policji?
          Bo co, zmienili hasła na równie nienawistne tylko polukrowane czy inaczej sformułowane?
          A akcja, nie stroniących od wulgaryzmów, radykalnych młodych, akcja takoż samo bezprawna - została natychmiast ukarana. W dodatku z niewiarygodną surowością i brutalnością, i kara więzienia bez zawiasów, bez dostatecznych powodów na taką karę i sposób jej egzekucji - wymierzona.
          Tu nie było równości wobec prawa. ELEMENTARNEJ równości.
          To nie jest tylko kwestia światopoglądu.
          • lauren6 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 18:42
           Jak dotąd osoby takie jak Margot bardzo często kończyły pod nadjeżdżającym pociągiem lub skacząc z mostu. Niezrozumiane, zaszczuwane, sponiewierane przez system, pogardzane przez ludzi. Jak Milo:
           tvn24.pl/magazyn-tvn24/zrobimy-z-ciebie-mezczyzne,242,4189
           Żyjemy w kraju o długiej tradycji walki o wolność i godność ludzką. Nic dziwnego, że w końcu znalazła się taka osoba jak Margot, która zamiast grzecznie usychać postanowiła walczyć o swoje życie.
           • dramatika Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 18:52
            lauren6 napisała:

            > w końcu znalazła się taka osoba jak Margot, która zamiast grzecznie usych
            > ać postanowiła walczyć o swoje życie.

            O godne życie, dodajmy tongue_out Niedługo pewnie wyprowadzka ze squotu do apartamętu tongue_out
            • sumire Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 19:35
             dramatika napisał(a):

             > O godne życie, dodajmy tongue_out Niedługo pewnie wyprowadzka ze squotu do apartamętu tongue_out

             Odpuść już sobie te mierne próby insynuacji, że to wszystko dla prywatnych korzyści. Pisałam ci już,nie mierz innych swoją miarą.
          • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 21:51
           Dzocko mnie poprawiło, że jaka kara, że został zastosowany areszt śledczy, który ma prawo być stosowany w ściśle określonych prawem przypadkach, które tutaj miejsca nie miały więc aresxt śledczy był BEZPRAWNY jak i te kajdanki, brak możliwości założenia butów itd. I stąd protest - demonstracja pod Pałacem Kultury w Warszawie i chyba w innych miastach też.
       • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 21:44
        Ależ ja i mój wieloosobowy wesoły autobus nie niszczył nigdy homofobicznej furgonetki. I nie zamierzam choć ją nawet raz widziałam z bliska i niestety miałam wątpliwą przyjemność słyszeć to ujadanie poważnym grobowym tonem ze szczekaczki.
        Wiedziałam, że nie będzie dobrze, ale żeby aż tak źle?!?!!!???
        Po prostu nie da się opisać i zacytować co za ABSOLUTNE BZDURY leciały z głośnika na całą dzielnicę. Śmieszne bardzo, choć groźne i straszne. Chyba całe forum, JEDNOGŁOŚNIE jak nigdy, zabiło by śmiechem gdyby usłyszało. Poważnie.
        Coś tam o tym, że Trzaskowski zmusza 5 letnie dzieci do masturbacji, że Trzaskowski chce zmusić 9latki do stosowania skutecznej antykoncepcji, a geje są pedofilami i temu podobne mądrości inaczej. Miało to piorunujący efekt ( raczej komiczny) przez natężenie hałasu, głośne to było. Pan kierowca groził nam gdy wybuchneliśmy śmiechem po odsunięciu szybki w aucie.
        Pośmiać się dobra rzecz, zdumiewające tylko, że taka kłamliwa info i oczernianie ludzi ( nie wspomnę o gorszych rzeczach) jeździ sobie bezkarnie i szczeka na ludzi, a policja ( setki policjantów i dziesiątki radiowozów tuż obok) NIE REAGUJE ZUPEŁNIE.
        Na zawiadomienie, że coś takiego, takie oblepione autko generujące niedopuszczalny poziom hałasu, kłamstw, propagandy i nienawiści jeździ po mieście łamiąc prawo, policja nie reaguje, wręcz przeciwnie.
        Za to mąż bał się zatrzymać na pół sekundy przy policjantach i wypuścić nas z auta bo mandat i bo zaraz dostaniemy pałą w łeb i do aresztu i on po komisariatach za nami nie będzie biegał. I bo policja teraz nawet osób z niesprawnością nie oszczędza np jakiegoś niewidomego wywieźli i gdzieś zostawili. Generalnie poziom zaufania do policji jest zerowy ,a strach wielki, coraz większy i nie jest to zasługa opozycji tylko działalmość Jarka i jego ekipy. I pewnie jednak to celowe, z premedytacją działanie, ten strach.
        Koleżanka dziecka miała trudności by puszczono ją z domu bo rodzice też bali się policji i nie wierzyli, że jakiekolwiek znaczenie ma fakt, że nie łamie się prawa w najmniejszym stopniu.
        Dzięki PIS, stróże prawa nie są już stróżami prawa, przy których można się czuć bezpieczniej tylko wręcz odwrotnie.
        Ja nadal (naiwnie ?)sądzę, że po pomoc do funkcjonariuszy można zwrócić się w razie czego ale widzę, że odbierane przez znajomych jest to jako krańcowa naiwność i nieostrożność.

      • woman_in_love Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 12:07
       Powiedz mi, jakim prawem to auto porusza się po mieście bez tablic niezatrzymywane przez policję?

       Te auta są ochraniane przez policję. Tak po prostu. Po to by nikt nie mógł zaprotestować, zatrzymać czy czegoś im zrobić:
       warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26174005,dlaczego-funkcjonariusze-eskortuja-furgonetke-z-homofobicznymi.html

    • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 14:34
     Zdemolowali ciężarówkę oblepioną hasłami nawołującymi do nienawiści i wykluczenia i stekiem bzdur łączących queer i lub edukację seksualną z pedofilią.
     I kierowcy tej furgonetki nazywają się jakoś tak "Prawo do życia" , a jednocześnie odmawiają prawa do życia i szacunku osobom LGBT.
     Ostatnio nawet chyba zwykli, szarzy ludzie, przechodnie czy inni normalni użytkownicy dróg, kierowcy - zatrzymują tę furgonetkę ewentualnie zrywają hasła nienawistne i bzdurne
   • sumire Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 07:47
    A kto dotychczas coś zdemolował, dziecko? Bo z takich akcji to pamiętam jedynie zniszczenie wozu transmisyjnego, wyrywanie płyt chodnikowych i wrzucanie rac do kebabiarni, ale to były działania zdrowych chłopców prawicy.
    Możesz podać przykład jakiejś demolki w wykonaniu LGBT?
   • qwirkle Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 08:24
    Nie mam pojęcia, co im zrobiłyście, nie interesuje mnie to.

    Owi tęczowi, jak się okazało, wykazali się wyjątkowo agresywnym, wulgarnym językiem w sytuacji całkowicie i obiektywnie neutralnej.

    Zatem: NIE. Niech się trzymają swojego bajorka frustracji.
      • nenia1 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 08:49
       I co sądzisz, że te protesty są tylko w ich sprawie, dzisiaj oni są wrogami, jutro być może wrogiem będzie osoba niewierząca, pojutrze ten co nie chodzi na mszę do kościoła, a potem każdy, kto nie będzie spełniał definicji "prawdziwego Polaka" według PiS-u, ta władze opiera się na szukaniu wrogów i nienawiści do innych.
       • 1elka26 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 09:04
        To teraz obrona zwykłego chuligana jest dla opozycji tożsama z walką o tolerancję i równe prawa?
        Obrzydliwe zachowania zwykłej żulerii zostaje otoczona ochroną opozycji?
        Zamiast działań zgodnym z prawem mamy do czynienia z eskalacją przemocy i nienawisci w wykonaniu tzw. "obrońców demokracji"
        Rozumiem, że wyzwiska skierowane w stronę policji są kolejnym przykładem praktycznego zastosowania "wartości europejskich?
        • nenia1 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 09:19
         Wiem, że i tak do ciebie nie dotrze, ale ci ludzie są stale atakowani, nie udawaj, że nie. Nie pozwala im się żyć takimi jacy są. Zawsze jest jakaś grupa osób, które boją się inności, i właśnie do nich z przekazem trafia PIS, bo nic tak nie jednoczy ludzi jak wróg. Myślisz, że nikt nie widzi tej manipulacji, najpierw opluć, a potem oskarżać, że ludzie mają dosyć jak się na nich pluje? PIS najpierw rozpętywał nagonkę na uchodźców, teraz na homoseksualistów, po drodze jeszcze były "elity", "totalne opozycje" itd.
         To nie smog czy zapaść w służbie zdrowia zagraża Polakom, ale "ideologia LGBT". Taniej i prościej tak działać, niestety są ludzie tacy jak ty, którzy to wspierają.
         • nutella_fan Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 10:24
          Litości, a kto im broni żyć normalnie, w Polsce? Jakich praw obywatelskich ci ludzie nie mają i czego konkretnie prawo nie pozwala im robić? Powinni powiesić tęczę na meczecie, bo w islamie to autentycznie lgbt są dyskryminowani, tam za to to kara śmierci. U nas żyją jak paczki w maśle, wykorzystując to do awanturowania się i wandalizmu.
             • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 15:08
              Wielu. Np prawa do zakładania rodziny, małżeństwa i adopcji dzieci. A to konserwatywne wartości. Czemu nie mogą wziąć ślubu jak ja i wychowywać dzieci?
              Czemu tym dzieciom, osoby takie jak Ty, robiłyby piekło?
              • dramatika Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 15:17
               igge napisał:

               > Wielu. Np prawa do zakładania rodziny, małżeństwa i adopcji dzieci. A to konser
               > watywne wartości.

               Ta. Postępowi chuligani ze squotu walczą o prawo do konserwatywnego trybu życia tongue_out
                • dramatika Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 15:23
                 sumire napisała:

                 > A ty myślisz, że chuliganem ze squatu jest się całe życie?

                 No, jak można wyciągnąć z tego biznesu 150 tys w kilka dni, to czemu nie tongue_out

                 Ja mam pomysł jak squociarze mogą zacząć wdrażać konserwatywne wartości, o które tak walczą - na początek niech się wezmą do uczciwej roboty tongue_out
                 • sumire Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 16:08
                  dramatika napisał(a):

                  > No, jak można wyciągnąć z tego biznesu 150 tys w kilka dni, to czemu nie tongue_out

                  Ale co, zazdrościsz? Bo już kolejny raz o tej kasie wspominasz. Może sama powinnaś do roboty porządnej się wziąć, to nie musiałabyś sapać, że ktoś wyciąga 150 tysięcy?

                  A nawiasem mówiąc, informacje o tych tysiącach masz z tego samego źródła, co rewelacje o łapówkach Niedźwieckiego, którymi tak się tu onegdaj podniecałaś? Bo wiesz, TVP Info, które też się tym podniecało, dostało od sądu nakaz usunięcia tekstów to insynuujących. Tak że tego...
                  • dramatika Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 16:20
                   sumire napisała:


                   > Ale co, zazdrościsz? Bo już kolejny raz o tej kasie wspominasz.

                   Nie, nie zazdroszczę kasy zarobionej na chuligaństwie i naiwnych lemingach tongue_out Co najwyżej podziwiam tongue_out


                   > A nawiasem mówiąc, informacje o tych tysiącach masz z tego samego źródła

                   Google wyłączyli?

                   zrzutka.pl/ex3vfh
                   • sumire Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 16:31
                    Tam jest napisane, na co ta kasa zostanie przeznaczone, więc nie ma żadnego uzasadnienia dla nazywania tego zarabianiem. Oj, dramatika. Znowu próbujesz rzucać guanem w nadziei, że się przyklei, i znowu zapomniałaś, że tego nie umiesz. Nawet tego nie potrafisz smile

                    PS Dzięki za link, z pewnością nie tylko ja chętnie się dorzucę kiss
                    • dramatika Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 17:00
                     sumire napisała:


                     > PS Dzięki za link, z pewnością nie tylko ja chętnie się dorzucę kiss

                     W drugim wątku dorzuciłam ci jeszcze kilka innych linków, potrzeby są ogromne i to nie od wczoraj tongue_out

                     www.firefund.net/stopbzdurom
                     www.paypal.com/paypalme/stopbzdurom
                     zrzutka.pl/wedaxx
                     zrzutka.pl/en/ve8u9x
                     zrzutka.pl/36ukfw
                     zrzutka.pl/3eck9f

                     • dramatika Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 17:34
                      zlota.ptaszyna napisała:

                      > Sumi litości - dorzucalas się przecież na Mateusza , nic cię nie nauczyły te ni
                      > epewne zrzutki ?

                      Za późno na wycofanie się, trzeba grać głupa do końca tongue_out
                      Bezczelny cwaniak nawet nie wysila się, żeby udawać "osobę niebinarną" - wygląda jak facet, zachowuje się jak facet i używa wobec siebie męskich końcówek, ale doskonale wie, że wystarczy iż tylko piśnie, że jest "kobietą" i baranom wyłącza się od razu myślenie big_grin
                      • sumire Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 17:53
                       dramatika napisał(a):

                       > Za późno na wycofanie się, trzeba grać głupa do końca tongue_out

                       Celna samokrytyka.

                       > Bezczelny cwaniak nawet nie wysila się, żeby udawać "osobę niebinarną" - wygląd
                       > a jak facet, zachowuje się jak facet

                       Czyli ty nie wiesz, co oznacza "niebinarny".
                       W sumie do przewidzenia. Przyłazi, pluje, insynuuje, orgazmu prawie dostaje od swoich wyziewów w jakże ukochanym temacie LGBT, ale nawet nie rozumie, o czym mówi. Nasza dramatika kochana, nieszczęsna w swej zawiedzionej miłości do pięknych chłopców prawicy.
                      • snajper55 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 18:25
                       dramatika napisał(a):

                       > zlota.ptaszyna napisała:
                       >
                       > > Sumi litości - dorzucalas się przecież na Mateusza , nic cię nie nauczyły
                       > te ni
                       > > epewne zrzutki ?
                       >
                       > Za późno na wycofanie się, trzeba grać głupa do końca tongue_out
                       > Bezczelny cwaniak nawet nie wysila się, żeby udawać "osobę niebinarną" - wygląd
                       > a jak facet, zachowuje się jak facet i używa wobec siebie męskich końcówek, ale
                       > doskonale wie, że wystarczy iż tylko piśnie, że jest "kobietą" i baranom wyłąc
                       > za się od razu myślenie big_grin

                       Pawłowicz wyglada jak szpetny facet, zachowuje się jak chamski facet a wielu twierdzi, że to kobieta.

                       S.
                       • dramatika Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 18:28
                        snajper55 napisał:


                        > Pawłowicz wyglada jak szpetny facet, zachowuje się jak chamski facet a wielu tw
                        > ierdzi, że to kobieta.

                        Ty, uważaj, żebyś potem nie musiał przepraszać jak Owsiak tongue_out
      • margit49 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 13:41
       qwirkle napisał(a):

       > Obejrzałam się za nimi, bo ładne chłopaki byli. Nie uważam, żebym im tym krzywd
       > ę zrobiła.
       > W steku wulgaryzmów i wyzwisk wykrzyczeli, że są pedałami...
       >
       > Więc...
       a skąd wiesz, że byli gejami? może tylko zdesperowani, że wybrali taki rodzaj ucieczki przed Tobą
    • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 15:03
     Dziś po raz pierwszy otworzyłam stronę STOP BZDUROM.
     Fakt, tęczowi. Fakt, wulgarny momentami język.
     Czy ich sytuacja, generalnie w Polsce teraz, jest całkowicie i obiektywnie NEUTRALNA????
     No weź, qwirkle, nie rozśmieszaj mnie. Masz oczy, uszy, czytasz, oglądasz tv czasem???
     Tęczowi właśnie o to muszą walczyć, by była po prostu neutralna.
     I widać czasem wulgaryzmy cisną im się na usta. Bo mają obiektywnie ciężko i są wśród nich/ nas osoby słabsze, dzieci, młodzież, nastolatki, wrażliwe i opluwane.
     Mnie też cisnęłyby się wulgaryzmy na usta w takiej sytuacji, sorry.
  • 1elka26 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 09:16
   paszczakowna1 napisała:

   > Bądźmy tam. Tęczowe dzieciaki potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek ind
   > ziej.

   Zdumiewające. To od dzisiaj wspaniali "obrońcy praworządnosci" aprobują zwykłą chuliganerię?
   Przypominam więc, że Michałowi Sz. zarzucono, że "wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami uszkodził samochód marki renault master, poprzez przecięcie opon, pocięcie plandeki, urwanie lusterka, oderwanie tablicy rejestracyjnej, uszkodzenie kamery cofania oraz pobrudzenie pojazdu farbą"

   No cóż, opozycja zamiast stworzyć jakiś realny program na siłę szuka męczenników. Oto oni:


   • nenia1 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 09:24
    Kobieto, ale stosowanie za taki czyn aresztu tymczasowego to jest nadużycie władzy. Znaj proporcje. Nikt nie popiera niszczenia mienia, ale z jednej strony mamy areszt tymczasowy za przecięcie opon i zniszczenie lusterka z drugiej jeżdżą pijani kierowcy, zabijają ludzi i nie trafią do więzienia. Areszt tymczasowy to "najbardziej dotkliwy ze środków zapobiegawczych stosowanych wobec podejrzanego lub oskarżonego w toku postępowania karnego". Za uszkodzenie samochodu?
    • 1elka26 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 09:31
     Jeżeli uważasz, że jest to nadużycie władzy, to zawsze możesz postępowac zgodnie z prawem czyli złozyć odpowiednie zażalenie.
     Ale wyciaganie ludzi na ulice, prowokowanie zamieszek połączonych z niszczeniem mienia, atakowaniem funkcjonariuszy policji jest zwykłą bandyterką.
     Najbardziej obrzydliwe jest dorabianie do aktów zwykłego chuligaństwa ideologii. To nie żadna aktywistka, ale mężczyzna, chuligan, który będąc w grupie zaatakował inną osobę, zniszczył mienie dlatego, że się z tą osobą nie zgadzał.
     Bronicie zwykłego chuligana?
     • nenia1 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 09:36
      Jesteś tu tylko po to żeby rozwalić ten wątek. Więc nie ma najmniejszego sensu dalej z tobą pisać, z góry wiadomo co odpiszesz, wystarczy włączyć TVPis tam jest to samo, wy zawsze cacy, inni to chuligani, złodzieje i bandyci.
     • margit49 Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 14:08
      1elka26 napisał(a):

      > . To nie żadna aktywistka, ale mężczyzna, chuligan, który będąc w grupie zaatak
      > ował inną osobę, zniszczył mienie dlatego, że się z tą osobą nie zgadzał.
      > Bronicie zwykłego chuligana?

      Ach, opisujesz zachowanie nagminne wśród kiboli. Zawsze w grupie na jednego, wystarczy nieodpowiedni szalik klubowy. Natomiast Margot zarzuca się zniszczenie samochodu z homofobicznymi hasłami, sugerującymi łączenie homoseksualizmu z pedofilią, seksualizację dzieci, masturbację itp. bzdury. Powiela się nieprawdę, żeby pogłębić niechęć do osób o odmiennej orientacji. No i niestety, prowadzi to do eskalacji napięć.
     • igge Re: sobota 18:00 pod PKiN 08.08.20, 15:27
      Aha, i jakie zamieszki połączone z niszczeniem mienia???????!??!
      Atakowanie funkcjonariuszy policji?????!!!???
      Mów dziewczyno za siebie. ( może Ty byś tak zrobiła??? I dlatego to insynuujesz innym, nie wiem, pewnie nie???)
      Jakie wyciąganie ludzi na ulicę?
      Ludzie ( niektórzy, fakt, są tacy, jak mój mąż, którzy " dzięki" Pisowcom już teraz się boją, muszą być wyciągani, by upomnieć się o swoje prawa) nie są wyciągani przez nikogo tylko zwyczajnie widzą niesprawiedliwość i dokopywanie słabszym, łamanie praw człowieka, praw każdego więc wychodzą na ulice. Zawsze w podobnych sytuacjach bedą wychodzić bo też są, jak Ty, u siebie i mogą.
      I nie będą niszczyć mienia czy atakować policji.
      Smutne jest, że dzisiaj w Polsce, tacy zwykli ludzie też czują się zagrożeni, czują strach. Przed policją właśnie niestety też.
      Czy o to władzy właśnie chodzi??????
      Może o to.