Dodaj do ulubionych

Wywiad ku pokrzepieniu serc

09.08.20, 13:41
Są ludzie, którym się chce. I są luzie, którzy trzymali się na uboczu, ale miarka się przebrała. Mam nadzieję, że tym razem przebrała się naprawdę. Polecam: zdaniemszota.pl/3316-chlopak-spod-palacu?fbclid=IwAR20wh3P_IyN6KkQIlTyrSwjoe1tPljRmhED-xCpIy4yEXA5iHLUQIuTuX4

PS. Trolle i Juziu, możecie się tu zapluć, mam was powygaszane.
Obserwuj wątek
  • prezent_urodzinowy Re: Wywiad ku pokrzepieniu serc 09.08.20, 14:12
   A Ty? Chce Ci się? Uważasz, że przebrała się miarka?

   Pytam zupełnie!!! w oderwaniu od tematu lgbt. Po prostu ciekawi mnie, co myślą ludzie, którzy wrzucaja artykuły o innych ludziach, którym "się chce", dodając też, że "mam nadzieję, że całkiem się przebrała miarka".
   Też coś robisz, czy tylko duchowo wspierasz protesty i masz nadzieję na pokój na świecie, jak kandydatka na Miss Polonię?

   I sorry, ze w Twoim wątku akurat pytam, wiem, że oburzonych w słusznych sprawach na emamie jest cała masa..
  • lodomeria Re: Wywiad ku pokrzepieniu serc 09.08.20, 14:29
   Ważne słowa w tym wywiadzie: "co my zrobiliśmy, żeby tych ludzi przekonać".
   Bardzo łatwo i najmniej boleśnie jest się zamknąć w bezpiecznej bańce i wysyłać tylko w eter jakieś komentarze czy lajki. Owszem, jest to potrzebne, żeby mieć takie miejsce, gdzie czujemy się u siebie, gdzie możemy naładować akumulatory, ale trzeba też działać realistycznie. Nie dać się przytłoczyć wielkiemu zadaniu, tylko kroczek po kroczku robić swoje i pogodzić się z tym, że może sami nie doczekamy się realizacji wszystkich 99 punktów planu, ale że może dzięki nam, ktoś, kto przyjdzie później, będzie o te 5, 10, 15 kroczków do przodu.

  • tiszantul Re: Wywiad ku pokrzepieniu serc 09.08.20, 14:34
   Dzięki kasowaniu wpisów krytycznych otrzymujemy na forum imponujące porozumienie. Własnie tak opozycja rozumie zgodę - przez odebranie głosu całej reszcie. Znakomicie ujął to prezydent Komorowski: "Nie ma zgody na brak zgody"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka