Dodaj do ulubionych

Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot?

10.08.20, 14:32
Kto to jest? Dlaczego używa żeńskiego imienia? I dlaczego angażuje jakieś awantury?
Obserwuj wątek
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 10.08.20, 14:50
      Nie wiem, ale dzisiaj widziałam zamieszki na Białorusi, widziałam samych młodych chłopaków typu "dresiarz" jak rzucają kijami, kamieniami i wszystkim pod ręką w milicję.
      I dopadła mnie konsternacja, bo całym sercem jestem za upadkiem ucisku i reżimu ale litości to co pokazali (Polsat news) jako dowód na bunt Białorusinów przywiodło mi na myśl uchodźców z "Syrii" próbujących wedrzeć się do Grecji, chociaż może nie, bo tam było widać i kobiety i dzieci i mężczyzn +40, więc może płonące dzielnice Paryża?
        • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 15:29
          bei napisała:

> Młodzi mają więcej odwagi i siły, i nie mają rodzin na utrzymaniu.

Jeb.ć państwo prawa można na wiele sposób, nie tylko przy użyciu noża i pięści, kiedy pałętające się dzieciaki tylko utrudniają "uliczną gimnastykę". Odwagi, coś wymyślicie.
            • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 15:40
              paskudek1 napisała:

> Jasne, można np pobić piętnastolatkę za różowe włosy

Ktoś popiera bicie ludzi za kolor włosów, czy jak zwykle wydaje wam się, że jak lewactwo tworzy jakies "kolektywy" kryjące nawzajem swoje cwaniactwa, to inni ludzie też tak robią?
                  • kura17 Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 16:11
                    > Nie wypowiedziałam się też o milionie innych przestępstw, ale jak rozumiem, to
                    > z automatu oznacza, że popieram ich popełnianie?

chyba nie chcesz nam powiedziec, ze losowo wybierasz przestepstwa dyskutowane na forum, o ktorych sie wypowiadasz?? LOL

oczywiscie, ze to, co komentujesz swiadczy w jakis (dosc znaczacy) sposob o Twoich pogladach - inaczej ta powyzsza losowa krzywa gaussa musialaby zmienic nazwe ...
                    • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 17:24
                      kura17 napisała:

> chyba nie chcesz nam powiedziec, ze losowo wybierasz przestepstwa dyskut
                      > owane na forum, o ktorych sie wypowiadasz?? LOL

Nie, nie losowo - zwykle wybieram te, które spowodował lub popiera lewak, obrońca praworządności. Nigdy nie ukrywałam, że lubię wytykać lewakom hipokryzję.
                      • sumire Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 17:33
                        dramatika napisał(a):

> Nie, nie losowo - zwykle wybieram te, które spowodował lub popiera lewak, obroń
                        > ca praworządności. Nigdy nie ukrywałam, że lubię wytykać lewakom hipokryzję.

Ale to właśnie jest hipokryzja - ekscytowanie się do granicy orgazmu występkami lewaków lub sugerowanie im takowych przy jednoczesnej całkowitej ślepocie na takie same lub gorsze występki prawaków i wykręcanie się od komentarzy na temat takowych. To jest zajebiaszcza hipokryzja. "Wstyd, lewaki, hurt durr, areszt, żal, żenada, beka. A, coś podobnego zrobił prawak? No i co z tego! Nie muszę mieć zdania na ten temat!!"
                        Hiiiiiipooookryyyzjaaa...
                        • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 17:59
                          sumire napisała:

e to właśnie jest hipokryzja - ekscytowanie się do granicy orgazmu występkami
                          > lewaków lub sugerowanie im takowych przy jednoczesnej całkowitej ślepocie na t
                          > akie same lub gorsze występki prawaków

Już wyjasniałam - normalni ludzie potępiają wszelkie przestępstwa i jest to stan domyślny, nie wymagający zapewniania. To lewacka patologia dzieli je na takie, które należy potępiać i takie, które są dozwolone. Sztuką nie jest zapowietrzanie się z oburzenia, gdy ktoś zgwałci dziecko - sztuką jest obrona prawa do uczciwego procesu nawet dla mordercy i nie dziwi, że idioci mylą to z obroną morderstw.
                          • paskudek1 Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 18:04
                            Pokaż mi JEDEN przypadek kiedy potępiła pedofila, gwałciciela, albo prawka popełniającego przestępstwo. JEDEN JEDYNY PRZYKŁAD. Czytam cię na forum dość długo i nie znam takiej sytuacji. Otóż Dramatisiu NIGDY nie potępiłaś gwałciciela, npedofila, zwłaszcza pedofila w sutannie, prsesckich troglodyrów opływających wszystko i wszystkich którzy im nie pasują. W wątku o zaatakowanycj dziewczynkach też jakoś nie zdążyłaś się wypowiedzieć. Taka zarobiona jesteś że nie masz czasu załadować. Hipokryzja to twoje drugie imię
                            • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 18:12
                              paskudek1 napisała:

> Pokaż mi JEDEN przypadek kiedy potępiła pedofila, gwałciciela

A po cóż miałabym to robić? To oczywiste, że normalni ludzie potępiają gwałty, pedofilię, rozboje i wszelką przemoc. Dla lewaków to nie jest oczywiste, bo przecież "swoich" zwyroli bronią, dlatego posądzają o popieranie zwyroli innych ludzi.

• asia.sthm Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 19:35
                                > To oczywiste, że normalni ludzie potępiają gwałty, pedofilię, rozboje i wszelką przemoc.

Ale ty normalna nie jestes - sama przyznalas ze jakies zaburzenie cie gnebi, nie umiesz sie z tego wykaraskac - co widac , slychac i czuc tu na forum.
                                Zaburzenie to pozwala ci wlasnie pisac takie deklaracje jak powyzsze nie przewidujac ze jednak dalas tu sie poznac z jak najgorszej strony i nikt nie wezmie takich twoich deklaracji na powaznie.
                                Za duzo beki powaznie zaszkodzilo twojej reputacji.
                                • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 22:20
                                  paskudek1 napisała:

> Ja tam wiem że normalna osoba nie podważa zeznań gwałcone wielokrotnie dziewczy
                                  > ny

A co ona, nadczłowiek jakiś? Sąd w postępowaniu karnym nie stwierdził, aby doszło do gwałtu na niej, tym bardziej wielokrotnego. Teraz miarą moralności i wrażliwości ma być jak rozumiem wiara każdej kobiecie na słowo, gdy ta zezna, że była gwałcona, a jak ktoś jest sceptyczny i żąda dowodów, to "obrońca gwałcicieli"? TO jest właśnie faszyzm, według waszej lewackiej definicji - terrorem psychicznym chcecie tworzyć uprzywilejowane grupy, wyjęte spod prawa.
                                • araceli Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 07:32
                                  paskudek1 napisała:
                                  > Zresztą ZAWSZE bronisz zwyroli

Przypomnijmy jak Piepe łga. Wyciera sobie gębę 'bronieniem prawa' a jak prawo łamie prawacki zwyrol (np. Michałkiewicz nie dopełniając obowiązku meldunkowego) to Piepe broni zwyrola bo 'to złe prawo'.

Jak mowa o gwałtach to Piepe drze się, że 'niewinny bo nie ma wyroku'. Jak wyrok (łącznie z SN) stanowi, że zakon jest odpowiedzialny za przymykanie oka, na fakt, że jeden z jego funkcjonariuszy gwałcił dziecko to Piepe stoi po stronie zwyroli pisząc, że to 'zły wyrok'.

Dodajmy, że w żadnym wątku ten odpał nie wyraził pół słowa współczucia dla ofiar - czy to dla gwałconych dzieci czy maltretowanych kobiet. Otwarcie głosi, że bitym kobietom trzeba odciąć drogę ucieczki od kata.
                          • sumire Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 19:35
                            dramatika napisał(a):

> Już wyjasniałam - normalni ludzie potępiają wszelkie przestępstwa i jest to sta
                            > n domyślny, nie wymagający zapewniania. To lewacka patologia dzieli je na takie
                            > , które należy potępiać i takie, które są dozwolone.

W swoim zacietrzewieniu nawet nie zauważyłaś, że nikt nie zaprzecza temu, że Margot złamała prawo. A co więcej, dobrowolnie oddała się w ręce policji. Zatem jedyną osobą, która tu pyerdoli, że niektóre przestępstwa są dozwolone zdaniem lewaków, jesteś ty, jednocześnie w panice unikająca tematu przestępstw prawackich, czołowa hipokrytka forum, hobbystycznie rzucająca goownem.
                            PS Pozdrów Michalkiewicza. I Tomaldo Banjo.
                            • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 22:12
                              sumire napisała:

> W swoim zacietrzewieniu nawet nie zauważyłaś, że nikt nie zaprzecza temu, że Ma
                              > rgot złamała prawo.

Ja nie piszę, że zaprzeczacie, tylko że bagatelizujecie i żądacie uwolnienia, tylko dlatego, że niebezpieczny chuligan kryje się za tęczową flagą. Do tego niektóre z was wprost usprawiedliwiają działania tych squotersów, bo ktoś ich wkurzał. No jasne - jak ktoś wkurzył tęczowego, to ten miał święte prawo mu wpyerdolić i zniszczyć jego własność.
                                • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 22:47
                                  chocolatemonster napisała:

> Wkurzal? Jezdzac furgonetka z plakatem, ktory glosi, ze osoby lgbt chca seksual
                                  > izowania dzieci?

No i to ma być usprawiedliwienie do zniszczenia tej furgonetki i zaatakowania kierowcy, tak? Czyli jak rozumiem popierasz Karyny, które wkurzył kolor czyichś włosów? A może jedni mają prawo przemocą odreagowywać wkurzenie, a inni nie mają takiego prawa?
                                • prawackie_trolliszcze Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 11:55

> Wkurzal? Jezdzac furgonetka z plakatem, ktory glosi, ze osoby lgbt chca seksual
                                  > izowania dzieci?

No bo chcą. Zamierzasz zaprzeczać faktom? Zaprzeczaj sobie do woli. Zalecenia WHO, popierane przez ruch LGBT, są powszechnie dostępne. Każdy może się przekonać.
                                  Sąd potwierdził, że informacje umieszczone na plandece furgonetki fundacji Pro-Prawo do Życia dot. edukacji seksualnej są PRAWDZIWE.
                                        • asia.sthm Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 13:30
                                          > Widziałam naocznie to ścierwo.

Nie ty jedna, pol Warszawy jak nie wiecej ma dosc.

Na razie będzie o tym, że tego jełopa w furgonetce doskonale kojarzę. Jeździ mi ciągle pod oknem, a głośniki to chyba kupił za jakieś dotacje, bo nikogo normalnego na coś tak głośnego nie stać.

I nie dość, że w bloku mi jacyś szaleni Gruzini drą ciągle mordy, nie dość, że dzieciaki gdzieś wyją, nie dość, że niespełna rozumu motocykliści bez tłumików muszą hałasować na całą okolicę to jeszcze to… Siedzę, pracuję, albo film oglądam i podskakuję nagle i szyby się trzęsą, bo ryk jest potężny.

„Pederaści! Pederaści!”

No weź spierdalaj facet ze swoimi fiksacjami i tym kurwa rykiem z mojego domu. Kiedyś już miałem do niego wyjść, ale dobrze, że nie wyszedłem, bo teraz musielibyście robić jakieś demonstracje, a policjanci musieliby dusić niewysokie dziewczyny (bo takie dusić jest łatwiej).

Ale żarty na bok. Bo jednak zwykła empatia nakazuje zastanowić się nad pytaniem: co bym zrobił, gdyby uciążliwy idiota z gigantycznych głośników nie tyle przeszkadzał mi hałasem, ile szkalował mnie na całe miasto?! Gdyby jeździł i krzyczał, że taki i taki molestuje dzieci? A to właśnie ten furman z tego furgonu robi: kłamie, oczernia, manipuluje, gada głupoty i szkaluje jakieś 10 proc. ludzkości twierdząc, że to zboczeńcy i tak dalej. Swoją drogą ktoś, kto poświęca praktycznie cały swój dzień na rozmyślanie i krzyczenie o penisach nieznanych mężczyzn sam powinien się w tej litanii głośnikowej wymienić.

Na tego pacana, który zatruwa ludziom dzień rycząc im pod oknem o kutasach, mieszkańcy Warszawy złożyli już w ciągu ostatnich miesięcy wiele doniesień i skarg. Oczywiście na warszawskiej policji. Co policja zrobiła? Zaczęła – kurwa, trzymajcie się – ESKORTOWAĆ tego barana. Wozy policyjne kupione za moje podatki ESKORTOWAŁY jakiegoś śliskiego typa krzyczącego pod moim oknem coś o penisach, bym ja nie mógł w spokoju pracować, by na te podatki zarobić.

To byl tylko urywek.
                                          Tu calosc polecam.
                                          www.nienawisc.pl/protest-lgbt-czyli-zaraz-przyjda-po-ciebie/
                                          • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 13:40
                                            asia.sthm napisała:

> A to właśnie ten furman z tego furgonu rob
                                            > i: kłamie, oczernia, manipuluje, gada głupoty i szkaluje jakieś 10 proc. ludzko
                                            > ści twierdząc, że to zboczeńcy i tak dalej.

Jak prawdziwi zboczeńcy wzięli sobie na sztandary jakąś grupę społeczną, tutaj - homoseksualistów, to pretensje do zboczeńców, a nie tych, którzy przeciw zboczeniom protestują.
                                            Pan zmartwiony szkalowaniem osób LGBT niech pretensje kieruje do WHO i innych organizacji, które pod płaszczykiem ochrony osób LGBT chcą legalizować tylnymi drzwiami pedofilię poprzez seksualizację dzieci. Pan nie wie, że rewolucja pożera własne dzieci?
                                    • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 12:35

> A jakies dokumenty, ze te pierdy, ktore piszesz to prawda czy tak bedziesz sobi
                                      > e roil dla samego rojenia? Dokumenty. Nie linki do gazet i yt.

Przecież sami lewacy tak to relacjonują:

„Tolerado” wnioskowało też, by z ulic i stron internetowych zniknęły treści, które sugerują, że edukacja seksualna – zgodna ze standardami Światowej Organizacji Zdrowia – prowadzona jest przez „lobby LGBT” i polega rzekomo na „nauce masturbacji dla czterolatków”.

Pomimo tego, że treści te są w oczywisty sposób manipulacjami (OKO.press pisało o tym wielokrotnie), sąd uznał, że informacje zawarte na banerach są prawdziwe i nie objął ich zakazem. W uzasadnieniu odmowy wydania zabezpieczenia, sąd powołał się na konstytucyjne zasady wolności wyrażania poglądów (art. 54) i prawo do wychowywania dzieci zgodnie przekonaniami (art. 48).

oko.press/homofobiczne-furgonetki-jezdza-po-polsce-jakim-prawem-analiza-oko-press/
                                        • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 12:50

> Dolumenty a nie linki. Dopoki nie wkleicie DOKUMENTOW na to, ze jakakolwiek org
                                          > anizacja zwiazana z osobami lgbt chce aby trzynastolatki opowiadaly w szkole o
                                          > seksie analnym nie mamy o czym dyskutowac. W innym wypadku sa to insynuacje i p
                                          > omowienia.

Podałam ci link do skrajnie lewackiego portalu, w którym jak wół stoi, że sąd uzasadnił odmowę zabezpieczenia wszystkich roszczeń tym, iż informacje na furgonetce dotyczące edukacji seksualnej są prawdziwe. Co ci jeszcze nie pasuje?
                                          I znaczenia żadnego nie ma, że anarchistyczne środowiska nie wiedzą lub udają, że nie widzą, czym np w Niemczech skończyła się akceptacja permisywnej edukacji seksualnej - czyli wydaniem podręcznika dla szkół, w których 13-latkom zaleca się opowiadanie o seksie analnym czy proponuje zaprojektowanie burdelu. Nie ma też żadnego znaczenia, że ty i tobie podobni pożyteczni idioci nie przyjmujecie do wiadomości tych faktów.
                              • woman_in_love Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 22:47
                                Do tego niektóre z was wprost usprawiedliwiają działania tych squotersów, bo ktoś ich wkurzał.

Ale to nie my dramatisiu big_grin. Znów zacytujęy, żeby jak najwięcej osób przeczytało:
                                " Transparent został zniszczony (...) - Kiedy już leżałyśmy na ziemi kopane, usłyszałam od jednego zakapturzonego z panów, z twarzą zasłoniętą szalikiem Legii, z tego, co się nie mylę, "trzeba dla ciebie kur** odkurzyć komory gazowe" "

Prokuratura umorzyła śledztwo gdyż:
                                "Uzasadniono umorzenie m.in. tym, że kopnięcia, popychanie i zniewagi oceniane obiektywnie wskazują na to, że nie były one objęte umyślnością. Zamiarem atakujących nie było bowiem pobicie pokrzywdzonych, lecz okazanie swojego niezadowolenia"

Dramatisiu, a więc powtórzmy: jak najbardziej zgodnie z prawem można było zatem skopać kierowcę, zniszczyć mu transparent czyli plandekę, ciągnąć po jezdni, a na koniec nawet! zagrozić dołem z wapnem.

https://s.redefine.pl/file/o2/redefine/cp/gp/gpgouyi96wbsydbyzzad4ebg8muay1hd.jpg

• dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 22:53
                                  woman_in_love napisała:

> Ale to nie my dramatisiu big_grin.

Ja nie rozumiem, dlaczego ty się ograniczasz do pedofilii i burd - wyciągnij bombkę na Hiroszimę i z wyżyn swojej strażnicy moralności napisz, że skoro zarzucam lewakom hipokryzję, to na pewno lubię patrzeć na dzieci umierające od choroby popromiennej. Co cię powstrzymuje?
                                    • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 00:07
                                      woman_in_love napisała:

> ale po co mi Hiroszima, ja cytuję pisowską prokuraturę big_grinbig_grinbig_grin

No ale tyle to ma sensu, co przypisywanie mi win za Hiroszimę. A zobacz jaką siłę rażenia miałabyś, jakbyś wyjechała z biednymi dziećmi konającymi w męczarniach, których śmierć popieram, no bo przecież nigdy jasno nie wyartykułowałam, że zrzucanie bomb na ludzi jest złe.
                                        • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 00:31

> Wystraczy poczytac twe popisy tutaj :

Ciekawe natomiast, gdzie twoje wpisy w tym wątku:
                                          forum.gazeta.pl/forum/w,567,170224926,170224926,O_tym_ze_jest_ojcem_dowiedzial_sie_od_komornika.html
                                          Gzie się zapodziałaś, aby bronić systemu, który pozwala na procesy bez udziału pozwanego? Przeoczyłaś wąteczek, biedactwo.
                                          • chocolatemonster Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 00:46
                                            Raju...tluku...ja zadnego systemu nie musze bronic. Ja wiem, ze tobie sie nie miesci w tym pustym dzbanie, ze mozna na tym forum wyrazac swoje zdanie i nie byc zwiazanym z zadna opcja polityczna. Ja nawet w Polsce durnoto nie mieszkam i, w przeciwienstwie, do ciebie nie mam misji. No i sorry kotus ale takie gu..no jak ty nie bedzie mi dyktowalo co i gdzie bede pisac.
                                            • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 01:00

> w przeciwienstwie, do ciebie nie mam misji.

No jak to nie masz. Wszędzie gdzie się nie pojawię, to mnie wyzywasz od "obrończyń pedofili", bo kiedyś broniłam prawa do procesu dla Michalkiewicza. To jak takie bez znaczenia to prawo, to pewnie nie będziesz mieć nic przeciwko, jak twój kolega z Polski sie dowie, że ma dziecko z inną kobietą, której nawet nie zna, od komornika? Zwłaszcza, że i tak kobiecie się przecież wierzy na słowo.
                                                • araceli Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 10:14
                                                  sumire napisała:

> dramatika napisał(a):
                                                  >
                                                  > > kiedyś broniłam prawa do procesu dla Michalkiewicza.
                                                  >
                                                  > Ależ on miał prawo do procesu, nikt mu go nie odebrał. Sam wykluczył się z proc
                                                  > esu, nie odbierając korespondencji.

Uściślimy - pozbawił się prawa do uczestnictwa w procesie łamiąc prawo poprzez niedopełnienie obowiązku meldunkowego. Jemu wolno - jego trzeba przez 'złym prawem' bronić!
                                                • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 12:15
                                                  sumire napisała:

> Ależ on miał prawo do procesu, nikt mu go nie odebrał. Sam wykluczył się z proc
                                                  > esu, nie odbierając korespondencji.

Podobnie jak ten koleś, który od komornika dowiedział się, że jest ojcem.
                                                  To jest oszustwo na fikcję doręczenia - nadużycie prawa prowadzące do przeprowadzenia praktycznego "procesu kapturowego". Pani skrzywdzona "Kasia" właśnie takimi metodami walczy z przeciwnikami, ale oczywiście "bronię pedofili", a nie prawa do uczestniczenia w procesie.
                                                  • sumire Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 12:50
                                                    dramatika napisał(a):

> Podobnie jak ten koleś, który od komornika dowiedział się, że jest ojcem.
                                                    > To jest oszustwo na fikcję doręczenia - nadużycie prawa prowadzące do przeprowa
                                                    > dzenia praktycznego "procesu kapturowego".

Bicz pliz.
                                                    Moja matka pół życia użerała się z typami, którzy "nie dostawali pism z sądu". Niektórzy nawet regularnie pojawiali się pod adresem zameldowania, by opróżnić skrzynkę pocztową i wywalić jej zawartość do śmieci. A czasami pod ich byłym adresem mieszkała mama, w pełni świadoma, że przyszło zawiadomienie. Jak słyszę o takich biedactwach, z którymi nie można było się skontaktować i "one nie wiedziały", to mnie zawsze śmiech pusty ogarnia.

>Pani skrzywdzona "Kasia" właśnie tak
                                                    > imi metodami walczy z przeciwnikami,

Za to jej przeciwnicy to mieli metody bardzo szlachetne. No, ale wrócmy do tematu bogacących się chuliganów .
                                                  • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 13:07
                                                    sumire napisała:

> Bicz pliz.
                                                    > Moja matka pół życia użerała się z typami, którzy "nie dostawali pism z sądu".

Ależ nikt nie twierdzi, że instytucja "fikcji doręczenia" nie była zasadna i potrzebna. Czym innym jest natomiast korzystanie z tego prawa, a czym innym jego nadużywanie. A nadużyć było tak dużo, że w zeszłym roku musiano fikcje doręczenia wykreślić z kodeksów, bo po prostu konczyło się to procesami kapturowymi. Niewinna lelija "Kasia" miała w tym swój udział - do takich jak ona teraz pretensje, że prawdziwi dłużnicy i cwaniacy będą mieli ułatwione życie.
                                                    No ale zwracanie uwagi na tę kwestię to oczywiście "obrona pedofili i skurwysynów".
                                                  • sumire Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 14:02
                                                    dramatika napisał(a):

> Czym innym jest natomiast korzystanie z tego prawa, a czym innym jego
                                                    > nadużywanie. A nadużyć było tak dużo, że w zeszłym roku musiano fikcje doręczen
                                                    > ia wykreślić z kodeksów, bo po prostu konczyło się to procesami kapturowymi.

Pierdrolisz jak zwykle.
                                                    Ofiary rzekomych "procesów kapturowych" to zwykle osoby, które bardzo dobrze wiedzą, że toczy się lub może toczyć wobec nich postępowanie. Dlatego spierniczają do UK i boją się wracać, dlatego przenoszą się z miejsca na miejsce, dlatego zasłaniają się adresem mamusi, dlatego przez 11 lat "zapominają" zmienić adres zameldowania w urzędzie. To zawsze było narzędzie cwaniaków i jeśli wydaje ci się inaczej, to albo jesteś bardzo naiwna, albo takich cwaniaków po prostu lubisz.

>Niewinna lelija "Kasia" miała w tym swój udział -

Długo nie dałaś rady kryć się z tym, co myślisz o tej dziewczynie. Jak zwykle. Dramatika, ty jesteś tak żałosna w tych próbach przekonania, że bronisz prawa. Tak zajebiście nieszczera, że aż żałość ogarnia. Ale czego oczekiwać po kimś takim.
                                                  • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 14:36
                                                    sumire napisała:

> Pierdrolisz jak zwykle.

To ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Przykład faceta, który dowiedział się o tym, że jest ojcem od komornika - to mało? Mamusia pewnie nie pracowała przy przypadkach, gdy bank celowo wysyłał korespondencję na zły adres, aby kredytobiorca nie mógł zareagować na nakaz zapłaty, wydany na podstawie ksiąg banku opartych na przestępstwie? A Michalkiewicz pewnie lubi mieć zajęte konto na 180 tys i perspektywę, że będzie zajęte przez następne 10 lat, bo "wolne sądy" i dlatego się "ukrywał"?

> Długo nie dałaś rady kryć się z tym, co myślisz o tej dziewczynie. Jak zwykle.

A co ona, święta jakaś i jej imienia nie wolno kalać? Nie miała problemu, by wynająć prawników - cwaniaków, którzy nadużyli prawa i zachowała się jak pospolity bankster wysyłający nakaz zapłaty na nieaktualny adres. No ale wiadomo, święta to święta - jak wskażesz, że kombinuje, to kalasz świętości.
                                                  • sumire Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 15:47
                                                    dramatika napisał(a):

> To ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.

Wiem, wiem, tylko ty masz pojęcie, a my tu marne garkotłuki.

>, gdy bank celowo wysyłał korespondencję na zły adres, aby kredytobiorca nie mógł zareagować na nakaz zapłaty, wydany na podstawie ksiąg ba
                                                    > nku opartych na przestępstwie?

Bank nie ma żadnego interesu w tym, żeby celowo wysyłać korespondencję na zły adres, ponieważ w takiej sytuacji mógłby mieć problemy z regulatorem, natomiast bank nie jest duchem świętym i nie widzi sam z siebie, że klient zmienił miejsce pobytu.
                                                    Natomiast w najlepszym interesie klienta jest to, by przy okazji przeprowadzki zmienić adres w banku czy urzędzie. Mogę zrozumieć, że ktoś tego nie robi przez kilka miesięcy, ale jeśli nie robi przez kilka, to znaczy, że nie chce otrzymywać korespondencji. I tyle na temat.

> A Michalkiewicz pewnie lubi mieć zajęte konto na
                                                    > 180 tys i perspektywę, że będzie zajęte przez następne 10 lat, bo "wolne sądy"
                                                    > i dlatego się "ukrywał"?

Gdyby pan Michalkiewicz po pierwsze nie zachował się jak buc i nie pisał brzydkich insynuacji, a po drugie gdyby nie był przez 11 lat zameldowany w miejscu, w którym nie mieszkał, toby potem nie miał problemu.

> A co ona, święta jakaś i jej imienia nie wolno kalać? Nie miała problemu, by wy
                                                    > nająć prawników - cwaniaków, którzy nadużyli prawa

Okropna, wynajęła prawników, a mogła usiąść w kącie i znosić pokornie wylewane na nią goowno.
                                                    Bardzo mnie bawi, jak prawactwo trafia szlag, gdy okazuje się, że ich ulubiony sport, czyli ciskanie pomówień, nie jest bezkarny.
                                                    PS Nikt nie nadużył prawa, spokojnie. Wystarczyło zaktualizować swoje dane.
                                                  • araceli Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 16:19
                                                    sumire napisała:
                                                    > dramatika napisał(a):
                                                    > >, gdy bank celowo wysyłał korespondencję na zły adres

Piepuszka kłamczuszka doskonale wie, że sąd wysłał pozew na dobry adres tylko ścierwo prawackie złamało prawo nie dopełniwszy oowiązku meldunkowego czyli podając fałszywy adres do wiadomości urzędów.
                                                  • dramatika Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 17:08
                                                    sumire napisała:

> Bank nie ma żadnego interesu w tym, żeby celowo wysyłać korespondencję na zły a
                                                    > dres, ponieważ w takiej sytuacji mógłby mieć problemy z regulatorem

Twoja ignorancja powala. Żaden "regulator" nie ma kompetencji by zajmować się przestępstwami - robi to prokuratura. A bank jak najbardziej ma interes w tym, aby rzekomy dłużnik nie dowiedział się, że toczy sie przeciwko niemu postępowanie w sądzie. Wynikiem takiego postępowania jest korzyść banku, a bankructwo i utrata mieszkania kredytobiorcy. Banki robią to celowo i świadomie. Tak jak "Kasia".

https://www.pomniejszacz.pl/files/nakaz1.png

> Gdyby pan Michalkiewicz po pierwsze nie zachował się jak buc i nie pisał brzydk
                                                    > ich insynuacji, a po drugie gdyby nie był przez 11 lat zameldowany w miejscu, w
                                                    > którym nie mieszkał, toby potem nie miał problemu.

To, że zachował się jak buc nie usprawiedliwia nadużyciu prawa, by przeprowadzić proces zaoczny. Powód, zanim skorzysta z "dobrodziejstw" adresu zameldowania i instytucji fikcji doręczenia musi udowodnić, że ustalenie adresu zamieszkania pozwanego i doręczenie mu pozwu było niemożliwe - oj bardzo prawnicy "Kasi" musieli się natrudzić, aby udowodnić, że ustalenie adresu i doręczenie pozwu osobie, która podaje swój adres mailowy i miejsce cyklicznych z nią spotkań do wiadomości publicznej, było niemożliwe. Sąd też niespecjalnie gramotny, że dał wiarę, iż kontakt z Michalkiewiczem jest niemożliwy.

Ciekawe, że instytucji fikcji doręczenia przy Michalkiewiczu bronisz, a w watku o facecie, który od komornika dowiedział się, że jest ojcem, jakoś cię nie było. Zapewne przeoczyłaś, ale masz szansę się wypowiedzieć, że to bardzo dobrze, iż kobieta może przyjść do sądu, podać "adres zameldowania" dowolnego faceta i sąd ma obowiazek jej uwierzyć na słowo, że ten jest świeżo upieczonym tatusiem. I że wcale prawa przy tym nie wykorzystuje.
                                                  • sumire Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 17:54
                                                    dramatika napisał(a):

>ja ignorancja powala. Żaden "regulator" nie ma kompetencji by zajmować się p
                                                    > rzestępstwami - robi to prokuratura.

Może jednak je zgłaszać. Może też dowalić bankowi karę w wysokości kilku/-nastu/-dziesięciu/-set milionów za łamanie przepisów. Nie bez przyczyny banki trzęsą tyłkami przed instytucjami nadzoru finansowego. To mój chleb powszedni big_grin

> To, że zachował się jak buc nie usprawiedliwia nadużyciu prawa, by przeprowadzi
                                                    > ć proces zaoczny.

Jakiego nadużycia?
                                                    Dramatisiu, pan Michalkiewicz przez 11 LAT był zameldowany pod adresem, pod którym nie mieszkał. Może ty wierzysz w głodne kawałki, że nie był w stanie odbierać stamtąd poczty albo że nikt mu nie powiedział, że awizo do niego przyszło. Ja nie. I tak samo nie wierzę w nieszczęścia wszystkich, którzy z pełną premedytacją nie odbierają przeznaczonych dla nich dokumentów. Nie twierdzę, że system jest doskonały, bo nie jest, ale czasami luki w tym systemie wykorzystują raczej oskarżeni niż oskarżający. Bo Michalkiewicz nie jest dłużnikiem ani ofiarą złych przepisów. Jest nędzną kreaturą, która prawie zniszczyła komuś życie i została za to słusznie ukarana.

> Ciekawe, że instytucji fikcji doręczenia przy Michalkiewiczu bronisz, a w watku
                                                    > o facecie, który od komornika dowiedział się, że jest ojcem, jakoś cię nie był
                                                    > o. Zapewne przeoczyłaś, ale masz szansę się wypowiedzieć, że to bardzo dobrze,
                                                    > iż kobieta może przyjść do sądu, podać "adres zameldowania" dowolnego faceta i
                                                    > sąd ma obowiazek jej uwierzyć na słowo, że ten jest świeżo upieczonym tatusiem

Nie widzę powodu, dla którego miałabym wypowiadać się w każdym wątku na forum, to byłoby cokolwiek niezdrowe; zresztą w sprawach dotyczących alimentów na dzieci siłą rzeczy nie czuję się zobowiązana wypowiadać, bo brzmiałabym jak weganin piszący o tym, jak smażyć stek.
                                                    Ale - gdyby to było takie proste, problem tego rodzaju miałby co drugi facet. A jednak nie ma. Teraz możesz się zastanowić, dlaczego. A ja będę wierna swojej, potwierdzonej obserwacjami przypadków tego typu, że cwaniactwo zostaje ukarane. I wracając do tematu wątku - wszyscy lubujący się w pomówieniach powinni z casusu pana M. wyciągnąć wnioski dla siebie, bo insynuacje potrafią kosztować. Przyjemność z obrzucenia kogoś shitem jest krótka, a ból potem bywa długi...
                                                  • araceli Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 17:58
                                                    sumire napisała:

> dramatika napisał(a):
                                                    > > To, że zachował się jak buc nie usprawiedliwia nadużyciu prawa, by przepr
                                                    > owadzi
                                                    > > ć proces zaoczny.
                                                    >
                                                    > Jakiego nadużycia?
                                                    > Dramatisiu, pan Michalkiewicz przez 11 LAT był zameldowany pod adresem,
                                                    > pod którym nie mieszkał.

Czyli 11 lat łamał prawo. Co na to Piepusia wycierająca sobie gębę 'bronieniem prawa'? A to złe prawo było! big_grin

Zawsze jak w grę wchodzi prawackie ścierwo albo ksiądz gwałcący dziecko Piepusia staje po stronie zła PRZECIW prawu.
                      • kura17 Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 13.08.20, 13:13
                        > Nie, nie losowo - zwykle wybieram te, które spowodował lub popiera lewak, obrońca
                        > praworządności. Nigdy nie ukrywałam, że lubię wytykać lewakom hipokryzję.

no forum kreujesz sie na jedyna sprawiedliwa, obiektywna i myslaca.
                        dobrze miec potwierdzenie z Twoich wlasnych ust, ze do obiektywizmu to Ci bardzo daleko.
                • chocolatemonster Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 12.08.20, 15:52
                  Bo bil suweren. Jakby bil 'lewak ' to pierwsza sama by watek zalozyla (lewakiem bedzie kazdy nie przynalezacy do kk i pis).Tak samo ze zboczencami: jesli gwalci kk to ofiara 'klamie i insynuuje', jesli swinskie smsy wysyla ktos z pisu to 'ojtam ojtam', jak knur podzega do gwaltu to 'nic sie nie staloooo, polacy, nic sie nie stalooo', jak chlopcy narodowcy bija zwyklych ludzi to 'wyrazaja niezadowolenie'.
    • woman_in_love Re: Wytłumaczcie mi: kto to jest ten Margot? 10.08.20, 15:03
      Dlaczego używa żeńskiego imienia? I dlaczego angażuje jakieś awantury?

No to jest transseksualna dziewczyna. Taka jak ja.
      6 lat temu wyglądałam jak na zdjęciu po lewej, a teraz wyglądam jak na zdjęciu po prawej (chirurg oczywiście majstrował też przy nosie).

Ale nadal mam niezły lewy sierpowy więc ci chętnie kiedyś jeb..ę.