Dodaj do ulubionych

ordynarny mail z groźbami od jakiegoś byczka

16.08.20, 11:02
Dziewczyny, piszę wątek 3 raz, wczoraj 2 razy nie dodał się do forum. (nie wiem czemu, po wysyłce wyświetlała się informacja że będzie opóźniony o kilka minut, do dziś na forum brak)
W piątek dostałam ordynarnego maila na prywatny adres, najpierw myślałam, że to niewybredny żart.
Nadawca to jakiś doris 777, na początku poinformował, że jestem szmatą, k..., dzi..., że się zemści za więzienie, mnie zaj..., zna adres, zjawi się opisał gdzie mi wsadzi rozbitą butelkę, i dłuższy wpis w ten deseń. Zakończył list informacją że to samo spotka ministra sprawiedliwości, wskazując go z nazwiska. Podpisano wszystko jako zemsta byczka.
Zgłupiałam, nie wsadzam nikogo do więzień, nie obracam się wśród patologii, nie mam byłych kochanków, wśród znajomych nie potrafię zidentyfikować osoby która posługiwałaby się takim językiem.
A jednak to był prywatny mail. Wiadomość nie zawierała żadnych innych personalizacji, typu moje imię, wiec to mi przyniosło myśl że może to jakaś akcja wysyłania do wielu osób.
Któraś dostała coś takiego?
Co z tym zrobić, olać?? Zgłosić?? Ostatnie zdanie nawiązujące do ministra mogłoby spowodować, że policja potraktuje tego maila jako groźby?

Odniesienie do więzienia i ministra dało mi do myślenia, mój mail wiosną wraz z danymi wielu osób wyciekł z krajowej szkoły sądownictwa i prokuratury, miałam tam konto bo byłam kiedyś na szkoleniu. To tylko moje podejrzenie, ale może słuszny trop?
Któraś miała podobnie? Zignorować? Zgłaszać?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka