Dodaj do ulubionych

Ematka o łatwych facetach

21.08.20, 08:25
"Nie mogłam uwierzyć jacy faceci są łatwi. Laska nie jest nawet ładna, więc żadna z tych uroczych żon z tego męskiego korpo środowiska niczego nie podejrzewa. Jest za to miła, po prostu miła" - cytat z innego wątku autorstwa trampki-w-kwiatki.

Pytam na poważnie: naprawdę są kobiety, które skończyły lat 30 i dziwią się, że "faceci są łatwi"? Naprawdę którąś z was zaskakuje, że facet jak będzie miał okazję, to skorzysta, choćby pani wyglądała jak noc? Przecież to podstawy męskiej psychiki i nie piszę tego złośliwie. No tak po prostu jest. Dziwię się paniom, które się dziwią. Wyjątki i kontr-przykłady anegdotyczne tylko potwierdzają tę regułę smile
Obserwuj wątek
    • pulcino3 Re: Ematka o łatwych facetach 21.08.20, 08:32
      Mój chłop mówi, że każda kobiets, obojetnie jakaby nje była, jakby miała tylko ochotę na sex i zaproponowała jakiemukolwiek facetowi z ulicy, to wielu chętnych by się znalazło - w drugą stronę tak nie działa.
      To potwierdza regułę, "tak - meżczyźni są łatwi i przewidywalni".
    • milva24 Re: Ematka o łatwych facetach 21.08.20, 08:35
      Naprawdę którąś z was zaskakuje, że facet jak będzie miał o
      > kazję, to skorzysta, choćby pani wyglądała jak noc? Przecież to podstawy męskie
      > j psychiki i nie piszę tego złośliwie.

      Chyba jednak piszesz złośliwie. Może i mężczyźni różnią się od kobiet ale nie róbmy z nich istot wskakujących na wszystko co wykazuje minimalną chęć kopulacji. I nie o urodę potencjalnej partnerki chodzi a o charakter danego mężczyzny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka