Dodaj do ulubionych

Kolejna osoba, kolejne włamanie na konto

26.08.20, 20:28
Kolejna osoba z grona bliskich mi ludzi mówi o próbie włamania na jej konto. To nie przypadek, zbyt dużo osób, zbyt dużo wiadomości z mojej prywatnej korespondencji omawianych w internetach, zbyt dużo nicków i imion korelujących ze sobą. Chory, zniewolony umysł. Jakże to żałosne.
Obserwuj wątek
    • zuzia555 Re: Kolejna osoba, kolejne włamanie na konto 27.08.20, 11:28
      W zeszłym roku w mojej rodzinie doszło do ciągu pewnych zdarzeń, kompletnie nie przystających do zdarzeń ogólnych. Zostałam zbombardowana mailami (mailami) o katastrofie, weszlam na forum i przeczytałam dokładnie o tym, co się stało. Zrobiłam screeny i z nimi poszłam do osób, o których była mowa lub które brały udział w wydarzeniu. Splot informacji nie mógł być wypadkową rachunku prawdopodobieństwa. Wszystkie informacje byly shakerowane z whatsappa i fb(kanał prywatny) osób, które nigdy nie były na jakimkolwiek forum. Pokazałam kopie, wszystkie osoby potwierdziły prawdziwość zdarzeń. W odpowiedzi od stalkera usłyszałam, że to w trosce o mnie i moją rodzinę. Moją korespondencję śledzi w całości. Osoby, o wydarzeniach których jen poinfotrmowalam, były przerażone, zredukowały więc korespondencję że mną wyłącznie do potwierdzania spotkań , jedna osoba zlikwidowała kanał. Zniszczony został też sprzęt przez rozprzestrzenianie się wirusa phishingu. Mojej przyjaciółce, na komputerze której się zalogowałam wyszedł pishing z czterech różnych adresów, który uruchomił się z chwilą wysyłania przeze mnie maila. Komputer, na którym miała całą swoją działalność padł. Naprawa i i oddzyskanie danych sporo ją kosztowało. Kontaktujemy się już rzadko, najlepiej telefonicznie. W trosce o mnie stalker pozbawił mnie też możliwości korespondowania z chrześniakiem i dalszą z częścią rodziny (patrz wyżej). Policja mówi, że numery przechodzą przez dark room, dopóki mi nie grozi, nie mogą nic zrobić. On chce mną się opiekować. Wiedzieć czy jest mi dobrze, czy jestem zdrowa, a jeśli coś dzieje się nie tak to natychmiast mnie informuje mówiąc co powinnam zrobić, by było inaczej. By było dobrze tak jak on chce. Wczoraj przeczytałam od kolejnej kuzynki z Pcimia Dolnego, że kto próbuje włamać się na jej konto fb. To tyle ode mnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka