Dodaj do ulubionych

Rosja,USA,Chiny- który reżim-imperium najgorszy?

27.08.20, 18:29
Jak myślicie, która ze światowych imperialnych potęg - reżimów jest najgorsze dla świata przez swoją działalność?

Kiedyś myślałem, ze Rosja ze swoimi imperialnymi i agresywnymi zapędami, zw swoim zamordyzmem i chęcią odbudowy strefy wpływów ZSRR, potem myślałem, ze to jednak Amerykanie, którzy oplatają cały świat swoimi korporacjami i których żołnierze zabijają ludzi na całym świecie pod pozorem wprowadzania demokracji a w celu konkurencji z Rosją i zdobywania ropy a także szpiegują wszystkich na potęgę udając dobrego wujka Sama a zamordyzm jest u nich nie mniejszy niż w Rosji (Rosja - kolonie karne, USA - tajne więzienia typu Guantanamo czy więzienia Supermax)

Chińczyków miałem za mądrych i cywilizowanych ludzi względem Gringos i Moskali. Ostatnio jednak zaczynam myśleć, ze tu Chiny zbliżają się do prowadzenia przez to co zrobili z tym całym koronawirusem najpierw go wypuszczając a potem kłamiąc i manipulując udając ze problemu nie ma, kiedy być może można było to zdusić w zarodku zanim objęło cały świat, teraz zapewne nadal kłamią o ilości zakażeń w Chinach.

A Wy jak uważacie?

Tylko nie piszcie, ze Polska i PiS smile
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka