Dodaj do ulubionych

Patryk Jaki i mafia w Służbie Więziennictwa

19.09.20, 10:19
1) 18 listopada 2015 Patryk Jaki został sekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, gdzie objął nadzór nad Służbą Więzienną.

2) W tym czasie zajmował się głównie zakazem odbierania dzieci rodzicom, żołnierzami Wyklętymi i tym podobnymi "ważnymi" rzeczami.

3) Być może było to jednak celowe działanie, albowiem pod jego rządami rozrosła się niewyobrażalna mafia w Służbie Więziennictwa:

"w Areszcie Śledczym Warszawa - Białołęka doszło do serii przestępstw. Okazało się, że oddziałowi, funkcjonariusze nadzorujący widzenia czy doprowadzający aresztowanych są skorumpowani. Co miesiąc otrzymywali od przestępców 1000 złotych, a w zamian za to w areszcie kwitł regularny handel narkotykami, marihuaną i mefedronem.
Osadzeni przestępcy otrzymywali także telefony komórkowe, sterydy, strzykawki i igły do iniekcji sterydów, karty mikro SD, perfumy i alkohol. Zorganizowaną grupą przestępczą w areszcie kierowali m.in. Andrzej Z., ps. Słowik, nieżyjący już Zbigniew C., ps. Daks czy mokotowscy gangsterzy: Sebastian L., ps. Lepa i Artur N., ps. Artur. "

www.o2.pl/informacje/slowik-rozwinal-interes-za-kratami-szczegoly-wielkiej-afery-w-sluzbie-wieziennictwa-6555363464968736a

4) Co ważne przełożonym Jakiego jest Ziobro. A żoną Ziobry jest osławiona Patrycja Kotecka ps. Pati Koti, co do której:

świadek koronny Piotr K., ps. "Broda", w 2009 r. przed prokuratorem zarzucił Patrycji Koteckiej kontakty z warszawskim półświatkiem. "Brodę" za wiarygodnego uznał wiceprezes PiS, koordynator służb specjalnych i szef MSWiA Mariusz Kamiński.

"Kotecka na przestrzeni tych lat wykonywała dla nas wiele działań, a w szczególności z uwagi na jej charakterystyczną urodę” podrzucaliśmy «ją różnym osobom, także z kręgu polityki, biznesu, ale także funkcjonariuszom policji' ".

Czyli wg Brody, Pati Koti współpracowała z tym samymi ludźmi, którzy rozkręcili biznesy w więzieniu pod nadzorem Jakiego.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka