Dodaj do ulubionych

Zniesienie handlu w niedziele - jesteś za przy ...

21.09.20, 17:46

Według ogólnopolskiego badania, wykonanego przez UCE RESEARCH na zlecenie Hiper-Com Poland, 53,5 proc. Polaków jest za powrotem niedziel handlowych. 33,7 proc. jest odmiennego zdania. Natomiast 12,8 proc. ankietowanych ma neutralny stosunek do tego lub nie potrafi się określić. Biorąc pod uwagę poszczególne grupy wiekowe, 55 proc. osób w wieku 18-25 lat popiera ww. rozwiązanie. 14 proc. jest temu przeciwnych. Dla 29 proc. respondentów nie jest to istotną kwestią, a 2 proc. nie ma zdania na ten temat.

Czytaj więcej na biznes.interia.pl/gospodarka/news-ponad-53-proc-polakow-jest-za-zniesieniem-zakazu-handlu-w-ni,nId,4741397#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

A jak to jest u was? Jak po latach zapatrujecie się na kwestie niedzielnego handlu. Znieść?

Ja osobiście jestem jednocześnie i za i przeciw big_grin

Za bo uważam, że to lepsze i dla ludzi i dla gospodarki, ZA bo źal mi zapracowanych znajomych, dzieciatych, goniących na okrągło, ZA bo żal studentów i Ukraińców, którzy chętnie pracowali by w handlu w niedziele.

Przeciw bo.... lubię puste, niedzielne miasto, lubie gdy ruch samochodowy maleje,miejscami zamiera, jest spokojniej, ciszej. Piszę oczywiście z punktu widzenia mieszkanki dużego miasta, która nie jest zagoniona, zakupy wolę robić on line, stacjonarnie mogę kiedy chcę.
Rozsądek podpowiada, ze tak - sklepy powinny być czynne, serce mówi - zamknąć bo tak fajnie jest.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka